Special Events22-Şubat-2017 Formula B @Sakitto GP

Project Cars Special Events

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Re: 22-Şubat-2017 Formula B @Sakitto GP

Mesaj gönderen Vince »

Zin yazdı:Kesin katılanlar Listesi:
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

@COJ random livery kabul değil. Boşta kalanlardan birini seçebilirsin :)

emeğe saygı. eline sağlık Hakan Abi
Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Mesaj gönderen COJ »

Akşam eve geçer geçmez güzel bir livery seçip senle paylaşıyorum abi.

Hakan abicim birkaç tavsiyem olacak, tabi yanlış anlamayın dağdan gelip bağdakine akıl vermek gibi olmasın lütfen. Sizleri çok sevdim ve sahiplendim, katkıda bulunmak ve gelişimin bir parçası olmak istiyorum. :shock: :D ,

1.si Whatsapp grubu. Daha kolay ve hızlı organize olmamızı sağlayabilir. Hatta aramızdaki bağları da kuvvetlendirebilir. Belki vardır bilmiyorum ama biz CS GO da arkadaşlar ile kullanmaktayız ve çok faydasını görmekteyiz.

2.si Project Cars PC altında biraz daha fazla konu açabiliriz belki, mesela Pcars fotoğraflarımız, videolarımız, Günlük etkinlikler, üye haberleri, sohbet gibi.

Ne dersiniz? Çünkü böyle konuşarı konuşabileceğimiz bir genel sohbet konumuz yok mesela.
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

COJ yazdı:

Hakan abicim birkaç tavsiyem olacak, tabi yanlış anlamayın dağdan gelip bağdakine akıl vermek gibi olmasın lütfen. Sizleri çok sevdim ve sahiplendim, katkıda bulunmak ve gelişimin bir parçası olmak istiyorum. :shock: :D ,

1.si Whatsapp grubu. Daha kolay ve hızlı organize olmamızı sağlayabilir. Hatta aramızdaki bağları da kuvvetlendirebilir. Belki vardır bilmiyorum ama biz CS GO da arkadaşlar ile kullanmaktayız ve çok faydasını görmekteyiz.

2.si Project Cars PC altında biraz daha fazla konu açabiliriz belki, mesela Pcars fotoğraflarımız, videolarımız, Günlük etkinlikler, üye haberleri, sohbet gibi.

Ne dersiniz? Çünkü böyle konuşarı konuşabileceğimiz bir genel sohbet konumuz yok mesela.

Yok neden yanlış anlayalım.. Ben bir gaz verdim PCars'a, devamını herkesten bekliyorum..
whatsup grubu kolay onu hallederiz.
2.si içinde forumda genel sohbet paylaşılabilecek viewforum.php?f=19 bir alan var.. buradan paylaşım yapabiliriz. Ben bir kaç şey atmıştım zamanında.

görüşmek üzere
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Has thanked: 158 time
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Hakan abi eline sağlık valla çok hoş olmuş. Ya ben steam profil linkinin sonunda gelen kullanıcı adını yazmıştım, bileydim X lerimi büyük yapardım :D :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
COJ

Mesaj gönderen COJ »

Nick COJ
Livery no:24 petrolos
Steam 76561198029225698
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Zin yazdı:
COJ yazdı:

Yok neden yanlış anlayalım.. Ben bir gaz verdim PCars'a, devamını herkesten bekliyorum..
whatsup grubu kolay onu hallederiz.
2.si içinde forumda genel sohbet paylaşılabilecek viewforum.php?f=19 bir alan var.. buradan paylaşım yapabiliriz. Ben bir kaç şey atmıştım zamanında.

görüşmek üzere

Bütün hepimizin toplandığı bir ICQ grubumuz var şu anda 110 üyesi var oradan iletişim kurabilirsiniz. ICQ kullanmamızın sebebi cep tel nosu göstermek istemeyen arkadaşlarında yanımızda bulunabilmesi için.
Kullanıcı avatarı
COJ

Mesaj gönderen COJ »

antking yazdı:
Bütün hepimizin toplandığı bir ICQ grubumuz var şu anda 110 üyesi var oradan iletişim kurabilirsiniz. ICQ kullanmamızın sebebi cep tel nosu göstermek istemeyen arkadaşlarında yanımızda bulunabilmesi için.

Hocam whatsapp ı daha pratik buluyorum. Grubu P.cars için açalım dileyen katılır, numarasını saklı tutmak isteyen belirtir, etkinlik yapacağımız zaman steam veya simracerstr üzerinden o kişileri ayrıca bilgilendiririz.

Ne dersiniz?
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

COJ yazdı:
antking yazdı:

Hocam whatsapp ı daha pratik buluyorum. Grubu P.cars için açalım dileyen katılır, numarasını saklı tutmak isteyen belirtir, etkinlik yapacağımız zaman steam veya simracerstr üzerinden o kişileri ayrıca bilgilendiririz.

Ne dersiniz?

İstiyorsanız tabi ki kendi aranızda kurabilirsiniz herhangi bir sıkıntı yok.
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Haftaya bugün 22 Şubat Çarşamba günü yapacağımız pisti anlatan gerçek bir formula aracıyla kaydedilen bir video.

Pistte bir iki viraj farklı şekillendirilmiş. Özellikle breaking point ve doğru apex kullanımı hakkında sizlere birşeyler katabileceğini düşündüğüm çok güzel bir tanıtım video su buldum ve paylaşmak istedim.. Buyrun:

https://www.youtube.com/watch?v=g4avI36vPiQ

burada detaylar var. harika!

https://www.youtube.com/watch?v=lAJi-YRdBCo
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
okufa
Ad: Fatih Kürşat
Has thanked: 182 time
Been thanked: 120 time

Mesaj gönderen okufa »

Evet kesinlikle böyle videoları seyretmek gerek, yanlış yaptığım birkaç yer var.
İkinci video daha eğitici olmuş gaz, firen noktaları bakımından.

“Special Events” sayfasına dön