Geçtiğimiz DTM sezonunun şanssız isimlerinden olan Engin Berkan 120 dakikalık SPA yarışı için düşüncelerini bizimle paylaştı. DTM sezonunun şampiyonu Semih Emre Ekinci ile aynı takımda olmanın kendisi açısından bir ayrıcalık olacağını belirtti. Araçlarını henüz belirlemeyen ikili adına konuşan Engin Berkan bir sürpriz araç seçimi ile bizi şaşırtabileceklerini aktardı.

Engin Berkan’ın Röportajının tamamı:

“Takım arkadaşım, son DTM şampiyonu, Semihle birlikte test sürecimiz devam ediyor. Şampiyon pilotla aynı takımda olmak bir ayrıcalık olmakla beraber benim daha çok çalışıp aradaki farkında kapatmamı gerektiriyor. Şuan 3 araç arasındayız, herkesi şaşırtacak bir araçla yarışa çıkabiliriz. Bu yarış GT3 şampiyonası öncesinde çok önemli bir yarış. Hem araca alışmak hem yeni gelen V10 lastiklere alışmak hem de şampiyona aracını belirlemekte büyük rol oynayacak. Dayanıklılık ve stratejinin önemli olduğu bu uzun soluklu yarışta DTM şampiyonu takım arkadaşımla birlikte podyumda olmayı hedefliyoruz.”

Bir önceki yazımız olan Adnan EREN 120 Dakikalık SPA yarışının kendisi için hüsran ile sonuçlanacağını düşünüyor. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Published
Views 222

Comments (1)

  • ADNAN EREN
    21 Kasım 2016 at 20:39 Reply
    herkesi şaşırtacak bir araçla yarışa çıkabiliriZ demişsin BENDE BU HERKESİ ŞAŞIRTACAK ARAÇLA YARIŞMAYI PLANLIYORUM ENGİN:))

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi