Porsche GT3 Cup 2017 SEZON 1SimRacersTR Porsche GT3 Cup Round 4 Red Bull Ring 15.06.17

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: SimRacersTR Porsche GT3 Cup Round 4 Red Bull Ring 15.06.17

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Faruk Akgül yazdı:Nasıl ihraç edilirim. Ben katılamayacağımı Aranel Ciryatan'a söylemiştim. Benim yerime başkasını kayıt edecekti. Yani şimdi 3 yarış böyle eksik mi geçti.

Faruk sıkıntı yok. Engin'e iletmiştim normalde ama yönetim grubumuzda çok mesajlaşma olduğu için kaynamıştır. Senin için eksi bir durum yok. Bilgine :)
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Ufkbba
Ad: Ufuk
Has thanked: 27 time
Been thanked: 18 time

Mesaj gönderen Ufkbba »

Yarışa iş dolayısıyla geç katılacağım. Starta yetişirm diye tahmin ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Ufkbba yazdı:Yarışa iş dolayısıyla geç katılacağım. Starta yetişirm diye tahmin ediyorum.

Çok acele etme Ufuk yorma kendini :D
Kullanıcı avatarı
macityusuff
Ad: Yusuf Macit
Has thanked: 31 time
Been thanked: 39 time

Mesaj gönderen macityusuff »

Bu yarış da benden pas, kusura bakmayın pek elimde olan bir şey de değil misafir gelecekmiş iftara odaya kapanmak olmaz pek. Zaten simracing falan deyince acaba oğlan yarım olan aklını da kayıp mı etti diye bakıyorlar. :)

Yerime yedek pilot alabiliyosanız lütfen alın, yedek arkadaşlara da burdan duyurmuş olalım.
Lost But Won
Kullanıcı avatarı
nec
Ad: Necdet
Has thanked: 7 time
Been thanked: 9 time

Mesaj gönderen nec »

Bu yarışa katılamıyorum.
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

Sıralamada istediğim turu bir türlü atamasam da yarışa iyi başladım. Liderlik için Serkan'ı zorlasam da lag problemi yüzünden risk almadım. O sırada Ufuk yarış başında yakaladığı mükemmel temposuyla arkadan yaklaşıyordu. Ufak bir hatamla ana düzlükte beni geçti. Ardından Serkan'ı geçti. Sonrasında Serkan'ın arkasında çok fazla zaman kaybettim lag probleminden dolayı. Ardından bir hatasıyla geçtim. Çok can sıkıcı turlardı, Ufuk da zaten Serkan'ın problemini belirtince benlik bir şey olmadığını anladım. Fark 3-4 saniye arasındaydı. İyi bir turla zaman zaman 0.4 saniyeye kadar fark açsam da Ufuk cevap verebiliyordu. Hatta fark önüm açıldıktan sonra 1 saniye civarında açıldı. Ufuk'tan olası bir hata beklerken sanırım 27. turda birden lastikler düştü ve üst üste hatalar yaptım. Diğer turda odaklanıp eski hızımı yakalasam da bir şey değişmedi. O sırada Arda biraz yaklaştı fakat sakin bir şekilde 2. sırada çizgiyi geçmeyi başardım Ufuk'un 8 saniye arkasında.

Ufuk'u tebrik ederim gerçekten mükemmel sürüyor. Yarış günlerinde nedense ya aşırı temkinli davranıyorum ya da fazla zorluyorum. İki şekilde de zaman kaybediyorum. Saf hız açısından bir sorunum olmasa da yarış temposu ve istikrar anlamında kendimi geliştirmem lazım. İlk turlarda daha cesur davranıp lastikler gitmeye başlayınca da sürüşümü adapte etmeliyim. Bu yarış öncesi hiç dolu depo sürmedim ve bu beni biraz kötü etkiledi. Önümüzdeki yarışlarda en azından birkaç kere dolu depo sürüşleri yapacağım yarıştan önce. Monza'da bunun yararını gördüm, yarışın başında oldukça hızlıydım (tabii fazla zorlayınca yine hata yaptım orası ayrı konu :D). Şampiyonanın kalanında "olağan şüpheliler" ile galibiyet mücadelesi vermeyi ümit ediyorum. Ufuk başta olmak üzere yarışı bitirebilen herkesi tebrik ederim, 2 hafta sonra Brands Hatch'te görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Podyumu ve bitirenleri tebrik ederim.Maalesef acil bir durumdan dolayı çıkmam gerekti.Bir daha ki yarışa görüşmek üzere.
Resim
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Mesaj gönderen Frtsan »

Gt3 Cup ta ilk yarışıma çıktım. Hedefim yarışı tamamlayabilmekti.
Bir ceza çıkmazsa 9. Sırada bitirdigim için mutluyum. Önümde hata yapan araçlar olmasa ilk 10 mümkün degildi. Araca alışmak için bol virajlı ideal bir pistti. 25 dkdan sonra lastikler farklı çalışmaya başladı. Ancak sürüşü adapte edince tur zamanlarında bir düşüş olmadi.

Çok saygılı ve çekişmeli bir mücadeleydi. Büyük keyif aldım. Podyumu ve katılan tüm arladaşları tebrik ederim.
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

Arda ve Erşan la çekişmek zevkliydi. Biraz fazla temkinli davrandım galiba. Pistte araç geçmek te çok zordu. Erşan spin atınca üzüldüm ondan sonrası çok sakin geçti. Ufuk, Furkan ve Arda yı tebrik ederim.
Kullanıcı avatarı
diabolus79
Süper Moderatör
Has thanked: 82 time
Been thanked: 102 time

Mesaj gönderen diabolus79 »

Sol ayakla fren kullanamamam bu araçla rekabetçi olabilmeme imkan vermiyor sanıyorum, kendimi alıştırmaya çalıştım baya ama yok yani beceremiyorum :)

Yine de yarışta ilk virajda iç taraftaki sarı beton bloga çarpıp spin atana kadar Semih'le mücadelemizden çok keyif aldım, spin sonrası bariyerlere vurup hasar da alınca gayet düz ve sıkıcı turlarla yarışı bitirdim.

Brands Hatch'te görüşmek üzere.

“Porsche GT3 Cup 2017 SEZON 1” sayfasına dön