Tanıt Kendini!Herkese selam

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
ibrahim_dikmen
Ad: İbrahim
Has thanked: 1 time

Herkese selam

Mesaj gönderen ibrahim_dikmen »

Merhaba arkadaşlar,

Ben İbrahim Dikmen, 30 yaşındayım, otomotiv sektöründe arge mühendisi olarak çalışıyorum.

Uzun zamandır offline olarak çeşitli simülasyonlarda yarışıyordum. Artık online'a geçmem gerektiğini fark ettim ve buradayım :D

Şu an G920 direksiyonum ile PC'de Assetto Corsa, Xbox One S'te ise Project Cars 2 oynuyorum.

Ayrıca yakın zaman "The guy you hate to race" ( https://www.youtube.com/channel/UC3KHXUTiRkr5m7hcQHdfu4A) adında bir youtube kanalı açtım, daha çok hatalarımı görüp kendimi geliştireyim diye online yarışları kaydedip çeşitli videolar hazırlıyorum.

Şu ana kadar uzun yarışlarda bulunmadım ama kısa yarışlar için ortalarda yer alıyorum diyebilirim.

Umarım sizlerle de keyifli yarışlar çıkarırız
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Herkese selam

Mesaj gönderen Boundless »

ibrahim_dikmen yazdı:Merhaba arkadaşlar,

Ben İbrahim Dikmen, 30 yaşındayım, otomotiv sektöründe arge mühendisi olarak çalışıyorum.

Uzun zamandır offline olarak çeşitli simülasyonlarda yarışıyordum. Artık online'a geçmem gerektiğini fark ettim ve buradayım :D

Şu an G920 direksiyonum ile PC'de Assetto Corsa, Xbox One S'te ise Project Cars 2 oynuyorum.

Ayrıca yakın zaman "The guy you hate to race" ( https://www.youtube.com/channel/UC3KHXUTiRkr5m7hcQHdfu4A) adında bir youtube kanalı açtım, daha çok hatalarımı görüp kendimi geliştireyim diye online yarışları kaydedip çeşitli videolar hazırlıyorum.

Şu ana kadar uzun yarışlarda bulunmadım ama kısa yarışlar için ortalarda yer alıyorum diyebilirim.

Umarım sizlerle de keyifli yarışlar çıkarırız

Aramıza hoşşgeldin özel etkinliklere katılabilirsin lisans aldıktan sonra tüm şampiyonalara girebilirsin
Lisans için akademi sezonu yakında açılacak tekrardan hoşgeldin

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön