Her ne kadar üst sıraların sürekli ismi olmasa da, oldukça fazla destekçisi olan Mehmet Uğur yarış ve seçtiği araç ile ilgili yorumlarını bizimle paylaştı. Gt3 sezonuna ciddiyetle yaklaşan pilot BMW Z4 GT3 aracının neden fazla rağbet görmediğini anlattı.

 

Röportajın tamamı:

-Yaklaşan Gt3 sezonunun son test yarışı olan Spa’da birlikteyiz. İki saat sürecek bu yarış hakkında genel düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız? GT3 sezonu için kaydınız henüz yok. Lige katılımı düşünmüyor musunuz? Şu an için tek BMW sürücüsü sizsiniz. Bu durum hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

“Mazda Cup’dan sonra, ciddiye alınacak bir GT3 sezonu beni bekliyor. Daha önce, bu kadar uzun bir yarışa katılmamıştım. Benim için tecrübe olacak. BMW seçen pilot göremedim. Araç, biraz zorlu bir araç olduğu için, bu yüzden pek kimse olumlu bakmıyor olabilir. Fakat benim hoşuma gidiyor. Kullanırken zevk aldığım bir araç. Mustafa Davarcı ile birlikte, Blancpain GT sezonun’da, ”Asphalt Motorsport” olarak sezonda yer alacağız.”

Not: Röportajın yapıldığı sırada Mehmet Uğur Elveren ve Mustafa Davarcı’nın GT3 sezonuna kaydı bulunmamaktaydı. Şu an Kayıtlarını Asphalt Motorsport takımı altında gerçekleştirmişlerdir.

Bir önceki yazımız olan Fatih EVREN: GT3 sezonu için çok heyecanlıyım. başlıklı makalemizde Evren, Fatih ve gt3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Published
Categories Duyurular
Views 213

Comments

No Comments

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fotoğraflar

The access_token provided is invalid.

Twitter

Invalid or expired token.

Twitter

Invalid or expired token.

Next Match

Next match not found
Araç çubuğuna atla
casino maxi