GT3 Sezon 1PROJECT CARS SEASON 1 GT3

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Re: PROJECT CARS SEASON 1 GT3

Mesaj gönderen Zin »

Aranel Ciryatan yazdı:Hakan son yarış ne zaman olacak. Bende şuan PCars yok ama sanırım Engin'de gerekli DLC'ler vardı yarışlara girmişti diye hatırlıyorum. Tarih verirsen @boundless ile yayın konusunda bir konuşalım.

Zaferin cevabı doğrudur. Konu ile dönüş bekliyoruz sizden o zaman.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Has thanked: 158 time
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

SimracersTR de şampiyonası olmasını en çok istediğim oyundu Project Cars, ortam gerçekten çok güzel, sezon da gerçekten çok kaliteliydi, buradan şampiyon olan Zafer i, başta Hakan abi olmak üzere emeği geçenleri ve zaman ayırıp bizimle olan tüm arkadaşları tebrik ederim.

oXideX - Skydive Racing #09
Resim
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

çok güzel bir şampiyona oldu. yarışların tamamı olması gereken disiplin ve saygı çerçevesinde geçti, herkesin keyif aldığı bir sezon oldu. çok güzel tecrübeler edindik temiz sürüş ve yarış disiplini adına çok şey kazandık, önemli olanda buydu. tüm arkadaşlara tebrikler ve teşekkürler. şimdi bu ilk sezonda öğrendiklerimizin üzerine koyarak devam edelim bu güzel ortam büyüyerek devam etsin.

benim asil takım arkadaşım, azimli ortağım @vince seninle takım olmak gurur vericiydi. inş. bir gün yine beraber takım oluruz :P

şampiyon pilot @ZaferDerelioğlu tebrik ediyorum, çok iyi bir pilotsun başarılarının devamı dileğiyle.

yapımda ve yayında emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve abilerime teşekkürler.

yeni sezonda görüşmek üzere...
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Assetto Corsa

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Sezonda yarışan tüm pilotlarımıza tebrikler. Yeni sezon için Hakan ile görüşmelere başlıcam. İnşallah 2. Sezonda daha fazla reklam ile daha fazla katılımcı sağlayacağız.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
ZaferDerelioğlu
Ad: Zafer
Has thanked: 158 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen ZaferDerelioğlu »

Güzel, kaliteli ve tecrübe dolu bir sezon oldu.
Kendi adıma yıllardır katılmak istediğim simülasyon dünyasına böyle kaliteli bir ekiple adım atmış olmam büyük şans oldu.
Güzel pilotların en önemlisi de güzel insanların bir araya geldiği ve başta bu forumu kuran yöneticilere sonra da bu organizasyonda emeği zirve yapmış
olan takım arkadaşım Hakan abiye teşekkür ederim.
O kadar güzel bir ekip olduk ki takım şampiyonluğu bireysel şampiyonluktan öne geçti ve çok ciddi bir çekişme oldu.
Benim için en güzel yarış Kemal ile baştan sona çekiştiğimiz ve sürekli hızlı turlar attığımız Spa yarışı oldu.
Tabi sezon bu kadar güllük gülistanlık geçmedi. Kapalı kapılar arkasında bazı şikelerin döndüğü. Özellikle buna Özkan'ın liderlik ettiği söyleniyor :)
Herkesi tekrardan tebrik eder Formula 1'de başarılar dilerim.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
EV0T3CH
Ad: Ali
Has thanked: 102 time
Been thanked: 42 time
İletişim:

Mesaj gönderen EV0T3CH »

Kaliteli ekip, Samimiyet, Disiplin.. Gerçekden güzel dostlukların ve mücadelelerin olduğu bir sezondu. Başda emeklerinden ve bizi bir araya getiren Hakan abi olmak üzere tüm pilot arkadaşlara teşekkür ederim.

Nice Mücadelelere ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Mesaj gönderen blade036 »

Sezonumuzun kurucusu Hakan abiye öncelikle teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Sezon başı favori ismim Zafer'i de iddiamı boşa çıkarmadığı ve rahat bir sezon 1.liği aldığı için kutlarım. Sezon boyunca gerçekten güzel ve çekişmeli bir podyum mücalemiz oldu. Aynı şekilde pilot ve takım bazında bazı şanssızlıklar da yaşadık. Sezon boyunca 2. 3. 4. ve 5.lik mücadelesi sürekli gidip geldi. BU bağlamda Semih ve Kemal'i rakabetçi bir ortam sağladıkları için tebrik ederim. Takım sıralamasının son durumu da rakabetçi ortamımızı zaten ortaya koyuyor.

Sezonun son yarışını duble yaparak tamamladığımız içinde ayrıca mutlu oldum :)

Sezon 2'de görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Mesaj gönderen Vince »

Hakikaten çok keyifli, seviyeli, çekişmeli ve öğretici bir sezon oldu. Zirveye oynayan birbirinden iyi pilotlarla dolu harika bir ekip var. Gerek bireysel, gerek takımlar arası mücadele heyecan doluydu. Üst sıralar yarıştan yarışa sürekli el değiştirdi. Bunun yanında, benim gibi sim dünyasına henüz yeni adım atmış acemi arkadaşlar olarak da ciddi tecrübe edindik, kendimizi geliştirmeye çalıştık.

