Special EventsPCars Time Trial Etkinliği (Şubat 2017)

Project Cars Special Events

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Project Cars Time Trial Etkinliği (NO DLC)

Mesaj gönderen Zin »

@raicem traction control yine off kalmış dostum.. düzeltip tekrar turlarsan sevinirim. bence atadığın tuşu tamamen kaldır, yazık oluyor güzelim turlarına
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Re: Project Cars Time Trial Etkinliği (NO DLC)

Mesaj gönderen Zin »

Zin yazdı:
Boundless yazdı:Şehire girince sağda hemen bizim ev var bizim mahalle oraları :D
Geçerli tur atmaya çalışırken ezberledim pisti. Araçla hafif yanlayarak dönmek falan çok zevkli. Fakat direksiyon ayarlarını pek beceremediğimden direksiyon ffb ayarları çok sert birde T500 olunca pistin ortalarında ellerim uyuşmaya başlıyor. Düz vites tek el tutarken özellikle çok eğleniyorum :)

Engin hocam FFB yi azaltmak icin tyre force u düşürmeyi denediniz mi? Ayrıca steering sensitivity de ince ayar sağlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my iPhone using Tapatalk
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
raicem
Ad: Cem
Has thanked: 29 time
Been thanked: 24 time

Mesaj gönderen raicem »

Zin yazdı:@raicem traction control yine off kalmış dostum.. düzeltip tekrar turlarsan sevinirim. bence atadığın tuşu tamamen kaldır, yazık oluyor güzelim turlarına

Hocam teşekkürler uyarı için. Yalnız ben bu olayı hala tam çözemedim :( . Dün oxidex ile bu araçlarda zaten TC yok diye konuştuk. Ben de akşam girmeden Gameplay'de Real'ın seçili olduğuna tekrar baktım. Sonra araç içerisinden TC durumuna bakmak istedim, N/A dedi. Kurcalarım bugün oyunu, zaten biraz daha geliştirebilirim o dereceyi diye düşünüyordum :D
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

zor bir tt yi geride bıraktık sıra renocularda nerde o eski megan trophy ciler :D
Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Mesaj gönderen Vince »

ya bi yandan çok zevkli,ama aynı zamanda da müthiş sinir bozucu :)

iki defadır % 94'te anlamadığım bir şekilde yolun ortasından giderken "cut track" uyarısı vererek turu iptal ediyor. oraya kadar gelmesi 8 dk sürüyor arkadaş. delirmek işten değil :)
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

ozkan_343 yazdı:zor bir tt yi geride bıraktık sıra renocularda nerde o eski megan trophy ciler :D

@ozkan_343 hayırdır? erken bitir mişiz? daha 9.5 saati var sanki Atom'un :)
@NedimGBT @Vince @ZaferDerelioğlu @Emin Babaoglu daha göremedik kendilerini asfalt üzerinde
Resim
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Has thanked: 158 time
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

Ben daha tur süresi kasacak zaman bulamadım, bırakmayın hemen :) geceye kaldı sanırım

Yalnız ciddi sinir zorlayan bir TT yaw, sprintlerde daha güzel arabalar mı olsa :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

raicem yazdı:
Zin yazdı:@raicem traction control yine off kalmış dostum.. düzeltip tekrar turlarsan sevinirim. bence atadığın tuşu tamamen kaldır, yazık oluyor güzelim turlarına

Hocam teşekkürler uyarı için. Yalnız ben bu olayı hala tam çözemedim :( . Dün oxidex ile bu araçlarda zaten TC yok diye konuştuk. Ben de akşam girmeden Gameplay'de Real'ın seçili olduğuna tekrar baktım. Sonra araç içerisinden TC durumuna bakmak istedim, N/A dedi. Kurcalarım bugün oyunu, zaten biraz daha geliştirebilirim o dereceyi diye düşünüyordum :D

Cem sırasıyla şunu dener misin?

[*]traction kontrol'ün herhangi bir tuşa atanmadığından emin ol. PCARS/Options & Help/Controls/Edit Assignments
[*] ayarlarını birebir aynı yap.
Resim
[*]BMW M3 Gr.A (E30) ile cadwell Woodland'de çok kasmadan bir derece yap.
[*]http://cars-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=2886778255&vehicle=3360868789 adresinden sonucunu kontrol et. mouse'u kendi derecenin üstüneki "+" ikonunun üstüne getir. traction control ON mu yazıyor?

eğer hala OFF durumunda ise .config dosyanı resetlemen gerekir kanımca. Ama yapmanı tavsiye etmem. Bütün ayarlar fabrika ayarlarına dönüyor.

Onun yerine pistlerde tur atmadan önce ilgili pisti seçip bizlerin "+" sına bakıp, Traction ABS Stability ve diğer ayarlarına bakıp, ayarlaradan Real seçmek yerine, bu ayarları manuel ayarlayıp koşabilirsin. Aynı şekilde şu anki Azure'de bu ayarları ON yapıp koşabilirsin
Resim
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Vince yazdı:ya bi yandan çok zevkli,ama aynı zamanda da müthiş sinir bozucu :)

iki defadır % 94'te anlamadığım bir şekilde yolun ortasından giderken "cut track" uyarısı vererek turu iptal ediyor. oraya kadar gelmesi 8 dk sürüyor arkadaş. delirmek işten değil :)

%94 de sağa keskin viraj sonrası, yol aslında "Y" şeklinde ikiye ayrılıyor. Sen sağ tarafı seçtiğin için bu uyarıyı alıyorsun. soldan gitmeyi dene ve kesinlikle o virajı dönerken kaldırıma çıkma..
Bende ilk denememde yaşamıştım..
Resim
Kullanıcı avatarı
NedimGBT
Ad: Nedim GBT
Has thanked: 135 time
Been thanked: 67 time

Mesaj gönderen NedimGBT »

Zin yazdı:
ozkan_343 yazdı:zor bir tt yi geride bıraktık sıra renocularda nerde o eski megan trophy ciler :D

@ozkan_343 hayırdır? erken bitir mişiz? daha 9.5 saati var sanki Atom'un :)
@NedimGBT @Vince @ZaferDerelioğlu @Emin Babaoglu daha göremedik kendilerini asfalt üzerinde

Pardon Başkan unutmuşum :)
Geçici bi zaman attık bakalım zaman ne gösterecek :ugeek: :ugeek:

“Special Events” sayfasına dön