Mazda MX-5 Cup Sezon1MX5 Cup Sezon 1 - Final Round The Circuit de Barcelona-Catalunya

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Re: MX5 Cup Sezon 1 - Final Round The Circuit de Barcelona-Catalunya

Mesaj gönderen antking »

-BMW- © yazdı:Herkesin eline sağlık. Can abi senide tebrikler ederim. En keyif aldığım yarış buydu, benzinim bitse bile.
Ertekin abi Mert ile çok iyi mücadele verdik. Sonlara doğru garip gitsekte güzel yarıştı. Bir kere spin attım, birde sizler ile mücadele verir iken hızım çok düştü. Hesapta olmayan, olaylar olunca. Benzin yetişmedi hali ile. Ben her zaman ki gibi temiz yarış için yine pistte çıktım. Ve öylede yaptığımı düşünüyorum. Yusuf Macit, ilk turlarda spin atmasa idi. 2. Tartışılmaz onundu. Ufuk Baba da gelseydi. İlk 3 e kadar yükselemezdim. :) Dediğim gibi Newbie yarışıları içerisinden, en keyif aldığım yarış buydu.
Sanırım bir de, Abart liğinde benzinim bitmişti. :)

Mehmet ve Efe abi sizin de ağzınıza sağlık. O güzel anlatımınız ile, yarışı izleyeceğim. :) Benim benzinin bitmesine ne gülmüşsünüzdür şimdi. :D

mehmet değil de ben kahkaha attım yalan yok. Hele yazışmaları görsen :D
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

antking yazdı:
-BMW- © yazdı:Herkesin eline sağlık. Can abi senide tebrikler ederim. En keyif aldığım yarış buydu, benzinim bitse bile.
Ertekin abi Mert ile çok iyi mücadele verdik. Sonlara doğru garip gitsekte güzel yarıştı. Bir kere spin attım, birde sizler ile mücadele verir iken hızım çok düştü. Hesapta olmayan, olaylar olunca. Benzin yetişmedi hali ile. Ben her zaman ki gibi temiz yarış için yine pistte çıktım. Ve öylede yaptığımı düşünüyorum. Yusuf Macit, ilk turlarda spin atmasa idi. 2. Tartışılmaz onundu. Ufuk Baba da gelseydi. İlk 3 e kadar yükselemezdim. :) Dediğim gibi Newbie yarışıları içerisinden, en keyif aldığım yarış buydu.

Mehmet ve Efe abi sizin de ağzınıza sağlık. O güzel anlatımınız ile, yarışı izleyeceğim. :) Benim benzinin bitmesine ne gülmüşsünüzdür şimdi. :D

mehmet değil de ben kahkaha attım yalan yok. Hele yazışmaları görsen :D

:D :D :D O yazışmaları YouTube geri getirmiyor mu ? ya. Öyle bir sistem olsa, çok güzel olacak. :) Yarışın özeti benim açımdan, biraz şanlıydım, birazda şanssızdım. :)
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
FatihEVREN
Ad: Fatih EVREN
Has thanked: 47 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen FatihEVREN »

Herkesin ( yönetimin de ) yüreğine sağlık. Teşekkürler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

fiuvv ne yarıştı be.ilk turlarda yol dışıından ceza alınca en sona kadar düştüm, sonrasında yardır Allah yardır.mert ve mehmet le baya güzel mücadeleler yaşadık, ama benim araç sanıyorum hasarlı olduğu ve lastik değişmediğim için mehmet e göre biraz yavaştı ve mecburen bazen ataklarına fair play çerevesinde karşılık vermeye çalıştım.Ancak bitik lastikler yüzünden bir yerde kontrol kaybedince mecburen mehmeti kaçırdım..bir de ilk pitte eksik benzin alınca son 4-5 tur için yeniden benzin almam gerekti ve sıra kayıpları iyice hayal kırıklığı oldu.Ama o da ne finisten önce bir de baktım mehmet duruyor, ben ceza sandım ama onunda sorunu benzinmiş.Bitiren herkesi tebrik ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
macityusuff
Ad: Yusuf Macit
Has thanked: 31 time
Been thanked: 39 time

Mesaj gönderen macityusuff »

