Sim Racers AkademiAcemi Eğitebilecek Eğitmen

Sim Racers Akademi

Moderatör: Moderatörler

Bugra Kargi
Ad: Buğra Kağan Kargı
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Acemi Eğitebilecek Eğitmen

Mesaj gönderen Bugra Kargi »

Merhaba, akademi 7. sezonda yarışmış ve başarısızlık yüzünden bırakmış biriyim. 10. sezon için eğitebilecek birisini aramaktayım. Eğitmenin isteklerini ve programını özelden veya başka platform üzerinden konuşabiliriz. Şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Acemi Eğitebilecek Eğitmen

Mesaj gönderen Boundless »

Bugra Kargi yazdı:Merhaba, akademi 7. sezonda yarışmış ve başarısızlık yüzünden bırakmış biriyim. 10. sezon için eğitebilecek birisini aramaktayım. Eğitmenin isteklerini ve programını özelden veya başka platform üzerinden konuşabiliriz. Şimdiden teşekkür ederim.

Bugra selam kimseyle görüşebildinmi ?
Bugra Kargi

Boundless yazdı:
Bugra Kargi yazdı:Merhaba, akademi 7. sezonda yarışmış ve başarısızlık yüzünden bırakmış biriyim. 10. sezon için eğitebilecek birisini aramaktayım. Eğitmenin isteklerini ve programını özelden veya başka platform üzerinden konuşabiliriz. Şimdiden teşekkür ederim.

Bugra selam kimseyle görüşebildinmi ?

Merhaba, hayır kimse geri dönüş yapmadı.
Kullanıcı avatarı
AirborneTR
Ad: Levent
Has thanked: 103 time
Been thanked: 67 time

Mesaj gönderen AirborneTR »

Ben düzenli olarak vakit ayıramam fakat akedemi sunucusunda yarış günlerinden önce vaktim oldukça girip deneme turları atıyorum. Denk gelirsek yardımcı olmaya çalışırım, veya sunucuya girdiğim zaman discorddan haber verebilirim.
Bugra Kargi

AirborneTR yazdı:Ben düzenli olarak vakit ayıramam fakat akedemi sunucusunda yarış günlerinden önce vaktim oldukça girip deneme turları atıyorum. Denk gelirsek yardımcı olmaya çalışırım, veya sunucuya girdiğim zaman discorddan haber verebilirim.

Çok memnun olurum. Steam adım ReviuS fotoğrafta Senna var eklersen sevinirim teşekkür ederim

“Sim Racers Akademi” sayfasına dön