2016 Newbie CUPMazda MX-5 Cup (Newbie Cup) Lisans Ligi

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Re: Mazda MX-5 Cup (Newbie Cup) Lisans Ligi

Mesaj gönderen MUE »

1.ye tebrikler. Güzel yarıştı. Çok keyif aldım. İlk turlar heyecandan saçma sapan sürdüm :) Sonra biraz alıştım, stabil sürmeye başladım. İlk tur/virajda pembe birine arkadan vurdum. İsteyerek olmadı tabi. Ondan önce bi temas yaşandı ve hız çok çabuk düştü bundan ötürü, arkadan çarpmış bulundum. Buradan da özürlerimi iletiyorum.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
delidervis
Ad: Arif Balyemez
Has thanked: 7 time
Been thanked: 2 time

Mesaj gönderen delidervis »

op7ic yazdı:
antking yazdı:
delidervis yazdı:Yarış çok eğlenceli ve heyecanlıydı. Pitte elim ayağıma dolandı en az 6 saniye kaybettim :) Zamanla öğreneceğiz umarım. Organizasyonda emeği geçen arkadaşlara tek tek teşekkürler.

Bu arada ts' de yarış ile ilgili soru soran arkadaşlara sabırsızca ve sinirli bir şekilde cevap veren birisi vardı. Bu ligin amacını unutmayalım lütfen. Biraz daha kibar olmak zor değil. Sonuçta acemi, daha önce böyle bir organizasyona katılmamış ve soru sormaya bile çekinen insanlar var. Onları rahatlatmak yerine ''Bunu da mı ben söyleyeceğim'' tavrı insanları organizasyondan soğutacaktır.

Bu tarz soruları yönetim ekibine bildirirseniz elimizden geldiğince hızlı yardımcı oluruz. Hemen bir üst odadaydık bir titretmeniz yeterli. Ayrıca yarış gerginliği de olabilir. Hemen arkadaşımızı da yargılamayalım. Kimdi bilmiyorum bu arada. Belki okuyup gerekli açıklamayı yapar.

tur 26 idi birisi formasyon mapını ts de sordu bende acele bir şekilde cevap vermiştim bunu diyor herhalde orada 2 inci U virajına doğru giderken hızlı ve basklılı tonla cevap verinece agresif olarak algılanmış olabilir lakin agresif olsa idim 2inci turdan arkadan vuran arkadaşada cevap verebilirdim. sorun yok o anda U virajı acelesi ile söylemiş bulunmakdayım.

ayrıca adminler replayden bakıversinler yaşamadım olay kalmadı ama hiç heycanlı bir yarış olmadı bu :D

Yarıştan önce olan bir muhabbetten bahsetmiştim. Yarış esnasında olur böyle ufak tatsızlıklar.
Kullanıcı avatarı
macityusuff
Ad: Yusuf Macit
Has thanked: 31 time
Been thanked: 39 time

Mesaj gönderen macityusuff »

Katılan herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim, birimiz eksik olsak belki heyecan seviyesi doğru orantılı olarak eksik olacaktı, muazzam bir deneyimdi. Umarım bir sonraki yarışta aynı isimlerle Silverstone'da da karşılaşırız. Ayrıca Ufuğu ve Ertekini tebrik ederim, Ufuğun performansı zaten tartışılmazdı, Ertekin ile de kıyasıya mücadele ettik şahsen çok eğlendim umarım kendisi de aynı yönde düşünüyordur. :)
Lost But Won
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Evet arkadaşlar güzel bir yarış olmuş. Katılan tüm pilot arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Ufuk bizi şaşırtmayarak birinciliğini almış yusuf arkadaşımız gerçekten çalışmanın faydalarını ikinci olarak çok güzel göstermiş antremanlarda 1000 turdan fazla atmış Ertekin arkadaşımızda istikrarlı bir sürüşle podyumda olmaya hak kazanmış.

ilk yarışta her ne kadar temaslar olsada beklediğimizden daha az oldu. Amacımız bu kazaların ve temasların minimuma inip tüm pilotların yarıştan keyif alarak araçlarını kullanmaları ve tecrübe kazanarak lisanslarını alıp üst serilerde yarışa bilir hale gelmeleridir.

