Merhaba arkadaşlar,

Daha önce liglerimize katılmamış olan ve SimRacing dünyasına yeni adım atmak isteyen dostlarımız için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Çok yakında kayıtlarını açacağımız Newbie Ligi adını verdiğimiz ve Mazda MX-5 CUP araçlarını kullanacağımız ligimiz ile daha detaylı bilgileri paylaşacağız.

Peki Newbie Ligi nedir biraz ondan bahsetmek istiyorum.

Sitemizde çok yakında başlayacak olan Lisans sisteminin aslında ilk adımı bu Newbie Ligi. Burada hedefimiz yeni Sim Racer’lar yetiştirmek. Daha önce Arcade oyunlar ile uğraşan bu arkadaşları hiç çekinmeden bu lige katılmaları için şimdiden davet etmek istiyoruz.

Ligimiz aslında 5 yarıştan oluşan kısa bir lig olacak. 20 turdan oluşan minik yarışlar hakemlerimiz tarafından takip edilecek ve canlı olarak yayınlanacak.

Kısa Newbie ligine katılanları ünlü yapıcaz :p Şakası bir yana bu ligdeki arkadaşların isimleri Lisans çalışmamızın ilk sıralarına altın harfler ile yazılmış olacak aslında.

Ligimizde diğer araçlara göre sürüşü daha kolay olan Mazda MX-5 Cup ile başlıyoruz. Assetto Corsa Platformu üzerinden düzenleyeceğimiz yarışlarda sitemizin eğitmen pilotlarından ayarlar konusunda destek alabileceksiniz. Ayrıca eğitmen pilotlarımız yine yarış sonralarında hatalarınız konusunda destek alabileceksiniz.

Şimdilik ön açıklamalar bu kadar 🙂

Bizi takip etmeye devam edin çok yakında daha çok detay sizlerle olacak…

Bir önceki yazımız olan Dirt Rally Tanrıların Rallisi (Acropolis Rally) başlıklı makalemizde actr, assetto ve assetto corsa hakkında bilgiler verilmektedir.

Published
Categories Duyurular
Views 237

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi