DTM 1992 (Deutsche Tourenwagen Masters)DTM 92 5.Yarış Nordschleife - Nürburgring GP

Biraz Nostaljiye Kimse Hayır Demez

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Re: RE: Re: DTM 92 5.Yarış Nordschleife - Nürburgring GP

Mesaj gönderen antking »

Ahmet Tokmak yazdı:Pc nin kasmasi sonucu gercek hizimi yansitamadim. Singlede 60 fps olan oyunu yarista 45 50 fps ile surmek izdirap gbi oluyo. Optimizasyon ozurlu bi oyun servere girmek bi dert yarismak baska bi dert. Bi daha bu oyunu deneyecegimi dusunmuyorum.

Nerdeyse 1 senedir bu sistemde yarisiyoruz ben ilk kez senden bir sikayet duydum bu konu ile ilgili. Bilgilendirmeler kesinlikle eksik ama onu da ekstra programlar cozuyor

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ahmet Tokmak
Ad: Ahmet Tokmak
Has thanked: 53 time
Been thanked: 84 time

Re: RE: Re: DTM 92 5.Yarış Nordschleife - Nürburgring GP

Mesaj gönderen Ahmet Tokmak »

antking yazdı:
Ahmet Tokmak yazdı:Pc nin kasmasi sonucu gercek hizimi yansitamadim. Singlede 60 fps olan oyunu yarista 45 50 fps ile surmek izdirap gbi oluyo. Optimizasyon ozurlu bi oyun servere girmek bi dert yarismak baska bi dert. Bi daha bu oyunu deneyecegimi dusunmuyorum.

Nerdeyse 1 senedir bu sistemde yarisiyoruz ben ilk kez senden bir sikayet duydum bu konu ile ilgili. Bilgilendirmeler kesinlikle eksik ama onu da ekstra programlar cozuyor

Oyun icinde hem ekran karti hem islemci testleri yaptim. Sistemimin yettigini dusunuyorm oyun icin. Macaristan ve portimaoda sorun yoktu ne olduysa paulricarddan itibaren bu sorun cikti bende. Oyun ici testler yaptim islemci mi zorlaniyo isiniyo diye baktim islemciye dusen yuk cok az yuzde 30 ve 40 larda keza ekran karti da oyle. Termal macunu da yenilemistim hem ekran karti hem.islemci cok aZ isiniyor 70 gecmiyor bile ikisi de. Singlede de sorun olmuyor gel gor ki pistte 7 8 arac oldu mu fps ciddi oranda dusuyor. Sorun ne tam olarak bulabilmis degilim. Sistemle alakali ise de hangi parcadan kaynakli bulabilmis degilim. Formatta da duzelmedi.
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Re: RE: Re: RE: Re: DTM 92 5.Yarış Nordschleife - Nürburgring GP

Mesaj gönderen antking »

Ahmet Tokmak yazdı:
antking yazdı:

Oyun icinde hem ekran karti hem islemci testleri yaptim. Sistemimin yettigini dusunuyorm oyun icin. Macaristan ve portimaoda sorun yoktu ne olduysa paulricarddan itibaren bu sorun cikti bende. Oyun ici testler yaptim islemci mi zorlaniyo isiniyo diye baktim islemciye dusen yuk cok az yuzde 30 ve 40 larda keza ekran karti da oyle. Termal macunu da yenilemistim hem ekran karti hem.islemci cok aZ isiniyor 70 gecmiyor bile ikisi de. Singlede de sorun olmuyor gel gor ki pistte 7 8 arac oldu mu fps ciddi oranda dusuyor. Sorun ne tam olarak bulabilmis degilim. Sistemle alakali ise de hangi parcadan kaynakli bulabilmis degilim. Formatta da duzelmedi.

Server kaynakli olsa hepimiz bir sorun yasariz. Tamamen donanim gibi sikinti ama hangi donanim oldugunu bilmemek can sikiyor tabi

Kullanıcı avatarı
ahmetis
Ad: Ahmet Demircan
Has thanked: 27 time
Been thanked: 172 time

Re: DTM 92 5.Yarış Nordschleife - Nürburgring GP

Mesaj gönderen ahmetis »

Beni gıcık eden sıralama turunda iken süre biter bitmez sıralama seansının bitmesi.İlk defa şahit oldum iyi tur tümüyle boşa gidince ayar olur raceroom'a.Yarış açısından kimle kapışmak istesem bir şey oldu.Melih'i server attı.Semih abi pite girdi derken 40dk boş boş turladım :D baya sıkıcıydı.Herkesin eline ayağına sağlık.Raceroom'da umarım eksiklerini kısa zamanda kapatır.Yarış kuralları ile ilgili sıkıntı çıkınca diğer durumlara göre beni biraz daha fazla geriyor maalesef oyun.
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

Ben ilk defa pit yaptim oyunda. Pit preset te benzini sectikten sonra yesil yapmak lazimmis onu bilmiyordum. Cepte durunca da waiting yazdi bende tekerler degisiyor herhalde dedim. Megerse benim onaylamami bekliyormus. Sonra donup dolasip tekrar pit yaptim. Biraz sikintili oldu :D
Kullanıcı avatarı
TuNaXi
Ad: Tuna Geredelioğlu
Has thanked: 68 time
Been thanked: 35 time

Mesaj gönderen TuNaXi »

Memememememe mersedes şovvv :D
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet