Special EventsPCars Time Trial Etkinliği (Şubat 2017)

Project Cars Special Events

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Re: PCars Time Trial Etkinliği (Şubat 2017)

Mesaj gönderen ozkan_343 »

Kemal tebrikler. Seni biraz pist disina alalim simdi sira bize bi musade et :D
Kullanıcı avatarı
ZaferDerelioğlu
Ad: Zafer
Has thanked: 158 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen ZaferDerelioğlu »

Elinize sağlık arkadaşlar, güzel bir organizasyon. Hakan abinin emeği büyük. Ben aranıza geç katıldım ama hemen sıcak karşılamanızla adapte oldum.
Ortam kısaca on numara. Kemal'e de kocaman tebrikler. Bir sonraki tt'de görüşmek dileğiyle..
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Mesaj gönderen Vince »

en başta emekleri için @Zin'e saygılar. ellerine sağlık Hakan Abi.
katılan tüm arkadaşlara da teşekkürler. bence ilk kez gerçekleştirilen bir organizasyon için sonuç gayet güzel.
benim gördüğüm iyileştirilebilecek tek husus devamlılık. herkes çok iddialı bir zaman elde etmeye vakti olmasa dahi TT kaçırmamaya ve hepsinde yer almaya gayret ederse daha da güzel olur düşüncesindeyim.
Mart TT'sinde ben yokum çünkü listeyi görünce PCars'ı sildim :P
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

Büyük keyif alarak katıldığım bir organizasyon oldu, devam edecek olması da çok hoşuma gitti, tebrikler için teşekkürler arkadaşlar, aldığım eğlence bile yetti bana.

Buradan tekrardan Hakan abiye verdiği emek ve ayırdığı zaman için çok teşekkür ediyorum. Bizim katılımımızdaki en büyük etken organizasyonun hem güzel yapılması hem de çok iyi düşünülmesiydi. Sadece TT yaparak bile insanları ısındırabiliriz, bence ilk noktamız burası olmalı. Mart ayı çok zor geçecek Atom ile yaptığımız TT zorluğunda en az 4 yarış var piuuu yandık :D

ozkan_343 yazdı:Kemal tebrikler. Seni biraz pist disina alalim simdi sira bize bi musade et :D

Kardeşim sen yalnız bıraktın beni sonradan ne güzel kapışıyorduk, oldu mu bu :lol:

ZaferDerelioğlu yazdı:Elinize sağlık arkadaşlar, güzel bir organizasyon. Hakan abinin emeği büyük. Ben aranıza geç katıldım ama hemen sıcak karşılamanızla adapte oldum.
Ortam kısaca on numara. Kemal'e de kocaman tebrikler. Bir sonraki tt'de görüşmek dileğiyle..

Mart ayı favorim sensin valla ;)

Hakan abiden aldığım güzel hediyeyi de aşağıda görebilirsiniz, zorla hava attırıyor bana ya :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Mesaj gönderen COJ »

ZaferDerelioğlu yazdı:Elinize sağlık arkadaşlar, güzel bir organizasyon. Hakan abinin emeği büyük. Ben aranıza geç katıldım ama hemen sıcak karşılamanızla adapte oldum.

Ortamımız çok garip, 1 hafta bile olamdan whatsapp grubu kurdum :) herkes hemen adapte oldu. Sonra siz geldiniz iyikide geldiniz.

Dost ortamında yarışmak çok keyifli.

Kemal abi tebrikler bu arada çok güzel performans.
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Mesaj gönderen blade036 »

Bu tt etkinliklerinde ismimizin/nickimizin önüne Simracerstr yazsak nasıl olur? Reklam olmuş olur, oralardan bize ulaşabilecek pilotlar olabilir.
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

COJ yazdı:Kemal abi tebrikler bu arada çok güzel performans.

Sağolasın kardeşim, umarım formulada geçerim seni bir gün :D

blade036 yazdı:Bu tt etkinliklerinde ismimizin/nickimizin önüne Simracerstr yazsak nasıl olur? Reklam olmuş olur, oralardan bize ulaşabilecek pilotlar olabilir.

Eğer steam adını değiştirmek zorunda değilsek (hatırlamıyorum nasıl olduğunu) güzel fikir, diğer türlü çok yanaşmayabilirim :lol:
Resim

“Special Events” sayfasına dön