Porsche GT3 Cup 2017 SEZON 1SimRacersTR Porsche GT3 Cup Round 7 Nurburgring GP 27.07.17

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Re: SimRacersTR Porsche GT3 Cup Round 7 Nurburgring GP 27.07.17

Mesaj gönderen MUE »

Maalesef bu yarista katilamiyorum. Evde olamiyacagim. Aracında downforce'u da cok iyiydi. Neyse, yarisan arkadaslara basarilar dilerim.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

İlginç bir yarış oldu benim için. Sıralamalarda istediğim turdan yaklaşık 0.4 saniye geride kaldım ancak bu yarış öncesinde büyük sayılabilecek değişiklikler yaptığım araç yüksekliği ve camber açılarıyla yarış içinde düşük kanat açıları kullanabilecek ve yarış tempomun sıralamalardan aşağı kalır yanı olmayacaktı.

Yarışa temkinli başlayıp yavaş yavaş süreleri aşağıya çekmeye başladım. Bir yerden sonra iyice öz güven geldi ve sıralama turumu geçebildim. Son turlarda artan fark ve öz güvenle 1:59.6-7'leri görebilecek deltayı yakaladığımda risk alıp zorladım ve bu bana bir turda çakıla girmeme diğer birkaç turda da yarımşar saniye kaybetmeme neden oldu. Bunlara rağmen önde rahat bir şekilde galibiyeti alabildim. Bu sefer tempo ve istikrar olarak da oldukça iyiydim, Ufuk'un yarışta olmasını çok isterdim. Bir ara girip tekrar çıktı kendisi, ona da geçmiş olsun diyorum. Umarım kalan yarışlarda onu zorlayabilirim. Podyumu tamamlayan Semih ve Arda'yı verdikleri mücadele için, takım arkadaşım Necdet'i ise 1 saatlik antrenman, bilgisayar ve direksiyon değişikliğine rağmen 4. sırada bitirebildiği için ayrıca tebrik ediyorum.

Bu arada, yayında neler döndüğünü bilsem o bahsettiğim yarım saniyeleri ve pist dışı ziyareti yapmazdım. Ali Göçmen'in geçtiğimiz gün yaptığım "30 saniyenin altında kalırsa Steam'den siliyorum" yorumuma misilleme yapması ve farkın bu zorlama sürüş dolayısıyla 29.635'te kalması bana Steam'de 0.365 saniyeyle bir arkadaş kaybettirdi. Konunun peşini bırakmayan Alper ve ciddi ciddi beni silen Ali'ye selam yolluyorum :D

Not: Otobüse yetiştim.
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

Sildigine gore sozunu tutmuş oldu. :D
Tekrar arkadaş olarak ekleyemez gibi birsey demedik. ;)
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Mesaj gönderen Frtsan »

Merhaba,

Yarışa 1 saat kala piste girmeyi planlıyordum. Hatta akşam tatuuslar ile biraz turladım. Ardından sırtımı dinlendirmek için koltuğa biraz uzanayım dedim. Ve gece 2.30 da kalktım. Kötü oldu benim için Porsche cup rekabetçi olamasam da deneyim kazanmaya çalıştığım bir seri. Yarışı kaçırmak istemezdim. Herkesten özür dilerim. Sonraki yarışlarda umarım böyle saçmalıklar yaşamam.

Podyuma ve yarışa katılan herkese tebrikler.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Lisanslar güncellendi