Porsche GT3 Cup 2017 SEZON 1SimRacersTR Porsche GT3 Cup 2017 SEZON 1

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Re: SimRacersTR Porsche GT3 Cup 2017 SEZON 1

Mesaj gönderen sensei »

Boundless yazdı:
sensei yazdı:
car_lover yazdı:
sensei yazdı:
adnaneren1977 yazdı:Sence adı ne olmalı SEMİH?.HIZLI VE ÖFKELİ HARİCİNDE :mrgreen:

YAVAŞ ve SAKİN :)

Vahşi ve itirazlı :P

Çamurluk Bükücüler

Çamurluk Bükücü Serkan Y olmalı :D

Aslında takim adı bile olabilir :D
"Fender Benders"
Resim
Kullanıcı avatarı
FatihEVREN
Ad: Fatih EVREN
Has thanked: 47 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen FatihEVREN »

sensei yazdı:
Boundless yazdı:
sensei yazdı:
car_lover yazdı:
sensei yazdı:YAVAŞ ve SAKİN :)

Çamurluk Bükücüler

"Fender Benders"

Ertekin Bey bizim evde bükücü var. Oğlum Tunga Evren :)
Adamın 2 günde büktüğü kakalar : ( Ekim 2014 )

poop bender
Resim

Bu arada replay 'in 01:07:00 gibi bir zamanında seni mağdur etmişim. Yavaşlayamadım. Zaten teması da bizzat hakemlere bildirmiştim.
Kusura bakma...

Selamlar...
Kullanıcı avatarı
sensei
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

FatihEVREN yazdı:
sensei yazdı:
Boundless yazdı:
sensei yazdı:
car_lover yazdı:Vahşi ve itirazlı :P

Çamurluk Bükücüler

"Fender Benders"

Ertekin Bey bizim evde bükücü var. Oğlum Tunga Evren :)
Adamın 2 günde büktüğü kakalar : ( Ekim 2014 )

poop bender
Resim

Bu arada replay 'in 01:07:00 gibi bir zamanında seni mağdur etmişim. Yavaşlayamadım. Zaten teması da bizzat hakemlere bildirmiştim.
Kusura bakma...

Selamlar...

Allah uzun ömürler versin kardeşim,
büktükleri altın olsun :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Apostt
Ad: Serkan Yalnız
Has thanked: 64 time
Been thanked: 78 time
İletişim:

Mesaj gönderen Apostt »

sensei yazdı:
Boundless yazdı:
sensei yazdı:
car_lover yazdı:
sensei yazdı:YAVAŞ ve SAKİN :)

Çamurluk Bükücüler

"Fender Benders"

Israrla niye laf çarpmaya çalışıyorsun gerçekten merak ediyorum, önceki sezonda da benzer tavırlar oluyordu. Rahatsızlık da duymuyorum aslında, bana komik geliyor, bu kara mizahı sürdürebiliriz arzu ettiğin kadar :)

İlk virajda bana arkadan çarptığında zaten yarışı benim için bitirmiş olduğunu biliyorsun, keşke o hasar da çamurluktan ibaret kalsaydı da yarışıma mal olmasaydı, neyse. Cezalar da açıklandı, kendi arzumla seni şikayet etmemiş olduğumu da fark etmiş oldun. Benzer durumu GT3 sezonunda da yaşadık, yine çarptığın halde ceza almadığın bir vukuat olduğunu biliyorsun. Hata sonrası yarış içinde nezaketen ağırdan da almıyorsun, ki bunda da sorun yok, zaten çekişmeli gittiğimiz bölümden ben yine de keyif almıştım. Ama neden böyle yorumlar? Oyun ekranında da benzer birşey söylemiştin.

Hakem arkadaşlardan da özür dilerim, artık ne şekilde olursa olsun temaslar hakkında rapor vereceğim ve sistemi kendi insiyatifimde kullanmaktan vaz geçeceğim.

Gerçekten yarış sonrası buraya gelip yorumlarda bulunmak ben de istiyorum, ama direksiyon başından sinirli ve keyifsiz kalkınca insanın hevesi kaçıyor ne yazık ki. Hepimiz biliyoruz zaten, iyi bir sonuca ulaşmak için yetenek ve tecrübe dışında, gerçekten şansın da yaver gitmesi gerekiyor. Tek başına bu ikisi yeterli olmuyor, özellikle bizimki gibi online liglerde :) Tekrar katılan ve mücadeleye dahil olan herkese teşekkür ederim.

Ertekin Bey, lütfen sizi de uzun yorumlar, video editlemeler vs zorunda bırakmış olmayayım, vaktinize yazık olmasın. Eğer aksini düşündüğünüz bir durum varsa ben yanlış hatırlıyorumdur diyelim, üzerinde durmaya gerek yok.

Saygılar.
Kullanıcı avatarı
MFlys
Ad: Mustafa Uçar
Has thanked: 7 time
Been thanked: 27 time
İletişim:

Mesaj gönderen MFlys »

Resim
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

"CARry Spotter ve Yarış Yadigarları "
Kullanıcı avatarı
sensei
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Apostt yazdı:
sensei yazdı:
Boundless yazdı:
sensei yazdı:
car_lover yazdı:Vahşi ve itirazlı :P

Çamurluk Bükücüler

"Fender Benders"

Israrla niye laf çarpmaya çalışıyorsun gerçekten merak ediyorum, önceki sezonda da benzer tavırlar oluyordu. Rahatsızlık da duymuyorum aslında, bana komik geliyor, bu kara mizahı sürdürebiliriz arzu ettiğin kadar :)

İlk virajda bana arkadan çarptığında zaten yarışı benim için bitirmiş olduğunu biliyorsun, keşke o hasar da çamurluktan ibaret kalsaydı da yarışıma mal olmasaydı, neyse. Cezalar da açıklandı, kendi arzumla seni şikayet etmemiş olduğumu da fark etmiş oldun. Benzer durumu GT3 sezonunda da yaşadık, yine çarptığın halde ceza almadığın bir vukuat olduğunu biliyorsun. Hata sonrası yarış içinde nezaketen ağırdan da almıyorsun, ki bunda da sorun yok, zaten çekişmeli gittiğimiz bölümden ben yine de keyif almıştım. Ama neden böyle yorumlar? Oyun ekranında da benzer birşey söylemiştin.

