Virginia international pistinde startta yaşadığı kaza ile turnuvayı bırakma noktasına gelen Serkan Kaplan sonraki yarışlarda bir birincilik ve iki tanede ikincilik kazanıp hem turnuvada iddialı duruma geldi hem de Şeytanın bacağını kırıp üzerindeki karabulutları uzaklaştırdı. Serkan’ın Takım arkadaşı Taner’in transfer ücretinde anlaşamayıp  yarışlara katılmamasından sonra takımı ciddi zora sokmuştu. Bu hafta yarışlara geri döndüğünü açıklayan Taner şok etkisi yarattı. Aldığı ücretle ilgili ne kendisinden nede takımından bir bilgi alamadık. Semih araçlarının dezavantajına rağmen Lemansta aldığı birincilikle beraber birde x2 puan olunca Algarvede aldığı 3.lüğe rağmen birincilik kürsüsündeki yerini aldı. Takım arkadaşı Engin hayal kırıklığı yaratırken Son iki yarışa giremeyen Arda kan kaybetmeye devam ediyor.

Serkan Yanlızın antremanlarda en hızlı turları atmasına rağmen yarışlarda bu performansını göremiyoruz. Birazdaha dikkatli olup daha sakin aracını kullanırsa daha iyi yarışlar çıkartabilir. Yoksa agresifliğinin kurbanı olup kazalarla boğuşmak zorunda kalacaktır. Takım arkadaşı Fatih garantici sürüş tarzıyla şampiyonada 6. Sırada yerini alıyor.

Yalnız kovboy Erşan  ise ilk üçlünün hemen arkasında aldığı iyi derecelerle şampiyonadan kopmadığını gösteriyor.

Önümüzdeki yarış Amerika’nın California eyaletindeki pisti Laguna Seca da muhteşem bir liderlik mücadelesi bizleri bekliyor olacak bakalım sıralama ne kadar değişecek Serkan Y yarışı bitirebilecekmi, Serkan kaplan bitiş çizgisine ulaşabilecekmi, Taner yarışa girebilecekmi Semih pitsiz gidebilecekmi bu soruların cevabını çok yakında  öğreneceğiz

Bir önceki yazımız olan Europen Event Race Room 25.02.2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Author Boundless
Published
Views 378

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi