Tanıt Kendini!Merhaba arkadaşlar

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
yigitavsar
Ad: Yiğit
Has thanked: 2 time
Been thanked: 1 time

Merhaba arkadaşlar

Mesaj gönderen yigitavsar »

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Merhaba! Ben Yiğit Avşar. 29 yaşında, evli ve Açık öğretimde Emlak ve Emlak Yönetimi mezunu olarak dededen gelen emlak tapu takip ve emlak komisyonculuğu işiyle uğraşmaktayım. Kendimi bildim bileli arabalara ve bilgisayarlara çok ilgim var ve bir kaç yıldır bu iki ilgimi ortak noktada buluşturmak istiyordum bu haftaya nasip oldu. 18 yaşına girdiğimden beri sürüş keyfi ve gidişi bakımından tatminkar araçlar sürdüm ve sahibi oldum fakat yaşadığım şehir ve yürütme maliyetleri yüzünden hiç piste çıkma fırsatı bulamadım ve ülkemizin gidişatından dolayıda da daha da zorlaşmaya başladı böyle pahalı hobiler. Bende giriş seviye bir direksiyon alarak başlamak istedim. (Thrustmaster TMX Pro alacağım) Açıkçası yarış oyunlarında klavye ile ortalama üstüydüm ama direksiyon ve simülasyon farklı bir boyu gibi geliyor. Tamamen sıfırdan başladığımızı düşünürsek yani oyun tecrübesi,direksiyon tecrübesi ve direksiyon ayarları olarak rehber veya yol gösterici bazında izleyebileceğim veya okuyabileceğim bir link,kitap veya video var ise direksiyonum gelene kadar onları öğrenmek isterim. Foruma üye olmadan önce gezindim, seviyeli ve yardımlaşmayı seven bir foruma benziyor o yüzden hızlıca kanım kaynadı. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Merhaba arkadaşlar

Mesaj gönderen Boundless »

Aramıza hoşgelldin. YArış severler ve ben dahil birçok gerçek pilotun bulunduğu forumumuzda yaş ortalamalarıda 18-55 arası değişiyor. bu yüzden güzel bir ortam ve yardımlaşma içersindeyizdir. direksiyon ayarları herkesin farklı olabiliyor. Direksiyon setin gelsin sonrasında ayarlarla ilgili ufak iyileştirmelerle kendi kullanımına uygun ayarları oturtursun. Carmageddon avatarın çok şık olmuş :). discord kanalımıza girmeyi unutma
Kullanıcı avatarı
yigitavsar
Ad: Yiğit
Has thanked: 2 time
Been thanked: 1 time

Mesaj gönderen yigitavsar »

Teşekkürler hoşbuldum. Sakin bir forum ama bu haftaiçi direksiyonum gelince Discord'a da gelirim. Avatarım neredeyse oynadığım ilk arabalı oyunum olduğu için görünce hemen seçdim :lol:
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

yigitavsar yazdı:Teşekkürler hoşbuldum. Sakin bir forum ama bu haftaiçi direksiyonum gelince Discord'a da gelirim. Avatarım neredeyse oynadığım ilk arabalı oyunum olduğu için görünce hemen seçdim :lol:

Discordu aktif edince malesef forumun günlük kullanımı çok azaldı.

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön