Assetto Corsa GenelKitlenme Sorunu

Assetto Corsa genel konuşma alanı.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
ahmetibis
Ad: Ahmet İBİŞ
Has thanked: 5 time
Been thanked: 14 time

Kitlenme Sorunu

Mesaj gönderen ahmetibis »

Oyuna girdiğimde araç seçimi pist seçimi falan yapıyorum buraya adar sıkıntı yok ama start dediğim zaman oyun yeni pencere açıyor ve pc kitleniyor. blancpain 2. yarışından sonra böyle oldu. serverda deneyim dedim 20 aracı yüklüyor (alttaki yazıyo göre söylüyorum) ve kitleniyor. pc ye reset atmam gerekiyor. steamden doğrulama yaptım dosyalarda sıkıntı çıkmadı. Nasıl çözebilirim sorunu?
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Re: Kitlenme Sorunu

Mesaj gönderen sensei »

ahmetibis yazdı:Oyuna girdiğimde araç seçimi pist seçimi falan yapıyorum buraya adar sıkıntı yok ama start dediğim zaman oyun yeni pencere açıyor ve pc kitleniyor. blancpain 2. yarışından sonra böyle oldu. serverda deneyim dedim 20 aracı yüklüyor (alttaki yazıyo göre söylüyorum) ve kitleniyor. pc ye reset atmam gerekiyor. steamden doğrulama yaptım dosyalarda sıkıntı çıkmadı. Nasıl çözebilirim sorunu?

Yüklü olan "App" leri iptal edip dene.App sorununa benziyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
ahmetibis
Ad: Ahmet İBİŞ
Has thanked: 5 time
Been thanked: 14 time

Mesaj gönderen ahmetibis »

sensei yazdı:
ahmetibis yazdı:Oyuna girdiğimde araç seçimi pist seçimi falan yapıyorum buraya adar sıkıntı yok ama start dediğim zaman oyun yeni pencere açıyor ve pc kitleniyor. blancpain 2. yarışından sonra böyle oldu. serverda deneyim dedim 20 aracı yüklüyor (alttaki yazıyo göre söylüyorum) ve kitleniyor. pc ye reset atmam gerekiyor. steamden doğrulama yaptım dosyalarda sıkıntı çıkmadı. Nasıl çözebilirim sorunu?

Evet app leri kaldırdığımda sorun düzeldi fakat. Helicorsa app i lig için önemli bunu nasıl halledebilirim ?
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

App lerin son sürümlerini tekrar indir. Problemsiz çalışan appler onlar. Belli ki sendekilerden biri bozulmuş
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

ahmetibis yazdı:
sensei yazdı:

Evet app leri kaldırdığımda sorun düzeldi fakat. Helicorsa app i lig için önemli bunu nasıl halledebilirim ?

Tek tek deneyerek hangisinin sorunlu olduğunu bulablilirsin. Hatta direk son yüklediklerinden başlarsan daha çabuık sonuç alablirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

Sisteme karşı dur format at.

“Assetto Corsa Genel” sayfasına dön