WTCC (World Touring Car Championship)2. Yarış RaceRoom RACEWAY 21.07.2016

FIA WTCC Deneyimi Bu Başlığın Arkasında

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Re: SimRacersTR 2016 WTCC Şampiyonası RaceRoom RACEWAY

Mesaj gönderen EmreDFace »

antking yazdı:Siyah ekran sorunu yaşayan arkadaşlar lütfen özelden iletişim kursunlar. Mesaj olarakda geçtim.

Demin bir kaç tur atayım dedim.4 yada 5 tur sonra ekran kararıp geri gelmeye başladı.Bir kaç kere oldu.

Ekran kartı :980 TI

Bilgin olsun.
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Re: RE: Re: SimRacersTR 2016 WTCC Şampiyonası RaceRoom RACEWAY

Mesaj gönderen antking »

EmreDFace yazdı:
antking yazdı:Siyah ekran sorunu yaşayan arkadaşlar lütfen özelden iletişim kursunlar. Mesaj olarakda geçtim.

Demin bir kaç tur atayım dedim.4 yada 5 tur sonra ekran kararıp geri gelmeye başladı.Bir kaç kere oldu.

Ekran kartı :980 TI

Bilgin olsun.

Emre sagol bilgi icin. Senden ve diger hata alan arkadaslardan ricam su anda deneyen olursa super olur fullscreeni off yapip deneyebilirmisiniz server da yarismiayi. Fullscreeni kapatinca cerceve gelmiyor merak etmeyin

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ozan Ulkugil
Ad: Ozan Ülkügil
Has thanked: 29 time
Been thanked: 64 time
İletişim:

Mesaj gönderen Ozan Ulkugil »

750ti ile göz kırpar gibi 2 3 kez gidip geldi, her girdiğimde olmuyor ama

yarış günü yaparsa bariyerde veya başka araç tepesinde kendimizi bulmamızda var işin ucunda :P

Resim
Kullanıcı avatarı
ahmetis
Ad: Ahmet Demircan
Has thanked: 27 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen ahmetis »

Arada kırpmaktan öte akşamları oyundan atıyor :D
Kullanıcı avatarı
antking

Mesaj gönderen antking »

Sorun server kaynaklı olabilir düşüncesi ile şu anda server taşınma işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca dediğim gibi lütfen fullscreen'i kapatıpda deneyimlerinizi bildirmenizi rica ederim.
Kullanıcı avatarı
antking

Re: 2. Yarış RaceRoom RACEWAY 21.07.2016

Mesaj gönderen antking »

Evet yaptığımız testlerde iki farklı çözüm bulduk. Şu ana kadarda bir sıkıntı çıkartmadı.
*Oyun çözünürlüğü ile masaüstü çözünürlüğünü aynı yapıp full screen'i off duruma getirin.
*Oyuna girmeden önce steamden oyun üzerine sağ tıklayıp özelliklere oradan başlatma seçeneklerine girin. "-disableReplay" başındaki eksi işareti ile beraber o alana yazıp ok deyin ve oyuna başlayın.

Lütfen tecrücelerinizi bize aktarınız.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
ahmetis
Ad: Ahmet Demircan
Has thanked: 27 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen ahmetis »

