2016-2017 BLANCPAIN GT SERİSİBLANCPAIN GT Serisi S1 - Round 4 SEPANG

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Re: BLANCPAIN GT Serisi S1 - Round 4 SEPANG

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

BANA Bİ HALLEY OLUYO! :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Arkadaşlar yoğunluktan dolayı tüm araçları tek tek kontrol edip ceza vermek yerine bundan sonra şikayet ile ilerleyeceğiz. Kalabalık kazalara ve ilk viraj kontrol edilir onun haricinde olan kazaları ve şikayetleri dk ve kişi bilgisi vererek hakem heyetine özel msj atarak bildirmenizi rica ediyoruz
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

adnaneren1977 yazdı:BANA Bİ HALLEY OLUYO! :mrgreen:

Burada ne demek istedin Adnan :D
Yaris benim acimdan genel olarak sıkıcıydı. Baslarda saolsun Fatih oyle frenler yaptiki onumde kalp krizi geciriyordum :D Spin attiktan sonra yanliz basima bitirdim.
Tur bindirme esnasinda centilmence yol veren Ahmet ve Emin e tesekkur ederim. Ayrica tur bindirirken yoldan kacicam diye kendini duvara vuran Mehmet Ugur a da tesekkur ederim ama gerek yoktu.
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

car_lover yazdı:
adnaneren1977 yazdı:BANA Bİ HALLEY OLUYO! :mrgreen:

Burada ne demek istedin Adnan :D
Yaris benim acimdan genel olarak sıkıcıydı. Baslarda saolsun Fatih oyle frenler yaptiki onumde kalp krizi geciriyordum :D Spin attiktan sonra yanliz basima bitirdim.
Tur bindirme esnasinda centilmence yol veren Ahmet ve Emin e tesekkur ederim. Ayrica tur bindirirken yoldan kacicam diye kendini duvara vuran Mehmet Ugur a da tesekkur ederim ama gerek yoktu.

Hahaha, ne demek abi, her zaman. :D
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Buradan Taner abiye sesleniyorum. Sağolsun ilk turda dersimi verdi. Bu zamana kadar neredeyse, hiç içeri kapanmamıştım. İlk defa bir savunma yapayım dedim içeride kaldım. Kalmaz olaydım. Sağolsun Taner abi o güzelim BMW'min arka tamponunu mahvetti. Onunla da kalmadı, tüm araçlar gözümün önünden, akıp geçip gitti. :( Bir durun el atın diyemedim. :( Neyse saglık olsun. Taner abiye bir tampon feda olsun. Bu kazadan sonra zaten moral kalmadığı uçun, AC'nin de bu kadar kötüye gitti uçun, spin atıp kafadan giriyordum bariyerlere. GT Yarış klasmanında Assetto Corsa artık benim gözümde ''çöp''. Taki güncelleme ile tekrar bu v10 denen ileti düzeltene kadar. En sıkıcı, en nefret ettiğim yarıştı. Emeği geçenlerin eline sağlık. Başta Taner abi ve Kunos olmak üzere.
Podyuma da tebrikler.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
serkan kaplan
Süper Moderatör
Has thanked: 111 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen serkan kaplan »

Arkadaşlar sepang yarışında rakibiyle temas yaşayan veya herhangi bir durumun incelenmesini isteyenler yarın akşam saat 20:00'a kadar taleplerini hakem heyetine bildirmeleri gerekmektedir.belirtilen saat'ten sonra gelen talepler işleme alınmayacaktır.

incelenmesini istediğiniz durumu aşağıda belirtilen şekilde iletiniz.

replay süresi:xxx
temas eden pilot/pilotlar ve ya incelenmesini istediğiniz durum : xxxx

“2016-2017 BLANCPAIN GT SERİSİ” sayfasına dön