RaceRoom TürkiyeEuropean Event Kayıt Başlığı 25-Şubat-2017

RaceRoom Türkiye Forum Alanı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: European Event Kayıt Başlığı 25-Şubat-2017

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Resim
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Numanla çok güzel bir çizgi yakalamıştık fakat pitte numanın dnf olması benimde pite girerken arkadan çarpmadan dolayı arabamın perte çıkması alt sıralara gerilememe sebep oldu. Sonrasında düzlüklerde araba gitmiyordu ve çok rahat geçildim ne yazıkki. Sonundada yarışın bitimine 10dk kala araba dayanamadı ve motor düz yolda stop edip perte çıktı. birdahaki yarışa daha iyi olur umarım.

Katılan ve özellikle bitiren tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Kullanıcı avatarı
op7ic
Has thanked: 181 time
Been thanked: 94 time

Mesaj gönderen op7ic »

Boundless yazdı:Numanla çok güzel bir çizgi yakalamıştık fakat pitte numanın dnf olması benimde pite girerken arkadan çarpmadan dolayı arabamın perte çıkması alt sıralara gerilememe sebep oldu. Sonrasında düzlüklerde araba gitmiyordu ve çok rahat geçildim ne yazıkki. Sonundada yarışın bitimine 10dk kala araba dayanamadı ve motor düz yolda stop edip perte çıktı. birdahaki yarışa daha iyi olur umarım.

Katılan ve özellikle bitiren tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Abi beni bitiren benzin değil lastiklerdi. her ne kadar senkron gitsekde ben gazı çek bırak yapsamda benzin olarak döndü bana ve düşünüyorum ki lastikleride bu sayede daha iyi korudum fakat sararmıştılar değiştirmem gerekiyordu. sırf geçilmemek için pite girdim noktayı kaçırdığımı çoook sonradan anladım savunma yaparken o anda beynimi pistte düşürdüm galiba nedendir bilmiyorum ama pitte geri geri giderken o metre sayacın düşmesini görmek çok büyük bir mutluluk veriyordu bana. ekrana bakarken ne yaptığımı bile anlamadan ileri gitmek yerine geri gitmeyi seçtim ben. o kadar TS de ki olay dan sonra sanıyorum ki bağlarımı yakıştım beyinim düşmüştü. (şaka değil bakın bu.) @EmreDFace
A F F A L T E R B A C H
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Numan güzel gittik tebrik ederim senide ama yaklaşık 1 saat 10dk kimseye geçilmedik taktiğimiz gayet güzeldi daha ne olsun o kadarda araba geçtik. Birdahaki yarış daha iyi olur inşallah.
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

bazı bölümlerinde cok stabil gittim ama bazı bölümlerde de çok dağıldım. bunlar hep tecrube :D guzel yarıştı benim amacım finnsh i görebilmekti ve başardım birazcık antrelmanlı olsaydık daha iyi sonuçlar alabilirdik ama cok yoğun bir takvim var ancak bukadar olabilirdi. tebrikler hepimize :D

ayrıca fransız arkadaşlarıda tebrik ediyorum tur bindirmelerde kesinlikle sıkıştırmadan acele etmeden müsağit bölümü bekleyerek geçtiler çok profesyoneller.
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Yarış gerçekten güzel ve zevkliydi. Fransız pilotlar dediğiniz gibi gerçekten profesyonellerdi. Kaza yapmıştım, benim aracı mı düzeltmemi bekledi, bir Fransız pilot. Zaten isimlerinden de anlaşılacağı üzerine, R3E ilği alanlarına giriyordu. Eminim takvim rahat olup, antreman yapsaydık ilk 10 da görebileceğimiz çok pilot vardı. Bir sonraki yarış daha iyi işler çıkartıcağızdır. SimracersTR olarak.

Enğin abiyi bir ara, ittirsem mi diye düşünüyordum düzlükte. :) Çarpışma fiziğine pek hakim olmadğımdan, geri vaz geçmiştim. :D
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
Psy_lote
Ad: Laurent
Has thanked: 15 time
Been thanked: 31 time

Mesaj gönderen Psy_lote »

Hi guys !

Race very difficult for us too, I hope you like, You have been very professional Resim

Can be soon for a return race ? :D

Thank you for your participation ;)

Laurent.

Our live
https://www.youtube.com/watch?v=K4Ql8-4p0N4&feature=youtu.be
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

Psy_lote yazdı:Hi guys !

Race very difficult for us too, I hope you like, You have been very professional Resim

Can be soon for a return race ? :D

Thank you for your participation ;)

Laurent.

Our live
https://www.youtube.com/watch?v=K4Ql8-4p0N4&feature=youtu.be

Pleasure for us to race such pro simracers. Me and Serkan could not race beacuse of the electricty had gone off in our region, really pissed off just while heading out from pit in Q and suddenly everything was in dark. : )
Anyway we will be pleased to race with you all again. Can you contact me in Facebook to discuss the details better and quick. You can see my shares in GTR3's page.
Kullanıcı avatarı
Psy_lote
Ad: Laurent
Has thanked: 15 time
Been thanked: 31 time

Mesaj gönderen Psy_lote »

I personally do not facebook, but I would forward the information

Congratulation Mehmet for https://www.otopark.com/2017/02/simracerstr-roportaj/

“RaceRoom Türkiye” sayfasına dön