Special EventsPCars Time Trial Etkinliği (Şubat 2017)

Project Cars Special Events

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Has thanked: 158 time
Been thanked: 221 time

Re: Project Cars Time Trial Etkinliği (NO DLC)

Mesaj gönderen oXideX »

Zin yazdı:@oXideX tebrik ediyorum kardeşim. Aramızda 1sn'den az bir zaman bile olsa, gerçekten zor bir dereceye imza attın.. o bir sn yi kısaltmanın yolunu bulamadım :)

ayrıca @ozkan_343 ve @Boundless de 2 farklı sektörde en iyi tur zamanlarına sahip. onları da tebrik ediyorum.

Abi teşekkür ederim, cuma gecesi biraz ayar kurcalamaları ile buraya gelebildim ama bildiğin terletti beni de :) İlk sektörüm kötü aslında yoksa 24ün altına çekilebilirdi. 22 yapan adam ne yapmış onu hiç anlayamadım.
Resim
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

tebrikler kemal çok iyi derece ben yaklaşamadım bile :D

şimdi sen anlat bakalım o nasıl ilk sector zamanı öle :P
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Tebrikler arkadaşlar güzel süre yapmışsınız bende 2 yerde zaman kaybım vardı ama geliştirmek için vaktim olmadı. Boş kaldıkça 2-3 tur atıp çıktım. Bu arada standart setupla yaptım dereceyi TT ye girince setup ekranı gelmiyordu yada ben bilmediğimden bulamadım. İlk 3 üç farklı sektörde en iyi zamanları yapmış birleştirsek nerdeyse 22 yi yakalıyormuşuz :). Özkan'da çok uğraştırdı beni geçiyorum sonra bakıyorum geçmiş beni tekrar geçiyorum tekrar geçiyor bu kadarda uğraştırılmazki ama :).
Akşamki yarış içinde kusura bakmayın formasyonda çocuk uyandı bırakmak zorunda kaldım. Birde formasyonda ortalık neden o kadar karıştı bununla ilgili herkese tekrar bilgi verin kurallarda okusunlar yarışta bu tarz şeyler olmasın mümkün olduğunca.
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

formasyonda karışıklık oldu. çünkü qualify derecelerini alamadık, girdik çıktık karışıtı. bir de siz ts de olmayınca "hadi bu seferlik böyle olsun" dedik :)
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
raicem
Ad: Cem
Has thanked: 29 time
Been thanked: 24 time

Mesaj gönderen raicem »

sorun yok :) benim ayarlar aslında senin gönderdiğin resimdeki gibi. ancak elimle direksiyon üzerinden tc'yi kapatmışım sanırım. focus'la da (oldukça yavaş) turlarımı attım, umarım düzelmiştir.
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Has thanked: 158 time
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

@ozkan_343 açıkçası pistte en kendimi iyi hissetmediğim yer birinci sektördü, ikinci virajda iyi bir frenaj noktası ve sabırlı virajdan çıkış anahtarıydı işin ;)

@Boundless formasyonu birazda ben bozdum bence, yabancısıyız bu işin, hiç olmasın direkt standing yapalım daha ya :D birde ayarlarla ilgili evet TT içinde yok ama TT ye girerken araç seçimi kısmında en sağda garaj kısmı var ve oradan arabayı seçip ayarlarına girebilirsin. Ben default u elliyorum genelde ama bazı araba ve pistlerde default başarılı baya.

Perşembe günü dtm yarışım var ama hiç açasım gelmiyor, tahmin edin neden :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

oXideX yazdı:@ozkan_343 açıkçası pistte en kendimi iyi hissetmediğim yer birinci sektördü, ikinci virajda iyi bir frenaj noktası ve sabırlı virajdan çıkış anahtarıydı işin ;)

@Boundless formasyonu birazda ben bozdum bence, yabancısıyız bu işin, hiç olmasın direkt standing yapalım daha ya :D birde ayarlarla ilgili evet TT içinde yok ama TT ye girerken araç seçimi kısmında en sağda garaj kısmı var ve oradan arabayı seçip ayarlarına girebilirsin. Ben default u elliyorum genelde ama bazı araba ve pistlerde default başarılı baya.

Perşembe günü dtm yarışım var ama hiç açasım gelmiyor, tahmin edin neden :lol:

cehenneme hoşgeldin :D
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

sırasıyla kemal nedim ve fatih abi sizi kınıyorum. bu nedir ya gece gece son dk da anca bukadar indirebildim. biraz insaflı olun :D

şaka bi yana tebrikler resmen uçmuşsunuz yaklaşamadım bile :(

sıradaki pist neyin nesidir hiç bi fikrim yok tur bile atacağımdan şüpheliyim herkese bol şans. :D
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Şubat 2017 SimracersTR Project Cars Time Trial Etkinliğimizin ilk yarısını, Ford Focus RS imizle Snetterton 100 pistini turlayarak geride bıraktık.

Birinci olan pilotumuz @oXideX, bir önceki yarışta olduğu gibi bu yarışta da birinciliği kimseye kaptırmadı.
@NedimGBT üç yarış aradan sonra tekrar podyum gördü ve 2.liği ele geçirdi ve bu sayede @Zin'in sıralamada üstüne çıktı.
4. Ayağın sürprizi ise @okufa oldu. İlk kez podyum gören pilot arkadaşımızı ve tüm katılanları canı gönülden kutluyoruz.

RESMİ SONUÇLAR

Resim
Resim
Resim

Bir sonraki Zamana karşı yarışımız diğerlerine göre farklı. Neden mi? Çünkü Point to point. Gerçekten zor. Herkese bol şans diliyorum şimdiden.

Resim
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
okufa
Ad: Fatih Kürşat
Has thanked: 182 time
Been thanked: 120 time

Mesaj gönderen okufa »

Hiç bakmamışım bitiş zamanına. Her ne hikmetse dün bitti diye düşünüyordum son dakika sürprizi :)
Tebrikler arkadaşlar çok iyi dereceler. Dünya rekoru yine bize geldi darısı diğer pistlerin başına...

“Special Events” sayfasına dön