Special EventsPCars Time Trial Etkinliği (Şubat 2017)

Project Cars Special Events

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Re: Project Cars Time Trial Etkinliği (NO DLC)

Mesaj gönderen Zin »

ZaferDerelioğlu yazdı:Bir ara vakit bulup oyunu indirebilirsem, bende katılmak isterim. 2 sorum olacak:
Bu oyun simülasyon değil mi?
dlc almamıştım sanırım, tek etkinlik bu mu ileride dlc almakta gerekir mi başka etkinliğiniz varsa şayet?

1. Soruna cevap. Şahsi fikrim (güncel oyunlar çerçevesinde) deneyimlere dayanarak bana göre simülasyon oyunlarında sırasıyla 1.iracing 2.PCars 3.Rfactor2 4. AC ve Raceroom geliyor.
PCars ilk çıktığında çok bug sorunluydu, FFB oturmamıştı, server sorunları kitlenmeler vs.. install ettim dayanamadım 1 ay sonra uninstall ettim. Şu anki durumu muhteşem! Sorunsuz, adam gibi setup yapabileceğin, yaptığın setup ı son damlasına kadar hissetirecek tek oyun. bugları yok mu tabi ki var. ama rakipleriyle kıyaslarsan ne kadar iyi olduğunu sahip olduğunda sen kendin farkedeceksin.

2. soruna cevap: Şu an için ektinliklerimizin hiçbirinde DLC kullanmıyoruz.. Kaldı ki PCars da şöyle bir güzellik var.

Örnek veriyorum: PCars'da toplam 34 adet GT classında araba var. Bunlardan 19 tanesi standart paketin içinde olanlar.

diyelim ki Ben DLC paketine sahibim ama sende yok.. ben DLC paketinden çıkan bir arabayla seninle aynı pistte, senin standart aracınla yarışabilirim. Bunda sıkıntı yok. Hatta ve hatta serverı ben kurarsam ben de olan DLC arabalar ile senin sürmeni bile sağlayabilirim.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Beyler 5. Yarışımız inanılmaz..

Resim

Parkur (Pist demeyeceğim) muhteşem, araba efsane.. Sanki Bodrum'a giderken, Bafa gölünün yanından geçiyorum. Plajda şemsiye açmış güneşlenen insanlar bile var.

Sonuç: Hatasız sürmek çok zor. Sıralama çok sürprize açık. Kolay gelsin şimdiden. Çok küfür edecek ve eğleneceksiniz.. :)
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
okufa
Ad: Fatih Kürşat
Has thanked: 182 time
Been thanked: 120 time

Mesaj gönderen okufa »

Zin yazdı:Beyler 5. Yarışımız inanılmaz..

Resim

Parkur (Pist demeyeceğim) muhteşem, araba efsane.. Sanki Bodrum'a giderken, Bafa gölünün yanından geçiyorum. Plajda şemsiye açmış güneşlenen insanlar bile var.

Sonuç: Hatasız sürmek çok zor. Sıralama çok sürprize açık. Kolay gelsin şimdiden. Çok küfür edecek ve eğleneceksiniz.. :)

Ben başladım şimdiden :lol: Bu ne yol bu ne araç arkadaş :shock:
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

okufa yazdı:

Resim

sırf yarışı tamamlayabileyenlere ekstradan puan mı versem diye düşünmedim değil..
Resim
Kullanıcı avatarı
ZaferDerelioğlu
Ad: Zafer
Has thanked: 158 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen ZaferDerelioğlu »

Zin yazdı:1. Soruna cevap. Şahsi fikrim (güncel oyunlar çerçevesinde) deneyimlere dayanarak bana göre simülasyon oyunlarında sırasıyla 1.iracing 2.PCars 3.Rfactor2 4. AC ve Raceroom geliyor.
PCars ilk çıktığında çok bug sorunluydu, FFB oturmamıştı, server sorunları kitlenmeler vs.. install ettim dayanamadım 1 ay sonra uninstall ettim. Şu anki durumu muhteşem! Sorunsuz, adam gibi setup yapabileceğin, yaptığın setup ı son damlasına kadar hissetirecek tek oyun. bugları yok mu tabi ki var. ama rakipleriyle kıyaslarsan ne kadar iyi olduğunu sahip olduğunda sen kendin farkedeceksin.

2. soruna cevap: Şu an için ektinliklerimizin hiçbirinde DLC kullanmıyoruz.. Kaldı ki PCars da şöyle bir güzellik var.

Örnek veriyorum: PCars'da toplam 34 adet GT classında araba var. Bunlardan 19 tanesi standart paketin içinde olanlar.

diyelim ki Ben DLC paketine sahibim ama sende yok.. ben DLC paketinden çıkan bir arabayla seninle aynı pistte, senin standart aracınla yarışabilirim. Bunda sıkıntı yok. Hatta ve hatta serverı ben kurarsam ben de olan DLC arabalar ile senin sürmeni bile sağlayabilirim.

Dün akşam yüzde 90 ını indirdim oyunun. Fırsatım olursa bu akşam deneyeceğim. Serverınız sürekli açıkmı. Yoksa haberleşerek mi giriyorsunuz?
Steamden de sizi ekledim, Nick: PureAir
ResimResim
Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Mesaj gönderen COJ »

Zin yazdı:
okufa yazdı:

sırf yarışı tamamlayabileyenlere ekstradan puan mı versem diye düşünmedim değil..

Şu TT lerin hiçbirinde özel bir tur atamadım :) Birde bunu deneyelim bakalım.
Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Mesaj gönderen COJ »

ZaferDerelioğlu yazdı:Dün akşam yüzde 90 ını indirdim oyunun. Fırsatım olursa bu akşam deneyeceğim. Serverınız sürekli açıkmı. Yoksa haberleşerek mi giriyorsunuz?
Steamden de sizi ekledim, Nick: PureAir

Zafer hocam hoşgeldiniz. Benide eklemekten çekinmeyin.

viewtopic.php?f=8&t=645

Üstte verdiğim konu üzerinden takip edebilirsiniz. Genelde toplanıp giriyoruz ama ; misalen dün tek başımayken Server açtım ve müsait olanlar geldi antreman turları attık.

Genelde serverları SRTR adı ile açıyoruz. Şifre koyarsakda 123321 oluyor genellikle.

En kısa zamanda katılımınızı bekliyoruz.

Görüşmek üzere
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

yav hakan abi pist ve araç kombinasyonu bukadar mükkemmel olamazdı :D pist karma karışık nereye gidiyoruz noluyo anlamadım araç çok agresif dizginlemek mümkün değil 1 tur attım ve şükrettim :D

engin abide gecen yıl tatilde bu yolları kullandı heralde yolları ezberlemiş ve bize tepeden el sallıyor. :D
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Project Cars server tarafını tekrar incelicem arkadaşlar. Bu kadar ilgi varken sessiz kalmam olmaz. Eğer geliştirme olmuş ve sorunlar giderilmişse dedicated olarak açılmasını sağlarım. Siz şimdiden bu şekilde ilerleyin ben müsait olduğum ilk fırsattta kontrol edicem.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Şehire girince sağda hemen bizim ev var bizim mahalle oraları :D
Geçerli tur atmaya çalışırken ezberledim pisti. Araçla hafif yanlayarak dönmek falan çok zevkli. Fakat direksiyon ayarlarını pek beceremediğimden direksiyon ffb ayarları çok sert birde T500 olunca pistin ortalarında ellerim uyuşmaya başlıyor. Düz vites tek el tutarken özellikle çok eğleniyorum :)

“Special Events” sayfasına dön