2017 Newbie CUP Sezon 25. Yarış Imola 31.ocak.2017

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: 5. Yarış Imola 31.ocak.2017

Mesaj gönderen Boundless »

Tebrikler arkadaşlar pist gerçekten teknik bir pist ve çok antreman yapılması gerekiyordu. Emre'nin Aliyi kovalaması ve geçmesi yarışın heyecanlı anlarındandı elinize sağlık. Lotuslarla son 1 yarışımız kaldı sonrasında openwhell araçla birazdaha keyifli ve bir o kadarda zor yarışlar sizleri bekliyor.
Kullanıcı avatarı
EV0T3CH
Ad: Ali
Has thanked: 102 time
Been thanked: 42 time
İletişim:

Mesaj gönderen EV0T3CH »

Herkesi tek tek tebrik ederim güzel bir yarışdı.

Fakat ilk 15 tur çok basit hatalar yaparak arabayı çok savurdum bir de Cem'i yetişme çabası ile yapdığım aceleci ve hatalı sürüş Emre'nin beni yetişmesine neden oldu sonraki 15 tur toparlanmaya çalışdım hatta antremanlardaki süremi geliştirdim ama aramız bayağı açılmışdı o şekildede yarış gitti.

Şahsen bende iyi bir yarış çıkardığımı düşünmüyorum antremanlarla alakasız bir sürüş kalitesi yapışdı yakama(gerçi antremandada 80 turun 20 küsürü geçerli sayılmışdı) günümde değildim sanırsam.

Sonraki yarışlarda görüşmek üzere :)
Resim
Kullanıcı avatarı
raicem
Ad: Cem
Has thanked: 29 time
Been thanked: 24 time

Mesaj gönderen raicem »

Teşekkür ederim herkese. Tur sayılarına baktığımda görüyorum, bu sefer gerçekten katılımcılar olarak pek antrenman yapmamışız. Ancak pist ve araç kombinasyonunu hızlıca öğrenip kavramanın da bir marifet olduğunu düşünmeye başladım Newbie sezonunda yarıştıkça. Özel hayattan, işten her zaman vakit bulamıyoruz. Hobi olarak bu yarışlardan büyük keyif alsam da, bir noktadan sonra vicdan yapmaya başlıyorum çok oynadığım için. Eh, farklı farklı araçlarla yarıştığımız için kombinasyonlar da sonsuz. Açıkçası bu gibi sebeplerden dolayı, ben en kısa ne kadar zamanda araç ve pisti öğrenebilirimin derdine düşmüş durumdayım.

Bu piste ilk girdiğimde dişimi sıkıp 18 tur art arda attım (spinlere rağmen). Hem pisti ve aracı öğrendim hem de lastiklerin/yakıtın ne kadar dayandığını aynı stint içerisinde görmüş oldum. Orada zaten yarışa hazırlığın büyük bir kısmı tamamlanıyor. Daha sonra istediğiniz kadar hop lap için kastırabilirsiniz :D

Kendi yarışından feragat edip yol veren arkadaşlara teşekkür etmek için farları açıp kapatma aklıma geldi. Bi kişiye korna da çaldım ama duyulmuş mudur bilmem :D

“2017 Newbie CUP Sezon 2” sayfasına dön