Pazar YeriAsus GR8 II Konsol PC Tavsiyesi

Alınık / Satılık her şey burada. Alım-Satım işlemleri için lütfen güvenli E-Ticaret yollarını tercih ediniz!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
r_erarslan
Ad: Resat Erarslan
Has thanked: 76 time
Been thanked: 16 time

Asus GR8 II Konsol PC Tavsiyesi

Mesaj gönderen r_erarslan »

Donanım dünyasına uzağım o yüzden ufak kasalı hazır bir PC almayı düşünüyorum araştırırken konsol PC'lere denk geldim daha önce böyle bir PC görmemiştim aramızda böyle bir sistem kullanmış deneyimlemiş ya da tanıdıkda bildikde görmüş arkadaşlar var mıdır ? Tavsiye eder misiniz ?
Şu an lap top kullanıyorum ve oynarken lap topu TV'ye bağlıyorum bu konsol PC'ler tam oturma odası sistemi tasarım olarak da çok hoşuma gitti açıkçası.

http://www.hepsiburada.com/asus-gr8ii-t ... 000003U0ST

i7 ve i5 işlemcili versiyonları var ikisinde de GTX 1060 ekran kartı var. Donanıma bakarak fiyatları da uygun geldi. Ürün tanıtımında masaüstü performansı vs yazıyor ama pek inandırıcı gelmedi muhtemelen gelecekte upgrade etme şansı yok diye düşünüyorum bir bilgisi olan var mı ?
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Asus GR8 II Konsol PC Tavsiyesi

Mesaj gönderen Boundless »

r_erarslan yazdı:Donanım dünyasına uzağım o yüzden ufak kasalı hazır bir PC almayı düşünüyorum araştırırken konsol PC'lere denk geldim daha önce böyle bir PC görmemiştim aramızda böyle bir sistem kullanmış deneyimlemiş ya da tanıdıkda bildikde görmüş arkadaşlar var mıdır ? Tavsiye eder misiniz ?
Şu an lap top kullanıyorum ve oynarken lap topu TV'ye bağlıyorum bu konsol PC'ler tam oturma odası sistemi tasarım olarak da çok hoşuma gitti açıkçası.

http://www.hepsiburada.com/asus-gr8ii-t ... 000003U0ST

i7 ve i5 işlemcili versiyonları var ikisinde de GTX 1060 ekran kartı var. Donanıma bakarak fiyatları da uygun geldi. Ürün tanıtımında masaüstü performansı vs yazıyor ama pek inandırıcı gelmedi muhtemelen gelecekte upgrade etme şansı yok diye düşünüyorum bir bilgisi olan var mı ?

ürünü denem şansım olmadı ama testlerde ve karşılaştırmalarda gayet iyi gözüküyor.
Kullanıcı avatarı
MFlys
Ad: Mustafa Uçar
Has thanked: 7 time
Been thanked: 27 time
İletişim:

Mesaj gönderen MFlys »

Kapalı kutu almaktansa, linkten bütçeye uygun sistemi toplayıp geliştirmeye açık olmak çok daha iyi bence

https://www.technopat.net/2017/04/08/ma ... isan-2017/
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Bilgili arkadaşlardan sistem tavsiyesi isteyip, MFlys'nin de dedigi gibi geliştirmeye, ileriye yönelik pc toplamak daha mantıklı.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
r_erarslan
Ad: Resat Erarslan
Has thanked: 76 time
Been thanked: 16 time

Mesaj gönderen r_erarslan »

MFlys yazdı:Kapalı kutu almaktansa, linkten bütçeye uygun sistemi toplayıp geliştirmeye açık olmak çok daha iyi bence

https://www.technopat.net/2017/04/08/ma ... isan-2017/
MUE yazdı:Bilgili arkadaşlardan sistem tavsiyesi isteyip, MFlys'nin de dedigi gibi geliştirmeye, ileriye yönelik pc toplamak daha mantıklı.

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim linkteki mini sistem önerilerini inceledim iki gündür internette araştırıyorum ama Mini-ITX bir sistem toplamak böyle hazır bir sistem almaktan daha pahalıya geliyor. Gördüğüm kadarıyla kadarıyla Türkiye'de böyle sistemler için kasa, ana kart ve ekran kartı seçenekleri sınırlı.

Emin olamadım şimdilik beklemeye karar verdim.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Corsair Air 240 küp kasa ile güzel bir sistem toplayabilirsin. Bu konsol PC lerin önü kapalı. Air 240 gibi bir kasa yaparsan ilerde iç parçaları yenileyebilirsin sonuçta.
The World is Mine!

“Pazar Yeri” sayfasına dön