İstikrarla zirvede yer alan ve böyle kaliteli ve rekabetçi pilotlar arasından bireysel şampiyonluğa farkla uzanan @ZaferDerelioğlu nu tebrik ederim!

Ama herşeyin ötesinde organizasyona rengini çalan, ekip olarak yakalanan samimi arkadaşlık ortamı oldu. Öyle zannediyorum ki kazanan-kaybeden farketmeksizin yarışlara katılan herkes büyük keyif aldı. Tatlı çekişmeler, sezona damgasını vuran enstantaneler ve bunlara referansla birbirine takılmalar da turnuvanın tuzu biberi oldu.

Hiç bir yarışta, bırakın sürtüşme veya gerginliği, en ufak bir tatsız diyalog dahi yaşanmadı. Yarış içinde kaçınılmaz olarak yaşanan temas ve hatalarda ise bütün taraflar her seferinde büyük olgunluk ve iyi niyet gösterdiler. Bu manada buradaki pCars ailesinin bir üyesi olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Umarım bu güzel ve kaliteli ortam daha uzun süre devam eder.

Henüz ilk sezonumuz olmasına rağmen, oldukça mütevazi bir başlangıçtan bugün gelinen nokta gerçekten mutluluk verici. Tabi ki bu organizasyonun ortaya çıkışında ÇOK büyük emekleri olan @Zin e kocaman teşekkür borçluyuz. ne kadar yarışlarda bana garezi olsa ve tekerime çomak yerine tornavida soksa da :P Hakan Abi'nin yeri ayrı.

Son olarak, kendisiyle takım arkadaşı olmaktan onur duyduğum ve yarışlarda alabileceğim en iyi sonuçları almaya çalışarak puanını çok fazla aşağı çekmemeye çabaladığım, adamlığın son chapter'ı kıymetli takımdaşım @ozkan_343 e de çok teşekkür ediyorum. seninle takım olmak büyük keyifti ortak. Brit Speed Demons'ın yüzü bu sezon çeşitli entrikalar ve şanssızlıklar ve vardiyalar :) yüzünden gülmedi ama, ilerde bir gün bu ruhu tekrar diriltmek ümidiyle ;)
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Sezon Sonu Puan Durumu Konu Başlığı altında paylaşıldı.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Çok Mutluyum :)

Sezon 1 diye bir başlık attık bundan 2 ay önce burada, ama sezon yerine bir aile kurduk resmen. Bana göre herkes şampiyon oldu. Tüm katılan kardeşlerime tek tek teşekkürlerimi sunuyorum.

Doğrusuyla, yanlışıyla çok şey öğrendik hep beraber ve eminim Sezon 2 çok daha güzel geçecek.

Seromoni kısmına geçecek olursak, takım arkadaşım @ZaferDerelioğlu nu şampiyonluğundan dolayı tebrik ediyorum. Aslında sadece şampiyonluğundan dolayı demek haksızlık olur. Bir insan bu kadar mı mütevazi mi olur?
Her yarışta podyuma oynadı, çoğunda birinci geldi ama asla efendiliğini bırakmadı. Örneğin son yarışta bir kazaya maruz kaldı. Kendisi haklı olduğu halde, kendisine çarpana "abi sen duvara çarptın, yarışı bitiremeyeceğinden korktum" dedi. Onunla aynı takımda olduğum için çok mutluyum, sayesinde takım şampiyonluğunu kazandık.

Hem Kendisine hem de takımımıza forumda kullanılmak üzere ödüllerimi sunuyorum..

Resim

Resim

@COJ Kardeşim şu grupta senin kadar yarışmayı kendine hayat biçimi olarak seçmiş bir insan görmedim. İnanılmaz efendisin, bir o kadar da hırslısın. Stabil sürüşlerin tartışılmaz mükemmel. 22 Şubat Sakitto GP'den beri her yarış seninle sürmek harikaydı. Özellikle Dubai maceramız unutulmazdı. 2.liğin için tebrik ediyorum Semih.

@EV0T3CH Ali benim Newbie 2'den beri hayran kaldığım en temiz en efendi sürüşleriyle gönlümü kazanmış bir insandır. Geçen ay kendisi ile şahsen de tanıştım, kendisi pistlerde gördüğümden daha efendi bir insan olarak karşıma çıktı. İyi ki Newbie'den sonra bize katıldın Ali. :) 3.lük için tebrikler. Çok zorlu bir 3.lük mücadelesi vardı ve Bathurst'da bunu bileğinin hakkıyla aldın.

Yarışlar bir kenara hepinize desteğiniz için de teşekkür ederim. Monza GP'de tekrar görüşmek üzere.
Hoşçakalın.
Resim

“GT3 Sezon 1” sayfasına dön