Yarışan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Resmi olmayan sonuçlarda, benim pit e girmediğimi gösteriyor. Halbuki fazla benzin koyup, düzlüklerde geri kaldım :D
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
op7ic
Has thanked: 181 time
Been thanked: 94 time

Mesaj gönderen op7ic »

-BMW- © yazdı:Resmi olmayan sonuçlarda, benim pit e girmediğimi gösteriyor. Halbuki fazla benzin koyup, düzlüklerde geri kaldım :D

sen kayıp gittiğinde en çok ben üzüldüm orada 2 sıra arkandaydım ve sıra sanada gelecekdi benim için ve unutma ki FAN larndan daha fazla üzüldüm emin olabilirsin. FIŞT diye gittin FIŞT FIŞT.
A F F A L T E R B A C H
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

op7ic yazdı:
-BMW- © yazdı:Resmi olmayan sonuçlarda, benim pit e girmediğimi gösteriyor. Halbuki fazla benzin koyup, düzlüklerde geri kaldım :D

sen kayıp gittiğinde en çok ben üzüldüm orada 2 sıra arkandaydım ve sıra sanada gelecekdi benim için ve unutma ki FAN larndan daha fazla üzüldüm emin olabilirsin. FIŞT diye gittin FIŞT FIŞT.

Hahahah, Hiç söyleme bende çok üzüldüm :D Hızlı toparladım geri Allahtan. Öyle spin atmadım daha orada hiç :D Şans :)
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Tebrikler için teşekkür ediyor ve ben de öncelikle Ufuk ve Yusuf'u, sonra da katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum.İlk yarış olmasına rağmen, kendi adıma gerçekten çok heyecanlı ve oldukça temiz bir yarış olduğunu düşünüyorum, gerçi iki arkadaşla temasım oldu, Fatih ve Alper'den buradan özür diliyorum. Yusuf ile sıralama turlarıında olana benzer bir çekişmenin yarışta da yaşanması doğaldı .Yarış boyunca ensemde boza pişirince 24. turda 1. virajda hata yapmama sebep ve böylece kendisine sıra kaybettim. Silverstone da görüşürüz :))
Resim
Kullanıcı avatarı
ahmetibis
Ad: Ahmet İBİŞ
Has thanked: 5 time
Been thanked: 14 time

Mesaj gönderen ahmetibis »

4 tur bindirilen neredeyse her viraj spin atan ben bile çok eğlendim tabi her spinde yerimden zıpladım :) yarış anı çok farklı en son marcas ta ilk yarışa katılmıştım tecrübem sıfır seviyede ve konsatre olamayınca da tur bindiren bindirene :) :)
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Bu arada canlı yayın ile ilgili dün baya sıkıntı yaşadık son 15 dakika kala kullandığım Action! isimli program bir anda hata verdi ve 2 dakikada bir koptuğunu farkettim. Sonra apartopar OBS kurdum. İstanbul'daki yoğun yağış nedeniyle internetimde sorunlar vardı. Hatta yarışı izlerken 1500ms pingleri gördüğüm oldu. Bundan dolayı 1080P yerine 720P yayın yapmak zorunda kaldım. Normalde 4 mbit upload var aslında. Ses konusunda Efe'nin sesi OBS'de düzgün ayar yapma süremiz olmadığı için biraz düşük kalmış. Bir sonraki yarışta bağlantı için söz veremesem de kesinlikle yayın kalitesi konusunda sorunları gidereceğimi bilesiniz :D

Şimdi sizden isteğim bu kadar sorunlar ile yapmış olduğumuz bu yayını mümkün olduğunca çok kişiye ulaştırmanız. Sizler gibi yeni arkadaşlarımızın aramıza katılmasını sağlamanız :)

https://www.youtube.com/watch?v=HlgPqDHKSLo
The World is Mine!

“2016 Newbie CUP” sayfasına dön