iRacingiRacing

iRacing konuları

Moderatör: Moderatörler

Reznor
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 time

iRacing

Mesaj gönderen Reznor »

Online simülasyonun şahı, hatta şahbazı, nam-ı diğer cüzdan düşmanı iRacing :D Forumda gördüğüm kadarıyla bununla ilgili bir kısım yok.

Var mı burada iRacing'de yarışan?
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: iRacing

Mesaj gönderen Boundless »

Reznor yazdı:Online simülasyonun şahı, hatta şahbazı, nam-ı diğer cüzdan düşmanı iRacing :D Forumda gördüğüm kadarıyla bununla ilgili bir kısım yok.

Var mı burada iRacing'de yarışan?

Olmazmı var tabiki Forumda başka arkadaşlarımızda var ama cüzdan düşmanı olduğundan şuan için çok yanaşmıyoruz. gerçi ben arada bir giriyorum ama şuan ağırlık AC
Kullanıcı avatarı
ahmetis
Ad: Ahmet Demircan
Has thanked: 27 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen ahmetis »

Bende oynuyordum bir ara D class skippy de akıyordum 2 haftada 5-6 yarış falan kazanmıştım ama rekabet acayip güzeldi :D tabi öğrenci olunca devamı gelmedi.Hem oyun pahalı hem de sistem yapmak lazım iracing'e 10.000 i buluyo o kadar parayı ben anca doktor olunca bulurum :D öğrenci harçlığımla 3 monitoru yapacam diye canım çıktı zaten iracing e para versem sistem falan toplayamazdım.
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

bende ufaktan bi giriş yaptım ama daha anlayamadım çözmeye çalışıyorum. en son camera ayarlarını arıyordum sinirlendim çıktım :D bu araç üstü kameraları nasıl değiştiriyoruz bilen varmı? ( çok acemice bi soru gibi görünüyor ama bunca yıllık sim ciyim çok çeşit oyun gördüm ama bu iracing de kamera ayarlarını bulamadım :( )
Kullanıcı avatarı
ahmetis

Mesaj gönderen ahmetis »

ozkan_343 yazdı:bende ufaktan bi giriş yaptım ama daha anlayamadım çözmeye çalışıyorum. en son camera ayarlarını arıyordum sinirlendim çıktım :D bu araç üstü kameraları nasıl değiştiriyoruz bilen varmı? ( çok acemice bi soru gibi görünüyor ama bunca yıllık sim ciyim çok çeşit oyun gördüm ama bu iracing de kamera ayarlarını bulamadım :( )

iracing i farklı kılan sistem bu zaten araç içi(cockpit) dışında kamera kullanımı yasak.Dolayısıyla diğer kamera açıları yok. :D tam simci işi saolsun iracing beni alıştırdı artık araç üstü kamera kullanmıyorum böyle kesinlikle daha keyifli
Kullanıcı avatarı
Ozan Ulkugil
Ad: Ozan Ülkügil
Has thanked: 29 time
Been thanked: 64 time
İletişim:

Mesaj gönderen Ozan Ulkugil »

Le Mans süper oldu, gece gündüz döngüsü de gelirse tadından yenmez :)

https://www.youtube.com/watch?v=F4GzMCzd2IU

Resim
Kullanıcı avatarı
ahmetis

Mesaj gönderen ahmetis »

Ozan Ulkugil yazdı:Le Mans süper oldu, gece gündüz döngüsü de gelirse tadından yenmez :)

Ozan gece gündüz döngüsü hakkında bir bilgi var mıdır? Şuan rf2 de takılmamın en büyük sebebi 24h gündüz bir tuhaf oluyo :D
Kullanıcı avatarı
Ozan Ulkugil
Ad: Ozan Ülkügil
Has thanked: 29 time
Been thanked: 64 time
İletişim:

Mesaj gönderen Ozan Ulkugil »

ahmetis yazdı:
Ozan Ulkugil yazdı:Le Mans süper oldu, gece gündüz döngüsü de gelirse tadından yenmez :)

Ozan gece gündüz döngüsü hakkında bir bilgi var mıdır? Şuan rf2 de takılmamın en büyük sebebi 24h gündüz bir tuhaf oluyo :D

DX11'den sonra gelecek diyorlardı, resmi bir duyurusu yok.

Salı 20.00'de daha önce açıklanmamış bir projeyi canlı yayında tanıtacaklar, belki geliyordur 8-)

Resim
Kullanıcı avatarı
NedimGBT
Ad: Nedim GBT
Has thanked: 135 time
Been thanked: 67 time

Mesaj gönderen NedimGBT »

i racing iyidir pc yi ilk topladığım zaman 1 aylık üyelik almıştım. Devam ettiremedim.
Geçen ay 1 senelik üyelik aldım steam den.Yeniden başlamak güzel bakalım nereye kadar.
24 Eylül Petit lemans (Road Atlanta) yarışınıa hazırlık yapıyorum.
Kullanıcı avatarı
r_erarslan
Ad: Resat Erarslan
Has thanked: 76 time
Been thanked: 16 time

Mesaj gönderen r_erarslan »

10 yıl önce çıkmış GTR2'de olan gece gündüz döngüsünün en pahalı sim olan iRacing'de olmaması ilginç. Üstelik bir çok 24 saat organizasyonu düzenliyorlar ben olmadığını bilmiyordum.

“iRacing” sayfasına dön