Project Cars TürkiyePCars Sezon 3 Öneriler

Project Cars Türkiye Forum Alanı

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

PCars Sezon 3 Öneriler

Mesaj gönderen Zin »

Arkadaşlar,

Sezon 3 Başlangıç tarihimiz 4 Ekim 2017 Çarşamba günü olarak belirlenmiştir.

Araç ve Pist Seçimleri, daha sonra konuya ait resmi bir başlık altında açıklanacaktır. Ayrıca sezon 3 e ait yeni kural değişikliklerini de açılacak olan yeni başlık altında bulabileceksiniz.

Şimdilik sizlerden 1 Eylül tarihine kadar açık kalacak bu bu başlık altında, sezon 3 için aklınıza gelen önerilerinizi paylaşmanızı bekliyorum.

Takriben eylul ayının ilk haftasında kayıtlar açıklacaktır..

Not: PCars 2 çıkmaya yakın. Ancak 2018 den önce PCars 2 için herhangi resmi bir turnuva düzenlememe kararı vermiş durumdayız.

Bilginize..
Hakan
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Re: PCars Sezon 3 Öneriler

Mesaj gönderen blade036 »

Sezon 3 için gridimizde kalan son 5 kişilik boşluğu doldurabilirsek çok güzel ve çekişmeli bir sezon bizi bekleyecek.
Kullanıcı avatarı
fcaglayan
Ad: Fatih
Has thanked: 12 time
Been thanked: 13 time

Mesaj gönderen fcaglayan »

Zin yazdı:
Takriben Ağustos ayının ilk haftasında kayıtlar açıklacaktır..

n

Ağustos bitiyor zaten Eylül ilk hafta diyecektin sanırım.

Benim önerim TT etkinliklerindeki gibi her hafta farklı bir araç ve pist ile yarışabiliriz ama GT3 deki gibi farklı araçlar olmasın her yarış herkes aynı model araç ile yarışsın.
TT etkinliklerini de buna göre belirleyebiliriz. Bir sonraki yarış pisti ve araçla TT etkinliği düzenlenirse yarışa da hazırlanmış oluruz.
Steam: fcaglayan77
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

fcaglayan yazdı:
Zin yazdı:

n

Benim önerim TT etkinliklerindeki gibi her hafta farklı bir araç ve pist ile yarışabiliriz ama GT3 deki gibi farklı araçlar olmasın her yarış herkes aynı model araç ile yarışsın.
TT etkinliklerini de buna göre belirleyebiliriz. Bir sonraki yarış pisti ve araçla TT etkinliği düzenlenirse yarışa da hazırlanmış oluruz.

Evet Eylül'de olmalıydı. (Düzeltirim)
Arac ve pist seçimi harici önerileriniz diye belirtmiştim.
TTler şimdilik beklemede. Düzenleyip katılımın daha çok olacağı bir hale getirdikten sonra tekrar gündeme gelecek. Bu başlık sadece sezon 3 (arac ve pist hariç) önerileriniz icin.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

blade036 yazdı:Sezon 3 için gridimizde kalan son 5 kişilik boşluğu doldurabilirsek çok güzel ve çekişmeli bir sezon bizi bekleyecek.

Aynen. Burada is herkese düşüyor. 1 eylul den itibaren kayıtlar açıldıktan sonra herkesi sezon 3 duyurusu yapmaya davet ediyorum.

Resim
Kullanıcı avatarı
fcaglayan
Ad: Fatih
Has thanked: 12 time
Been thanked: 13 time

Mesaj gönderen fcaglayan »

Zin yazdı:
fcaglayan yazdı:
Zin yazdı:

n

Evet Eylül'de olmalıydı. (Düzeltirim)
Arac ve pist seçimi harici önerileriniz diye belirtmiştim.
TTler şimdilik beklemede. Düzenleyip katılımın daha çok olacağı bir hale getirdikten sonra tekrar gündeme gelecek. Bu başlık sadece sezon 3 (arac ve pist hariç) önerileriniz icin.

İşte benim önerim bu şekilde demek istemiştim, bütün sezon aynı araç yerine her hafta farklı araç. Ve haftada 2 TT etkinliğimiz oluyordu. Onlardan birinde bir sonraki haftanın aracı ve pisti diye belirlersek bu şekilde bir sonraki yarışa da hazırlanmış oluruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Steam: fcaglayan77
Kullanıcı avatarı
mstbrnc
Ad: Mustafa Birinci
Has thanked: 25 time
Been thanked: 37 time
İletişim:

Mesaj gönderen mstbrnc »

Sezon 3'e yetişebilirsem direksiyon seti alıp katılmayı düşünüyorum bende, pCARS'taki Point to Point pistlerden daha fazla olsaydı güzel etkinlikler olurdu. Sezon 3 için önerim endurance tarzı bir şey yapılabilir sonuçta haftada 1 yarış yaparız ama belirli tura bağlı kalmadan endurance tarzında güzel olabilir, burada tamamen strateji ve en ideal kullanımı sergilemek zorunda kalır pilotlar. Ama karma sınıf olmasın yarışlar sonra gt3 araçları ve lmp araçları arasında geçişler sorun olabilir.

Hepsi bir yana da grid'i tamamlamak lazım :)
Resim
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

Benim size bir önerim var.Toplu halde Asetto Corsa ya geçmeniz.
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Mesaj gönderen blade036 »

EmreDFace yazdı:Benim size bir önerim var.Toplu halde Asetto Corsa ya geçmeniz.

AC'de kafamıza yatan bir etkinlik olursa katılıyor birkaç arkadaşımız. Sürekliliği olan 13-14 kişilik bir ekibiz, yeni arkadaşlarımız da var. Olur da hepimiz AC'de yarışırsak başkalarına yer kalmaz.. Bence biz toplu halde geçmeyelim AC'ye..
Kullanıcı avatarı
okufa
Ad: Fatih Kürşat
Has thanked: 182 time
Been thanked: 120 time

Mesaj gönderen okufa »

2 + 1 şeklinde olabilir sezon. İki hafta sezon yarışları sonraki hafta özel etkinlik gibi.
Bunun dışında sezon yarışlarına fazla ara verilmesi taraftarı değilim. Araca alışmak zaten birkaç hafta sürüyor.
Setup oluşturmak ve pratik yapmak zamanı olmayanlar içinde rekabetçi olmaktan uzaklaştırıyor.
Bunların haricinde zaten düzgün işleyen bir sistemimiz var.

“Project Cars Türkiye” sayfasına dön