Hakem arkadaşlardan da özür dilerim, artık ne şekilde olursa olsun temaslar hakkında rapor vereceğim ve sistemi kendi insiyatifimde kullanmaktan vaz geçeceğim.

Gerçekten yarış sonrası buraya gelip yorumlarda bulunmak ben de istiyorum, ama direksiyon başından sinirli ve keyifsiz kalkınca insanın hevesi kaçıyor ne yazık ki. Hepimiz biliyoruz zaten, iyi bir sonuca ulaşmak için yetenek ve tecrübe dışında, gerçekten şansın da yaver gitmesi gerekiyor. Tek başına bu ikisi yeterli olmuyor, özellikle bizimki gibi online liglerde :) Tekrar katılan ve mücadeleye dahil olan herkese teşekkür ederim.

Ertekin Bey, lütfen sizi de uzun yorumlar, video editlemeler vs zorunda bırakmış olmayayım, vaktinize yazık olmasın. Eğer aksini düşündüğünüz bir durum varsa ben yanlış hatırlıyorumdur diyelim, üzerinde durmaya gerek yok.

Saygılar.

Sakin ol şampiyon, biraz şakadan kimseye zarar gelmez.Eğleniyoruz şurada.

Video edit lemeler eğitim amaçlı. Hatalarımızı görelim ki sonraki yarışlarımızda başkalarının yarışlarına keyifsizleştirmeyelim diye.

Ben de hata yapabiliyorum tabi, bu yüzden yeri gelmişken yarışına mal olan temasımdan dolayı çok üzgünüm.Senin gibi hızlı pilotun ilk virajda o kadar yavaşlayabileceğini tahmin edemedim.Kusuruma bakma.

Gerçi sen yapmadıysan da, ben bu teması da hakem heyetine bildirmiştim ama, senin temaslar gibi benimkini de cezaya layık görmemişler.

Neyse, kendi hatamızın video sunu koyalım da başkalarının yarışına mal olacak böyle hatalar olmasın bir daha.

https://youtu.be/3cd4LTWs-L4
Resim
Kullanıcı avatarı
Apostt
Ad: Serkan Yalnız
Has thanked: 64 time
Been thanked: 78 time
İletişim:

Mesaj gönderen Apostt »

sensei yazdı:
Apostt yazdı:
sensei yazdı:
Boundless yazdı:
sensei yazdı:Çamurluk Bükücüler

"Fender Benders"

Saygılar.

Sakin ol şampiyon, biraz şakadan kimseye zarar gelmez.Eğleniyoruz şurada.

Video edit lemeler eğitim amaçlı. Hatalarımızı görelim ki sonraki yarışlarımızda başkalarının yarışlarına keyifsizleştirmeyelim diye.

Ben de hata yapabiliyorum tabi, bu yüzden yeri gelmişken yarışına mal olan temasımdan dolayı çok üzgünüm.Senin gibi hızlı pilotun ilk virajda o kadar yavaşlayabileceğini tahmin edemedim.Kusuruma bakma.

Gerçi sen yapmadıysan da, ben bu teması da hakem heyetine bildirmiştim ama, senin temaslar gibi benimkini de cezaya layık görmemişler.

Neyse, kendi hatamızın video sunu koyalım da başkalarının yarışına mal olacak böyle hatalar olmasın bir daha.

https://youtu.be/3cd4LTWs-L4

Yok yok Ertekin, lütfen yanlış anlama, eğlenceyi de kaybedersek geriye pek birşey kalmaz, söylediğim gibi ben de keyif alıyorum :)

Aslında bakarsan ben de biraz mizah katmak istedim, GT3 sezonu yine bu pistteki olayımızı hatırlamıyor musun yoksa? :)

Bizim forumda da ilginçtir, kazalar nedense hep çok yavaş olmaktan dolayı yaşanıyor. Sözüm sana değil yanlış anlama, arkadan temas yaşanması sonucu "kusura bakma" lafını duymadan önce "yahu çok yavaşlamıştın ben de o yüzden çarptım" yorumunu hep görür olduk. Arkanda rekabet ettiğin bir pilot varken, bir sonraki virajda ona geçme fırsatı sunmamak için çizgini viraj çıkışında avantaj sağlayacağın şekilde seçersin ya, mesela o zaman çarpınca da "yahu yarış çizgin yanlıştı ondan çarptık" olur :)

Video için de teşekkürler, insan izledikçe öğreniyor gerçekten.
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

YAVAŞ ve SAKİN
Her yol helal , zımbala Celal
Vahşi ve itirazlı
Çamurluk Bükücüler
Şu dağların kalburu Hüsnü, hepimizi nasıl düzdü?
"Fender Benders
CARry Spotter ve Yarış Yadigarlar
buda benden olsun.Charlie'nin KELEKLERİ
Kullanıcı avatarı
sensei
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Apostt yazdı: GT3 sezonu yine bu pistteki olayımızı hatırlamıyor musun yoksa? :)

Valla hatırlamadamı ama merak ettim, du replaylerden indiriip bakayım şimdi
Resim

“Porsche GT3 Cup 2017 SEZON 1” sayfasına dön