WTCC serisinden tanıdığımız Mustafa Davarcı Yeni GT3 sezonu hakkında yorumlarda bulundu. Mehmet Uğur Elveren ile kurdukları Asphalt Motorsport takımı ile üst sıraları hedeflediklerini belirtti. Oldukça yüksek miktarda destekçisi olan Mehmet Uğur Elveren ile aynı takımda olmanın kendi üstünde bir baskı oluşturmayacağını aksine kendisini daha çok motive edeceğini söyledi.

 

Mustafa Davarcı röportajı:

-Yaklaşan Gt3 sezonunun son test yarışı olan Spa’da birlikteyiz. İki saat sürecek bu yarış hakkında genel düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız? Oldukça fazla takipçisi olan Mehmet Uğur Elveren ile bir takım kurdunuz. Önümüzdeki GT3 sezonu için bu sizi nasıl etkileyecek? Takım üstünde ekstra bir baskı hissedeceğinizi düşünüyor musunuz?

“Spa pistinde düzenlencek olan yarış bize büyük bir deneyim olacak. Kendi adıma konuşursak ilk kez bir endurance yarışına katılacağım. Yarış disiplinimi sorgulamam için bir fırsat.
Takıma gelirsek, Mehmet Uğur kardeşimle Asphalt Motorsport olarak bu gt sezonuna iddialı bir şekilde başlamak istiyoruz. İyi koordine olduğumuzu düşünüyorum, pist ile ilgili deneyimlerimizi sürekli paylaşıyoruz. Mehmet’den beklentilerimiz yüksek, takipçilerinin de öyle. Bunun ben baskıdan çok takımı daha iyi motive edeceği kanısındayım. Çok zorlu rakiplerimiz var farkındayız, onun için çok çalışıyoruz. Asphalt Motorsport olarak hem takım hem de bireysel anlamda iyi bir pozisyonda finish görmek ilk hedefimiz. Yarış günü için sabırsızlanıyoruz teşekkürler.”

Bir önceki yazımız olan Taner Selvi transfer ücretini açıkladı! başlıklı makalemizde dtm, Ferrari ve gt3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Published
Views 305

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi