Project Cars TürkiyePcars International Etkinliği

Project Cars Türkiye Forum Alanı

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Pcars International Etkinliği

Mesaj gönderen Zin »

Simracers TR olarak PCars'a sıcak bakmadığınızın farkındayım. Kayıt olduğumdan beri (yaklaşık 3 aydır) PCars ile ilgili herhangi bir etkinlik de açıldığını da (açıldıysa da ben kaçırdım üzgünüm) görmedim.

Şu an yabancı bir grupta PCars ile bir etkinlik düzenleniyor. Öyle sıradan bir grup değil, sponsorlar ciddi. Ulaşılan seyirci kitlesi oldukça fazla. International olduğu için Türkiye'yi sadece ben temsil ediyorum. Burada o grubun reklamını yapmak gibi bir niyetim yok. Arzu ederseniz bu mesajımı silebilirsiniz de, sıkıntı olmaz. Ancak Bu grupta benimle birlikte ülkemizi temsil etmek isteyen, ingilizcesi en azından söylenenleri anlayacak kadar yeterli olan arkadaşlar var ise, kendilerine buradan bu gruba nasıl katılacağı hakkında bilgi vermek isterim. İzin verilirse buradan detayları paylaşacağım, ama yok biz SimRacersTR olarak buna müsade edemeyiz derseniz de, saygıyla karşılarım.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Re: Pcars International Etkinliği

Mesaj gönderen Vince »

Forum bariz AC'ci, PCars üvey evlat muamelesi görüyor :)

Ben zamanım uygun olursa katılmak isterim. Çok iddialı olmasam da yer almak keyifli olur. İngilizce'den yana da herhangi bir sıkıntı yok.
Dolayısıyla şahsım adına etkinlikle ilgili bilgilendirmenden memnuniyet duyarım.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Aslında üvey evlat demeyelim. Sadece bizim dinamiklerimizi maalesef PCars karşılamıyor diyelim. Biz Dedicated Server üzerinden kurulum yapıp sunucularımızı oradan açıyoruz, en iyi yarış performansını sağlamak için. Fakat PCars'ın bu konuda çok eksiği var ve Dedicated tarafında bizim isteklerimizi karşılayamıyor. Canlı istatistik, yarış sonrası verileri vs gibi. Bu yüzden bu olanakları bize en iyi sunan AC platformu olduğu için ağırlıklı olarak AC kullanılmaktadır.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Oynanışda istenileni veremedi bir türlü. Zamanında spa 2 saat için baya bir uğraştık ama sürekli kopmalar yarıştan atmalardan dolayı organizasyon bir türlü yapılamadı. Bizde rafa kaldırdık. Teknik konuları Mehmet dile getirmiş zaten. AC dışında Raceroom üzerinde de ciddi etkinlikler yapılıyor. Rfactor güncellemesi sonrası orada da baya yol alınacak. Dirt Rally için organizasyon planları var ama bir türlü zaman açılmadı onun için.
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Aranel Ciryatan yazdı:Aslında üvey evlat demeyelim. Sadece bizim dinamiklerimizi maalesef PCars karşılamıyor diyelim. Biz Dedicated Server üzerinden kurulum yapıp sunucularımızı oradan açıyoruz, en iyi yarış performansını sağlamak için. Fakat PCars'ın bu konuda çok eksiği var ve Dedicated tarafında bizim isteklerimizi karşılayamıyor. Canlı istatistik, yarış sonrası verileri vs gibi. Bu yüzden bu olanakları bize en iyi sunan AC platformu olduğu için ağırlıklı olarak AC kullanılmaktadır.

bunu hiç denediniz mi? http://forum.projectcarsgame.com/showth ... n-Progress)
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Denedim. Fakat dedigim gibi isteklerimizi karsilamiyor dedicated tarafi. Admin consolu bile yok. Servera ilk giren admin oluyor ve kafasina gore kurcaliyor mesela.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

anlıyorum. Fakat ben hala ilk sorumun cevabını alamadım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Paylasabilirsiniz detaylari. Eger katilmak isteyen uyelerimiz olursa bilgi edinmis olurlar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

tamam teşekkürler. ben yine de buradan yayım yapmayı uygun bulmuyorum. ilgilenen arkadaşlar benimle özel temasa geçsinler. kendileriyle her türlü detayı seve seve paylaşırım
Resim
Kullanıcı avatarı
MFlys
Ad: Mustafa Uçar
Has thanked: 7 time
Been thanked: 27 time
İletişim:

Mesaj gönderen MFlys »

Zin yazdı:tamam teşekkürler. ben yine de buradan yayım yapmayı uygun bulmuyorum. ilgilenen arkadaşlar benimle özel temasa geçsinler. kendileriyle her türlü detayı seve seve paylaşırım

Merhaba, sen sanırım genel olarak yanlış bir düşünceye kapıldın. Buradaki insanlar project cars'tan yada oynayanlardan nefret etmiyor, aksine çoğumuz uzun süre bu oyunu oynadık. Sadece aramızda rekabetçi bir sezon oluştururken yetersiz olması sebebi ile ilk tercihimiz değil. Yoksa daha nerede official trophy süreceğiz :D

Ben mesela bayağı merak ettim şu an detayları, buradaki başka kişilerinde merak ettiğine eminim. Yanlış bilmiyorsam başka toplulukların yarışlarını paylamak yasak değil.

“Project Cars Türkiye” sayfasına dön