Bütün hafta çalıştık uğraştık yırtındık.Araca ayar çekecem diye 600 e yakın tur attım belki raya otursun iyice diye.Tempo cidden harikaydı.Aracın frenlemesi hariç her şeyi harikaydı.Sıralamalar gayet iyi geçti.Boş depoyla sadece 1 tur atmıştım ve sıralamanın geri kalanında yarışa alışayım diye dolu depo turlamıştım.Startta da çok iyi bir kalkış yaptım. Tempo 33 lerde düzgün bir şekilde gidiyordu.En son hatırladığım kadarıyla Alper abiyle 30sn ye yakın fark vardı.Son 8 dk da bir anda internetin kesilmesi yüzünden tüm haftanın emeği çöpe gitti.3 hafta önce Türk Telekom internetine geçtim.Hangi akla hizmet geçtim inanın hala bilmiyorum.2 haftadır adamlara akşam kesiliyo diyorum düzelttik diyorlar yine gidiyor katıldığım son 4 yarışta da internet kesilmesi yüzünden hiçbir ligde attığım turun karşılığını alamadım hep boşa gitti.Türkiye'de insan düzgün bir internet hizmeti alamaz mı ya.Cidden şuan kesildiğinden emin olana kadar hiç bir yerde yarışa katılmak istemiyorum.Umarım bir an önce çözülür çünkü 2 haftadır adamı deli ettiler.Verdiğim parayla rezil oluyorum resmen.Alper abiyle başlayarak yarışan herkesi tebrik ediyorum.Replay e bakamadım net gidince kaydetmedi muhtemelen kim nasıl yarış çıkardı bilmiyorum sinirimden bakamadım da :D Serveri adam etmek için uğraşan tüm ekibe de ayrıca teşekkürü borç bilirim bizim sorunsuz yarışmamız için ellerinden geleni yaptılar.

Son olarak Türk Telekom internetini kesinlikle önermiyorum.Ne düzgün bir hizmet ne de düzeltme gördüm resmen verdiğim 100 lirayla rezil oluyorum.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Server sorunu ile ilgili çalıştığımız firmayı bırakma kararı aldım. Daha hızlı SSD HDD'li bir sunucu inşallah yarın hizmetinizde arkadaşlar.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

ahmetis yazdı:Bütün hafta çalıştık uğraştık yırtındık.Araca ayar çekecem diye 600 e yakın tur attım belki raya otursun iyice diye.Tempo cidden harikaydı.Aracın frenlemesi hariç her şeyi harikaydı.Sıralamalar gayet iyi geçti.Boş depoyla sadece 1 tur atmıştım ve sıralamanın geri kalanında yarışa alışayım diye dolu depo turlamıştım.Startta da çok iyi bir kalkış yaptım. Tempo 33 lerde düzgün bir şekilde gidiyordu.En son hatırladığım kadarıyla Alper abiyle 30sn ye yakın fark vardı.Son 8 dk da bir anda internetin kesilmesi yüzünden tüm haftanın emeği çöpe gitti.3 hafta önce Türk Telekom internetine geçtim.Hangi akla hizmet geçtim inanın hala bilmiyorum.2 haftadır adamlara akşam kesiliyo diyorum düzelttik diyorlar yine gidiyor katıldığım son 4 yarışta da internet kesilmesi yüzünden hiçbir ligde attığım turun karşılığını alamadım hep boşa gitti.Türkiye'de insan düzgün bir internet hizmeti alamaz mı ya.Cidden şuan kesildiğinden emin olana kadar hiç bir yerde yarışa katılmak istemiyorum.Umarım bir an önce çözülür çünkü 2 haftadır adamı deli ettiler.Verdiğim parayla rezil oluyorum resmen.Alper abiyle başlayarak yarışan herkesi tebrik ediyorum.Replay e bakamadım net gidince kaydetmedi muhtemelen kim nasıl yarış çıkardı bilmiyorum sinirimden bakamadım da :D Serveri adam etmek için uğraşan tüm ekibe de ayrıca teşekkürü borç bilirim bizim sorunsuz yarışmamız için ellerinden geleni yaptılar.

Son olarak Türk Telekom internetini kesinlikle önermiyorum.Ne düzgün bir hizmet ne de düzeltme gördüm resmen verdiğim 100 lirayla rezil oluyorum.

Aynı şeyleri 3-4 ay önce ben de yaşadım, ne kadar canının sıkıldığını tahmin edebliyorum. Özellikle bu kadar çalıştığın zaman böyle bir problemin olması çileden çıkarıyor insanı. Geçmiş olsun, bir dahaki yarışa telafi edersin.

“WTCC (World Touring Car Championship)” sayfasına dön