Assetto Corsa’nın yapımcısı Kunos yeni projesi ACC‘yi bugün erken erişim olarak satışa sunuyor

Assetto Corsa Competizione adı altında tanıtılan oyun Blancpain GT serisinin resmi oyunu olarak tanıtılıyor. 22-24 Haziran’da oyunun ilk halka açık demosunun yapıldı. Kunos aynı zamanda yaz aylarında oyunun Early Access’e de açılacağını açıklamıştı. ACC‘nin içeriğinin ise sadece Blancpain serisini kapsayacak. Erken erişimde tek araba ve tek pist olarak satılacak olan ACC 12-09-2018 saat 19:00 gibi steamde satışa açılması bekleniyor.

Olağanüstü seviyede simulasyon kalitesi ile oyuncuların GT3 Serisinin özel atmosferine erişmesini sağlayan simulasyonda, oyuncular resmi sürücüler, takımlar, araçlar ve pistlerde yüksek gerçekçilikle mücadele etme şansı yakalayacak.

Unreal Engine 4‘ün yardımıyla, Assetto Corsa Competizione en yüksek kalitede render ve foto-gerçekçi havadurumu durumu ve grafikleriyle sim dünyasında yeni bir standardı yaratmayı hedefliyor. Oyuncular Ferrari, Mclaren, ve Lamborghini gibi yüksek performanslı araçları en ince detayına kadar hazırlanmış şekilde deneyimleyebilecekler. Motion Capture teknolojisi ile pit ekibi ve pilotların hareketleri gerçekçiliğe en yakınlaştırılarak, oyuncular kendini oyunun atmosferine daha yakın hissedebilecek.

Oyunun final sürümünde, gelişmiş multiplayer ve bireysel performans ile sürüş tavrını ödüllendiren bir derecelendirme sistemi sayesinde online mücadelelerde adil yarışlar güvence altına alınacak.

Bir önceki yazımız olan Akademi 8 Sezon Kayıtları Son Hız Devam Ediyor. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Author Boundless
Published
Categories Duyurular Haberler PC
Views 748

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi