Geride bıraktığımız Oschersleben GP yarışında liderlik mücadelesi veren Capital Racing pilotlarından Fatih Kürşat yanı sıra Team Barracuda adına yarışan pilotlar Zafer Derelioğlu ve Sefa Denizoğlu’da yarıştaki yerlerini alamayarak puan kaybı yaşamıştı. Aynı zaman da son iki yarışta da yaşadığı talihsizliklerle Lightning Racing pilotlarından Ali Uzunhasanoğlu‘da ciddi puanlar kaybetmişti, takımı için son derece önem arz eden bu puan kayıplarından sonra Lightning Racing takımlar sıralamasında son sıraya kadar geriledi.

Yarın yapılacak olan Road America yarışında bir önceki yarışta yaşanan aksilikler ve puan kayıplarının önüne geçmek adına tüm pilotlarımız olanca güçleriyle yine bizlere kıyasıya bir mücadele örneği sergileyecekler. 15.11.2017 – 21:30 gibi başlayacak olan yarışımız SimRacersTR kanalımız üzerinden Gökhan Kaya‘nın anlatımıyla karşınızda olacaktır. Road America pistinde 24 Tur üzerinden koşulacak yarışta hava durumu açık gökyüzüyle başlayıp daha sonra bulutlanmalar olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan PCars 10 Kasım Ata'ya Saygı Yarışı başlıklı makalemizde 10, anma ve Ata hakkında bilgiler verilmektedir.

Author mstbrnc
Published
Views 572

Comments (1)

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi