Project Cars TürkiyeSezon 2 - Anket 01 Şampiyonluk

Project Cars Türkiye Forum Alanı

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kilitli

Sezon 2 Şampiyonası Nasıl Olmalı?

Anket 15 Nis 2017, 17:57 tarihinde bitecek

1. Sadece Bireysel Şampiyonluk
1
9%
2. Sadece Takım Şampiyonası
0
Oy yok
3. Hem Bireysel / Hem Takım (Sezon 1 ile aynı)
10
91%

Toplam oy: 11
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Sezon 2 - Anket 01 Şampiyonluk

Mesaj gönderen Zin »

Arkadaşlar Sezon 2 için hazırlıklara önceden başlayalım derim. Bu yüzden bazı kuralları belirlemek için anketler oluşturacağız.

Sizlerden ricamız, anketteki seçiminizi ciddiyetle yapmanız ve harici konuları bu başlık altında paylaşmamanız.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Has thanked: 158 time
Been thanked: 221 time

Re: Sezon 2 - Anket 01 Şampiyonluk

Mesaj gönderen oXideX »

@Zin abi burada bir sorum olacak, takım olarak şampiyona seçeneklerinden biri oylamada en çok çıkar da o şekilde ilerlersek, takım şeçimleri nasıl olacak? Ben aynı takımla devam etmek istiyorum ama sanırım yine bazı durumlara göre seçilecekti. Bu sorunun cevabı anket seçimim için önemli :)
Resim
Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Mesaj gönderen COJ »

Şahsen Skydive racing olarak Kemal abi ile güzel bir takım olduk. Ben bu takım bu araba bu marka ile yola devam etmek istiyorum ve tüm ilgim ve arzum bu yönde. Tüm yarışçılarımız çok iyi o yüzden mesele yanlış anlaşılmasın.

Sevilen ve karizmatik bir takımız. Yaşatmak istiyoruz bu imajı.

Resim
Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Mesaj gönderen Vince »

ben de bundan sonraki sezon ve hatta sezonlara favori ortağım @ozkan_343 ile devam etmekten büyük mutluluk ve onur duyarım, çünkü kendisi bilindiği üzere adamın dibidir.

Ama;

1. Adamın günahı ne? :D

2. Her sezonda takımların tekrar karılması bence hem ekip ruhu açısından daha güzel olur, hem de sürekli bir yenliik ve heyecan sağlar.

Bu yüzden Dubaili olduklarını iddia eden birtakım tekinsiz arkadaşların klikleşme girişim ve hamlelerini tüm benliğimle lanetliyorum!!1bir :D
Kullanıcı avatarı
ZaferDerelioğlu
Ad: Zafer
Has thanked: 158 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen ZaferDerelioğlu »

Bence takım değişimi tecrübelerin harmanlanması açısından gerekli bir uygulama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ResimResim
Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Mesaj gönderen COJ »

Vince yazdı:ben de bundan sonraki sezon ve hatta sezonlara favori ortağım @ozkan_343 ile devam etmekten büyük mutluluk ve onur duyarım, çünkü kendisi bilindiği üzere adamın dibidir.

Ama;

1. Adamın günahı ne? :D

2. Her sezonda takımların tekrar karılması bence hem ekip ruhu açısından daha güzel olur, hem de sürekli bir yenliik ve heyecan sağlar.

Bu yüzden Dubaili olduklarını iddia eden birtakım tekinsiz arkadaşların klikleşme girişim ve hamlelerini tüm benliğimle lanetliyorum!!1bir :D

Hain Kostok.
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

oXideX yazdı:@Zin abi burada bir sorum olacak, takım olarak şampiyona seçeneklerinden biri oylamada en çok çıkar da o şekilde ilerlersek, takım şeçimleri nasıl olacak? Ben aynı takımla devam etmek istiyorum ama sanırım yine bazı durumlara göre seçilecekti. Bu sorunun cevabı anket seçimim için önemli :)

Bu sorunun cevabı için de bir anket düzenleyeceğiz Kemal. İnan şu an kendi takımım olsun diğer tüm takımlarım kendi içlerinde ve diğer takımlar ile uyumu harika. Ama bu sorunun cevabını da, bunun için yapılacak anket belirleyecek.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

COJ yazdı:Şahsen Skydive racing olarak Kemal abi ile güzel bir takım olduk. Ben bu takım bu araba bu marka ile yola devam etmek istiyorum ve tüm ilgim ve arzum bu yönde. Tüm yarışçılarımız çok iyi o yüzden mesele yanlış anlaşılmasın.

Sevilen ve karizmatik bir takımız. Yaşatmak istiyoruz bu imajı.

Resim

Kemal'e verdiğim cevabın aynısı Semih. Anket sonuçları nasıl çıkarsa onu uygulacağız. Eğer aynı takıma düşmesseniz de "bir zamanlar Skydrive vardı" diye bir efsane yaratırsınız.. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Bu Başlık 1/0/10 gibi üstün bir sonuç nedeniyle erken kilitlenmiştir.

2. Sezon Şampiyonluk yarışı, Hem bireysel hem de Takım olmak üzere düzenlenecektir.
Resim
Kilitli

“Project Cars Türkiye” sayfasına dön