Tanıt Kendini!Merhaba

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Melihergul35
Ad: Melih Ergül

Merhaba

Mesaj gönderen Melihergul35 »

Merhabalar;
forum kullanmayı çok iyi bilmem öncelikle yazım, hitap hatası yaparsam şimdiden affola.
Ben Manisa'dan Melih Ergül. 27 yaşındayım inşaat teknikeriyim bir çimento fabrikasında kalite teknikeri olarak çalışıyorum. Her türlü yarış oyununda "sadece oyun olarak" deneyimim var, her türlü motorlu araca sevdalı biriyim.
Orta üzeri bir bilgisayara, Logitech driving force Gt direksiyona sahibim.
Şimdi hemen Asetto Corsa oyununu ve tüm DLC lerini Steam üzerinden ediniyorum.
Fakat bunun haricinde hangi programları kullanmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim? Akedemiden başlamam gerektiğini anladım ama hem akedemide hem de #evdekal yarışlarına katılabilmek için izlemem gereken yolu 60 yaşında bir amcaya anlatır gibi açıklayabilecek bir dostum var ise çok mutlu olurum.
Şimdiden hem yardımcı olan arkadaşlara, hem de bu platformda bizleri buluşturan Simracerstr ailesine teşekkür ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: Merhaba

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Melih aramıza hoş geldin. Akademi ligi kayıt başlığına bilgilerini yazıp tur atman yeterli olacaktır. Bu Pazar akşamına yani 25.04.2021 00:00'a kadar elemeler devam etmektedir. Sonrasında ise sunucu kapanıp elemeyi geçen ilk 22 pilotumuz asil geri kalan pilotlarımız yedek katılımcı olacaklar.
The World is Mine!

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön