Platin lig haftanın ilk antrenman seansı 180 dakika ile koşuldu. Klasmandaki araçların birbirine çok yakın görüldüğü seansta P-2 klasmanında 1.50.001 derecesi ile Caspian Motrosports Ligier’i ile Tokmak ilk sırayı aldı. Onu sırasıyla SRTR Team ekibinden Ekinci ve One Punch Team’den Kaplan izledi. Akbilge Racing iki Lİgier ile pist üzerinde yer alırken aracın daha iyi bir hale geldiği görüldü.
Gt klasmanında Mercedes ve Ferrari’lerin pist üzerinde mücadeleci gözükmemesi kafalarda soru işareti bıraktı. NF Racing’ten Lamborghini Huracan’ı ile Özcan 2.00.730’luk derecesi ile tablonun en üstünde yer alırken, takım arkadaşı Terzioğlu ile arasına giren Road Benders’ın Mc Laren 650’leri Yalnız ve Ülkügil sırasıyla 2. ve 3.’lüğe yerleştiler. RVR Team tek Porsche Gt 3 aracı Dal ile piste çıktı.
Üç saatlik seansa 19 Pilot katılırken, toplamda 563 tur atıldı. En fazla tur sayısını 67 turla Kaplan Ligier’si ile atarken onu 56 turla Mc Laren 650’si ile Ülkügil ve 52 turla Ligier’si ile Tokmak izledi.

2. Antrenman seansı bugün TSİ 20:00’da koşulacak. Seans 120 dakika sürecek.

 

3. Test haftası başlığına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SimRacersTR Akademi Sezon 6 Kayıtları Başladı! başlıklı makalemizde akademi, assetto corsa ve assetto corsa drift hakkında bilgiler verilmektedir.

Published
Views 353

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi