Pazar Yerithrustmaster t500 alınır

Alınık / Satılık her şey burada. Alım-Satım işlemleri için lütfen güvenli E-Ticaret yollarını tercih ediniz!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Re: RE: Re: thrustmaster t500 alınır

Mesaj gönderen EmreDFace »

adnaneren1977 yazdı:
serkan kaplan yazdı:
EmreDFace yazdı:Satıyorum.6500 Türk Lirası

Büyük baş hayvanla takas olur.

Emre senin sete 3000+iki adet'te küçük baş tavuk veririm [emoji16]

serkan sana benim seti satıyım.dtm sonuncusu ve gt3 sonuncusunun kullandığı dreksiyon.sıfır sayılır 6 senelik :mrgreen:çalışan hiçbir aksamı yok :D bir ördek bide kaza okeyim. ha dersenki ikidene horoz onada varım :lol:

Dtm in sonuncusu ben degilmiyim aga okadar yarışa katılmadım.Ona rağmen sen isen ben sana bu üstün başarından dolayı seti vermek istiyorum.
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Re: RE: Re: thrustmaster t500 alınır

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

EmreDFace yazdı:
adnaneren1977 yazdı:
serkan kaplan yazdı:
EmreDFace yazdı:Satıyorum.6500 Türk Lirası

Büyük baş hayvanla takas olur.

Emre senin sete 3000+iki adet'te küçük baş tavuk veririm [emoji16]

serkan sana benim seti satıyım.dtm sonuncusu ve gt3 sonuncusunun kullandığı dreksiyon.sıfır sayılır 6 senelik :mrgreen:çalışan hiçbir aksamı yok :D bir ördek bide kaza okeyim. ha dersenki ikidene horoz onada varım :lol:

Dtm in sonuncusu ben degilmiyim aga okadar yarışa katılmadım.Ona rağmen sen isen ben sana bu üstün başarından dolayı seti vermek istiyorum.

OK ADRESİ VERİYORUM YADA ADRES VAR BENİM PROFİLDE ORDAN HALLET KARGO BANA AİT :mrgreen:
Arligan

Re: thrustmaster t500 alınır

Mesaj gönderen Arligan »

Merhaba üye olur olmaz direkt pazara yazmamın sebebi özellikle t500 alınır diye konu açılmış olması. Yakında satmayı düşünen biri olarak ilgilenen varsa sadece motoru ve Thrustmaster F1 direksiyonunu oldukça uyguna satmak üzere konuşabiliriz.

“Pazar Yeri” sayfasına dön