Pazar YeriGamestandpro Yarış Koltuğu

Alınık / Satılık her şey burada. Alım-Satım işlemleri için lütfen güvenli E-Ticaret yollarını tercih ediniz!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
wheelstand
Ad: Fatih
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
İletişim:

Gamestandpro Yarış Koltuğu

Mesaj gönderen wheelstand »

Arkadaşlar kendi imalatımızdır
Logitech ve thurusmaster direksiyon setleri için uygundur.
Şuan sadece kırmızı koltuk vardır ileride farklı renkler eklenecektir...
Stand üzerindeki g27 ve ekipmanları fiyata dahil değildir...
Istanbul içi montaj bize ait....

Fiyat : 1250 TL.

Kendi imalatımız olduğu için yedek parça veya herhangi bir sorunda her zaman müdahale edebiliriz.

sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

Resim

Resim

Resim

Resim
En son wheelstand tarafından 18 Mar 2019, 22:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
mcemin
Ad: Mehmet Emin
Has thanked: 43 time
Been thanked: 27 time

Re: Gamestandpro Yarış Koltuğu

Mesaj gönderen mcemin »

Hocam gayet sağlam ve şık görunüyor ama şu ortadaki barı yanlarda iki adet olacak şekilde imal etseniz daha ergonomik olur diye düşünüyorum. Tabi imalat işciliği ve maliyeti ne kadar artar ben bilemem ama fazla bir maliyeti olmayacaksa daha tercih edilebilir bir ürün olacağinı düşünüyorum. Sırf bu ortadaki bar yüzünden stand pro almayıp next level racing alanlar var.
Kullanıcı olarak düsüncelerimi ileteyim dedim. İmalatçı olarak son karar sizindir tabiki :)
Kullanıcı avatarı
Gabriel
Ad: Gabriel Bonacina
Has thanked: 10 time
Been thanked: 16 time

Mesaj gönderen Gabriel »

Ortadaki demir isi cok bozuyor ve sol ayakla freni zorlastırıor buna ykaın bir sistem kullanmıstım
Kullanıcı avatarı
wheelstand
İletişim:

mcemin yazdı:Hocam gayet sağlam ve şık görunüyor ama şu ortadaki barı yanlarda iki adet olacak şekilde imal etseniz daha ergonomik olur diye düşünüyorum. Tabi imalat işciliği ve maliyeti ne kadar artar ben bilemem ama fazla bir maliyeti olmayacaksa daha tercih edilebilir bir ürün olacağinı düşünüyorum. Sırf bu ortadaki bar yüzünden stand pro almayıp next level racing alanlar var.
Kullanıcı olarak düsüncelerimi ileteyim dedim. İmalatçı olarak son karar sizindir tabiki :)

tam olarak nereden bahsettiniz hocam gamestandpro@hotmail.com adresine resimli olarak iletebilirseniz çok sevinirim.

Ayrıca dediğiniz şıklık herkese göre değişebilir ona bişey diyemem ama sağlamlık konusun da hemfikiriz diyebilirim :) Bu ilk versiyon olduğu için tabi ikinci versiyon için aldığımız ciddi notlarımız var.

Sizlerin fikirleri de bizim için çok değerli... yorumunuz için teşekkür ederim çok sağolun..

Gabriel yazdı:Ortadaki demir isi cok bozuyor ve sol ayakla freni zorlastırıor buna ykaın bir sistem kullanmıstım

Ortadaki demirden kastınız direksiyon takılan kısım ise ileri geri hareket ediyor ve kesinlikle pedallara bir etkisi yok gerçek araba hassasiyetinde
En son wheelstand tarafından 27 Şub 2019, 16:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
mcemin
Ad: Mehmet Emin
Has thanked: 43 time
Been thanked: 27 time

Mesaj gönderen mcemin »

Direksiyon tablasını tutan ortadaki demir bardan bahsediyoruz
Kullanıcı avatarı
wheelstand
İletişim:

mcemin yazdı:Direksiyon tablasını tutan ortadaki demir bardan bahsediyoruz

Umarım doğru anladım ortadaki dik demirden bahsediyoruz. Resimde pek belli olmuyor ama ama sağında ve solunda bayraklar var yani aşırı sallanmaları engellemek için
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

wheelstand yazdı:

Umarım doğru anladım ortadaki dik demirden bahsediyoruz. Resimde pek belli olmuyor ama ama sağında ve solunda bayraklar var yani aşırı sallanmaları engellemek için

Anlamamışsınız

Bahsedilen parça Direksiyon mekanizmasını bağlamak için olan ayak. Bu pek tutmuyor bacak arasında bir direk olduğunda fren debriyaj kullanımını zorluyor. Birçok eski sistem bunu kullanıyor ama pek tercih edilmiyor. Denenen ve bilinen bir bağlantı şekli. Sağlam olması birşey ifade etmiyor.

Bana soracak olursanız Fiyat olarak yerli üretimi için biraz pahalı. Daha uygun fiyata direksiyonu tutan kısım ayaklar ortasında olmadan iki yandan uzanacak şekilde olursa talep artabilir.
Kullanıcı avatarı
wheelstand
İletişim:

Boundless yazdı:
wheelstand yazdı:

Anlamamışsınız

Bahsedilen parça Direksiyon mekanizmasını bağlamak için olan ayak. Bu pek tutmuyor bacak arasında bir direk olduğunda fren debriyaj kullanımını zorluyor. Birçok eski sistem bunu kullanıyor ama pek tercih edilmiyor. Denenen ve bilinen bir bağlantı şekli. Sağlam olması birşey ifade etmiyor.

Bana soracak olursanız Fiyat olarak yerli üretimi için biraz pahalı. Daha uygun fiyata direksiyonu tutan kısım ayaklar ortasında olmadan iki yandan uzanacak şekilde olursa talep artabilir.

inanın ortadaki parça kesinlikle kullanıma engel değil fren veya debriyajı kullanmayı zorlamıyor en azından bizim sistemimiz böyle diğerlerini bilemem
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Standart kullanımda sorun yok zaten ileri seviye sürüş tekniklerini uygularken sorun çıkartıyor.

“Pazar Yeri” sayfasına dön