Herkesin eline sağlık. Çok güzel bir sezon oldu, Can abi tebrikler gerçekten hakketmiştin şampiyon olmayı. Yarıştan çıktıktan sonra yayını açtım ve kenardan izlemeye başladım. Mehmet Uğur kendisi adına belki de sezonun yarışını çıkardı, son anda benzininin bitişini görmezden geliyorum sanırım bizlere ufak bir şaka yapmak istedi. Aynı zamanda Mert Kaya da yarıştan aldığı cezalar dışında bir an olsun kopmamayı başardı ve yıpranmış, bitmiş lastiklerle de olsa bitiş çizgisini gördü, tebrikler. Bana gelecek olursak güncellemeden sonra arabanın hissiyatı çok farklıydı, antrenmanda turları zorlanmadan atarken bugün tam anlamıyla gamepad'in azizliğine uğradım. Gamepadde zaten arabanın arkasını kaybettikten sonra tutmak büyük zorluk, bu yarışta da ne denediysem olmadı. Çok fazla spin geldi, sağlık olsun. Buradan sonraki yarışlar için zaten artık bir DFGT direksiyonum var onunla mücadele edeceğim. Alışması biraz zaman alacak gibi duruyor, ancak çok daha stabil ve tutarlı süreceğimden eminim. Tekrardan böyle bir etkinliğin var olmasına sebep olan herkese tek tek teşekkür ederim.
Lost But Won
Kullanıcı avatarı
squidword
Ad: Can
Has thanked: 37 time
Been thanked: 4 time

Mesaj gönderen squidword »

Hepinize teşekkür ederim. Yusufun burada benden hızlı olduğunu biliyordum yarış başlangıcında da hemen arkamdaydı. Ama yine yaşadığı şanssızlık sonucu yarışı bırakmak zorunda kaldı. Yusuf ne kadar şanssızsa ligin başından bu zamana kadar, ben de o kadar şanslıydım. Bana göre Yusuf daha çok hak etti şampiyonluğu özellikle gamepad ile gösterdiği performansla. Lisanslarını alan arkadaşları tebrik ediyorum, alamayanlar için önlerindeki şansları daha iyi değerlendirmelerini diliyorum. Bütün organizasyonu hazırlayanlara, yöneticilere ve ligin başından sonuna bütün yarışları canlı olarak aktaran Efe ve Mehmet'e teşekkürlerimi iletiyorum.
Kullanıcı avatarı
mertky
Ad: Mert Kaya
Has thanked: 3 time
Been thanked: 8 time

Mesaj gönderen mertky »

Sezonun son yarışı olması gerektiği gibiydi. Pist büyük ve toplamda 9 katılımcı olunca herkes dağılır sıkıcı bir yarış olur diye bekliyordum ama hiç öyle olmadı. Özellikle pit öncesi Yusuf, Serkan ve Fatih'le, pit sonrası da Mehmet ve Ertekin'le olan çekişmeler çok eğlenceliydi. En son tam tüm umudum tükenmişken Mehmet'in benzininin bitmesiyle 2. oldum, yarışta üzüldüm de yayını izleyince Efecan abinin -hunharca- gülüşüyle beraber güldürdü :D Yinede lastik değiştirmeme stratejim bu sefer tutmadı, sağlık olsun.
Son olarak Can abiyi şampiyonluğu için kutluyorum, yarışlara katılan ve organizasyonu daha da keyifli hale getiren herkese, özellikle Efe ve Mehmet abiye yayınlar için teşekkür ediyorum.
Kullanıcı avatarı
sensei
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

bu yarışın onboard videosunu da dört gözle bekliyoruz :)
Resim
Kullanıcı avatarı
sensei
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

BU arada yayında Yusuf'a çok sert çarptığım şeklinde yorum yapılmış.Yusuf ile yaşadığımız temas tamamen talihsiz bir temastır.Yol dışına çıktığı için bir an görüşümden kayboluyor ve yola tekrar döndüğünde temas yaşanıyor.
Yola dönen araçlar ile, her ne kadar istemesek ve dikkat etsek te, zaman zaman bu şekilde temaslar olabiliyor.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

Sen hala konusuyor musun? O kadar destekledik sonunda 2.ligi aldi diye sevindik. Son sikana girmeden tebrik etmeye basladik faka o ne, son viraj cikisi mehmet gidemiyor. Senin arabanin rengine donduk.

yarim saatlik pit stop yapiyorsun 5 lt yakit fazla almiyorsun.

Seni destekleyenleri cok uzdun telafi etmek durumundasin...

Can tebrikler, basindan beri senin sampiyon olacagini dusunuyordum. Sans ile sampiyon olunmaz. Istikrar cok onemli. Evet yusuf sanssizlik yasadi son yarista fakat guncelleme olmasa seni gececegi yine garanti degildi. yarista cok farkli etmenler devreye giriyor. Kendi emegini bu kadar kucuk gorerek kendine haksizlik ediyorsun.

“Mazda MX-5 Cup Sezon1” sayfasına dön