Project Cars 2 Türkiye[Project Cars 2] Test yarışı 15 Ekim Pazar Silverstone

Project Cars Türkiye Forum Alanı

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: [Project Cars 2] Test yarışı 15 Ekim Pazar Silverstone

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

AlperAkbilgi yazdı:multiplayer tarafında hala buglar mevcut. örneğin bizde güneşliyken Ertekin abide yağmur yağdı. Serverda yağmur yoktu mesela.

yok artık bu efsaneymiş :D o nasıl bir bug. Ailevi bir ziyaret nedeniyle gelemedim bu arada kusura bakmayın.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Aranel Ciryatan yazdı:
AlperAkbilgi yazdı:multiplayer tarafında hala buglar mevcut. örneğin bizde güneşliyken Ertekin abide yağmur yağdı. Serverda yağmur yoktu mesela.

yok artık bu efsaneymiş :D o nasıl bir bug. Ailevi bir ziyaret nedeniyle gelemedim bu arada kusura bakmayın.

Sorma valla, 3-5 tur falandı, spotter 10 dk ya yağmur bekleniyor dedi.Yavaş yavaş 2 veya 3 tur yağdı.Pite girim ama, strateji olmadığından sanıyorum yine slick taktılar.Sonrada bütün yarış su birikintilerinde aquaplanning yapa yapa turladım :) .
Yani yağmuru seviyerim de sadece bana olunca olmadı yani :P

Ama bence Pcars2 olmuş. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ZaferDerelioğlu
Ad: Zafer
Has thanked: 158 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen ZaferDerelioğlu »

Beyler bu bugg dışında yorumlarınızı alalım ;)
ResimResim
Kullanıcı avatarı
serkan kaplan
Süper Moderatör
Has thanked: 111 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen serkan kaplan »

Bence'de p.cars 2 çok iyi olmuş.diğer simlerle kıyaslama yapmayacağım fakat sürüş zevki olarak benim için şuanda liderliğe oturmuş durumda.dünki yarışta bug vs gibi sorunlar yaşamadım.alperle çok güzel çekiştik 1 saatin nasıl geçtiğini anlamadım yarış 3 saat sürse sıkılmadan sürerdim.daha birçok testin yapılması lazım tabiki.hoşuma gitmeyen tek yönü setup arayüzünün hiç kullanıcı dostu olmamasıdır. setupu yapıp piste çıkmak yarışı tamamlamaktan daha zor neredeyse[emoji2]

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

Bende oyunu gayet başarılı buldum.İlk zamanlar grafik tarafında beklentilerimi karşılamamıştı ama zannerdersem o tarafa bir iyileştirme yapılmış.Sürüş olarakta Serkanında dediği baya bir keyifli.
Dün bir servera kısa süreliğine girip baktım.Kısa süreli olduğu için anormal bir durumla karşılaşmadım.Bazı pistler inanılmaz derecede detaylandırılmış.Hava koşulları ve buna göre pistin hava şartlarına ayak uydurması filan sanat eseri olmuş.Biz sim yarışçılarına diğer oyunlara göre farklı deneyimler sunduğunu söyleyebilirim.

“Project Cars 2 Türkiye” sayfasına dön