Bilindiği üzere sitemizde Assetto Corsa ve Race Room Experience oyunları ile şampiyonalar düzenmekte. Simülasyon denilince hem sürüş fizikleri olsun hem de çok detaylı ayar seçenekleri sayesinde bu sektörde en başta gelen oyun olan Rfactor 2 üstüne Simracerstr yöneticileri bir çalışma başlattı. Test yarışları yapıp oyunun artılarını ve eksilerini değerlendirip server tarafını sağlamlaştırmaya çalışan yönetim ekibi gerçeğe en yakın yarış şartlarını sağlayan bu oyun için sizlere özel etkinlikler ve bir şampiyona düzenleme çabasındalar.

Rfactor 2 lastik fizikleri, gece gündüz döngüsü, yağmurlu hava, sürücü değiştirme özelliği sayesinde çok uzun soluklu yarışlara olanak sağlaması ve benzeri birçok özelliği ile sizi gerçeğe bir adım daha yaklaştıracak bir simülasyon. Radyatör büyüklüğünden motor haritasına kadar değiştirebileceğiniz birçok ayar ile hem pist içinde hem padokda rekabeti doruğa çıkartacak. Eğer altyapı ile ilgili bir problem yaşanmazsa yakın gelecekte özel etkinlikler ile Rfactor dünyasına da giriş yapmış olacağız. Size düşen ise sadece oyuna sahip olmak. Assetto Corsa ve Race Room organizasyonlarımız da gaz kesmeden devam edecektir. Rfactor’de de buluşmak dileğiyle.

Bir önceki yazımız olan Ertekin Dal: Aslında çok istediğim ve beklediğim bir netice olmadı. başlıklı makalemizde brands, Dal ve Ertekin hakkında bilgiler verilmektedir.

Published
Views 283

Comments (4)

 • 10 Aralık 2016 at 23:42 Reply
  güzel bir haber gece gündüz döngüsü ve yağmur olması dahada keyif katacaktır
 • Mehmet Uğur
  10 Aralık 2016 at 23:52 Reply
  Gece ve yağmurlu yarışların olması, gerçekten heyecanlandırıcı. Sürüş fizikleri de duyduğuma göre çok başaralı bir simülasyon.
 • 11 Aralık 2016 at 16:23 Reply
  Tüm pilotajınızı, mühendislik bilginizi ve akılcı taktiklerinizi pistlere en rafine biçimde aktarabileceğiniz bir simulasyon.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi