İstek, Şikayet ve TeşekkürTanimiyorum

İsteklerinizi, Şikayetlerinizi ve Teşekkürlerinizi buradan iletebilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Ersin Pinar
Ad: Ersin Pinar
Has thanked: 27 time
Been thanked: 40 time

Tanimiyorum

Mesaj gönderen Ersin Pinar »

Merhaba Arkadaslar :)

Benim bir Sikayetim var belkide bu yazidan sonra beni begenmiyenler :roll: olur ama o baska birsey.
Farkina vardigim birsey var, ister Servere giriste yada Cikista selam veya Hoscakalin digen yok o Hosuma gittmedi.Bildiginiz gibi ben Almanyada kaliyorum orada böyle Saygiziklik beklerim ama ben bir Türk serverindeyim burada Saygi bas harflen yaziyilir sandim, ama megerse Tam tersi ben Saygilan bügüdüm hem kücüklere karsi veya Büyüklere karsi saygi gösteririm tabiiki bana Saygi gösterene.Benim istegim biz bir Aile gibi sayiliriz birazcik birbirimizi Saysaz beni Mutlu ve Gurur eder.Yalniz bir Sa yada As yeter ;)
Bilmem anlata bildimi benim Türkcem bu kadarina yetiyor kusura bakmayin hepinize Selamlar. :D

Ersin Pinar
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Assetto Corsa

Re: Tanimiyorum

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Abi çok haklısın. Yeni gelen arkadaşlar var aman baya bi özellikle akademi ligimizde. Onlarda zamanla alışacaklardır :)
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Legolaris
Ad: Mert
Has thanked: 2 time
Been thanked: 1 time

Mesaj gönderen Legolaris »

3 gündür ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum yeni başladım antreman yapıyorum sağolsun bi Gabriel yardımcı oldu, onun dışında seni çok görüyorum hatırlarsan bugün seni görünce lap bitti pite dönüp yazdım :) Daha aktif bi sosyal ortama ihtiyacımız var bence birbirimizi tanımak adına aslında Facebook grubu ya da bi forum başlığı altında vs vs.
Kullanıcı avatarı
sOfOo15
Ad: Ekrem
Has thanked: 13 time
Been thanked: 4 time
İletişim:

Mesaj gönderen sOfOo15 »

Legolaris yazdı:3 gündür ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum yeni başladım antreman yapıyorum sağolsun bi Gabriel yardımcı oldu, onun dışında seni çok görüyorum hatırlarsan bugün seni görünce lap bitti pite dönüp yazdım :) Daha aktif bi sosyal ortama ihtiyacımız var bence birbirimizi tanımak adına aslında Facebook grubu ya da bi forum başlığı altında vs vs.
Evet katılıyorum, bende yeniyim ve bundan sonra dikkat etmeye çalışacağım.

Verstuurd vanaf mijn GM 9 Pro met Tapatalk
Kullanıcı avatarı
racer_arc
Ad: Ali Çağlar
Has thanked: 57 time
Been thanked: 19 time
İletişim:

Mesaj gönderen racer_arc »

Ersin aynı fikirdeyim şahsım adına server girdiğimde ilk iş iyi akşamlar yazarım ama genelde bu konuda bir eksiklik var. Bence bu durum yarışlarda da oluyor discord da kimse kimseyle sohbet dahi etmiyor. Bence bu konuda bir düşünülmesi gerekli olabilir. Ben başka bir ligde daha yarışlara katıldım bir whatsapp grubu ve facebook grubu vardı iletişimde bu kanallardan iyi çalışıyordu her yarış sonraki 5-10 dakika discord da yarış hakkında konuşuyorduk keyifliydi tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Ersin Pinar
Ad: Ersin Pinar
Has thanked: 27 time
Been thanked: 40 time

Mesaj gönderen Ersin Pinar »

Raceroomda malesef dogru dürüst Chatlesilmiyor Asettoda daha iyi

“İstek, Şikayet ve Teşekkür” sayfasına dön