Project CARS‘ta üçüncü sezonumuz muhteşem bir yarışla geçtiğimiz hafta başlangıcını yaptı, şampiyonun ikinci yarışı Brands Hatch GP pistinde koşulacak.

Kasvetli bir hava koşulunda başlayacak olan yarışımızda, LMP2 araçlarının zorlukları yanı sıra Brands Hatch‘in o etkileyici virajlarında tüm katılımcı pilotlarımızı zorlu bir yarış bekliyor olacak. LMP2 araçlarının yüksek güçlerine istinaden pistte bu sınırlara kısıtlı zamanlarda ulaşılacak olması pilotların yakınlıklar kurmasına neden olabilir.

Bu akşam (11.10.2017) 20:45 gibi başlayacak olan yayınımızda siz değerli takipçilerimizin yarışan pilotlar hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilmeniz adına Pilot Kartı sistemini getiriyoruz, yarış esnasında ekrana yansıyacak pilot kartlarında yarışan pilotun şampiyona sıralamasındaki yerini ve yanı sıra katıldığı müsabakalarla ilgili de bilgileri görebileceksiniz. Aynı zaman da ikinci yarış koşulmadan hemen önce Project CARS 2‘yle ilgili gelecek sezon planlamaları hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.

21:30 İtibariyle başlayacak olan yarışımızda 35 tur üzerinden koşulacaktır ve öncesinde de 15 dakika sürecek Qualifying turu atılacak, yayınımızı YouTube kanalımız üzerinden canlı anlatımla takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ayhancan Güven Porsche GT3 Cup Paul Richard Yarışı başlıklı makalemizde assetto corsa, Ayhancan Güven ve Porsche Cup hakkında bilgiler verilmektedir.

Author mstbrnc
Published
Views 340

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi