Porsche GT3 Cup 2017 SEZON 1SimRacersTR Porsche GT3 Cup Round 6 Laguna Seca 13.07.17

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Re: SimRacersTR Porsche GT3 Cup Round 6 Laguna Seca 13.07.17

Mesaj gönderen EmreDFace »

Bende zaman konusunda sıkıntı yaşıyorum.Hiç antreman şansımda olmadı.Katılmaya çalışacağım ancak aksi durumda olabilir.
Kullanıcı avatarı
Painkiller.
Ad: Arda
Has thanked: 64 time
Been thanked: 49 time

Mesaj gönderen Painkiller. »

Pistin 0.6 sürümünü kullanıyoruz haliyle oldukça eski. Furkan yazmıştı server da iken 3.1 sürümü olduğunu. Şimdi denedim diğerine göre oldukça iyi.

http://www.racedepartment.com/downloads ... seca.2220/

Pisti değişebilme şansımız varsa çok iyi olur. Diğer oyunlara göre şuan sürdüğümüz mod pist fazlasıyla değişik geliyor.
Kullanıcı avatarı
diabolus79
Süper Moderatör
Has thanked: 82 time
Been thanked: 102 time

Mesaj gönderen diabolus79 »

Painkiller. yazdı:Pistin 0.6 sürümünü kullanıyoruz haliyle oldukça eski. Furkan yazmıştı server da iken 3.1 sürümü olduğunu. Şimdi denedim diğerine göre oldukça daha iyi.

http://www.racedepartment.com/downloads ... seca.2220/

Pisti değişebilme şansımız varsa çok iyi olur. Diğer oyunlara göre şuan sürdüğümüz mod pist fazlasıyla değişik geliyor.

Daha sürmedim pisti; v3.1 diyor ama son update 2015'te gelmiş, bizim kullandığımız ise v0.6 olmasına rağmen 2016'da sıfırdan yapılmış. Keşke daha önceden deneseydik son güne bırakmadan, bakalım hakem heyeti ne diyecek.

0.6 olanın rating'i de daha yüksek Racedepartment'da, lisans sorunları çıkmasaydı da Kunos pisti yayınlayabilseydi keşke.

EDIT: Pist on numara diğerine göre, çok çok daha doğru şekilde yapılmış, çok geç değilse mutlaka değişelim derim ben. Tek kusuru havada asılı duran, pervaneleri dönmeyen helikopter :D
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

diabolus79 yazdı: Tek kusuru havada asılı duran, pervaneleri dönmeyen helikopter :D

Tepemize düşmediği sürece sorun olmaz sanırım :D
Resim
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

Bu pisti komple bırakıp. Istanbulpark a çıkalım.
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

Semih'in dediğinin mümkün olmasını istemekle beraber aslında İstanbul Park'ta son yarışa çıkabileceğimizi düşünüyorum, şampiyonaya bir yarış daha eklemiş ve finali evde yapmış oluruz hem.

Ayrıca ben de daha dün girebildim ve ancak söyleyebildim 3.1 versiyonu olduğunu. Çevre düzenlemesi olarak daha iyi olmasını istediğim için 3.1'i tercih ederdim ama bence yönetim değiştirmeyecek pisti. Benim açımdan dünkü 1 saatlik antrenmandan fazlası olmadığı için problem yok ama antrenman yapan arkadaşların emeği her ne kadar aynı pist de olsa boşa gidebilir. Bunun haricinde akşam herkese iyi şanslar diliyorum.
Kullanıcı avatarı
serkan kaplan
Süper Moderatör
Has thanked: 111 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen serkan kaplan »

3.1 versiyonlu pisti test edecek yeterli vakit olmadığından dolayı ve yarışta çıkabilecek beklenmedik sorunlarla pilotları mağdur etmemek için mevcut pistle devam edilecektir.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

serkan kaplan yazdı:3.1 versiyonlu pisti test edecek yeterli vakit olmadığından dolayı ve yarışta çıkabilecek beklenmedik sorunlarla pilotları mağdur etmemek için mevcut pistle devam edilecektir.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serkanın dediği gibi mevcut pistte daha öncede yarış yaptık pek hatası olmayan bir pist dolayısı ile şimdilik bundan devam (pist kesme cezalar vbg).
diğer pisti test edelim birdahaki sefere o piste geçeriz
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

Oldukça az antrenman süremin olduğu fakat buna rağmen sonuçtan memnun olduğum bir yarıştı kendi adıma. Sıralama turlarında ilk çizgi mümkün olsa da trafikten dolayı lastiklerimi yeterince ısıtamadığım için bu ihtimal ortadan kalktı ve 3. sırada yarışa başladım. Arda'nın ya geç reaksiyon ya da patinaja düşmesiyle aldığım ikinci sırayı birkaç viraj sonra arkadan kayma yaşamamın ardından kaybettim ve 4. sıraya kadar geriledim. İlk turda benden kaynaklandığını düşündüğüm bir ping sorunuyla ortalık biraz karışsa da takım arkadaşım Necdet'in özverili sürüşüyle temassız bir şekilde 2. sıraya çıktım ve tempo bulmaya çalıştım. Birkaç tur sonra bulduğum tempo zaten ilk turda 4 saniyeye kadar çıkmış olan farkın 9-10 saniye civarına çıkmasına neden oldu ve bundan sonra fark sabitlendi Ufuk'un da biraz daha rahat gitmeye başlamasıyla. Bundan sonra birden ani bir değişim yaşadım ve birden sezon boyunca hissetmediğim kadar iyi hissettim araçta ve her virajı sonuna kadar zorlayabildim. Bir ara farkı düzenli bir şekilde 0.4-0.7 saniye arası kapatsam da tur bindirmelerde kaybettiğim tempoyu bir daha bulmam zor oldu ve fark eski seviyeye çıktı. Bundan sonra çok ekstra şeyler denediğim turlarda fark bazen tur başına yarım saniye kapanıp bazen de yaptığım büyük hatalarla tur başına 2.5 saniye açıldı ve aşağı yukarı yarışın ilk yarısındaki farkla çizgiye ulaştık.

Bu yarıştan ayrılırken olumlu birkaç sonuç gördüm. Bunların ilki sıralama turumu yarışta geçmem oldu, bu da öğrenme eğrimin ne kadar başında olduğumu ve biraz daha antrenmanla bir tık daha iyileşebileceğimi gösterdi. İkincisi ise araçta inanılmaz rahat hissetmemdi. Senelerdir turlamadığım bir pistte bu kadar az antrenmanla bu kadar rahat turlayabilmem cesaret verdi.

Ufuk'u ayrı olarak, podyumu tamamlayan Serkan ve yarışı tamamlayan herkesi de bir kez daha tebrik ederim. Önümüzdeki yarışlarda kendisini zorlamayı ve geçmeyi hedefliyorum. Monza'da buna yaklaşabildim ancak yaptığım hatayla liderlikten oldum, burada da bir yerden sonra (itiraf etmeliyim bunda Ufuk'un temkinli gitmesinin payı büyük) farkı kapatabilecek hıza sahip olduğumu gördüm ve iyi bir antrenman süreciyle daha hızlı olabileceğimi hissettim. Kendisi gerçekten hem çok hızlı hem de inanılmaz derecede istikrarlı bir pilot, gridin kalanı da aynı şekilde gününde olduğu zaman herkesi geride bırakabilecek pilotlardan oluşuyor. Çok iyi bir pilot kadrosuyla oldukça keyifli bir turnuva geçiriyorum. Umarım bu böyle devam eder.
Kullanıcı avatarı
Ufkbba
Ad: Ufuk
Has thanked: 27 time
Been thanked: 18 time

Mesaj gönderen Ufkbba »

Öncelikle yarışa katılan herkesi tebrik ederim. Podyuma kalan Furkan ve Serkanı ayrıca tebrik ederim.
Yarışa gelecek olursak, ilk turda Furkan ve Ardanın hata yapması sonucu farkı actım ve rahat bir birincilik kazandım. Furkan gazı ac artık ön tarafta tek başıma canım sıkılmaya başladı :D :D

“Porsche GT3 Cup 2017 SEZON 1” sayfasına dön