WTCC (World Touring Car Championship)2. Yarış RaceRoom RACEWAY 21.07.2016

FIA WTCC Deneyimi Bu Başlığın Arkasında

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Annabal
Ad: Mustafa
Has thanked: 8 time
Been thanked: 11 time

Re: 2. Yarış RaceRoom RACEWAY 21.07.2016

Mesaj gönderen Annabal »

Herkeze teşekkür ediyorum gerçekten çekişme dolu bi yarıştı yarışın başında sayamadım ama 5-6 araç kaza yaşadı ne olduğunu anlamadm yoluma devam ettim replay tekrar izledim şimdi Efe Can kardeşimden özür dilerim viraj çıkışında geçtiğimi zannedip duvara doğru sıkıştırmışım kör noktadaydı göremedim benim hatam tabi orada 4 kişi viraja girmeye çalışmışız :D Melih kardeşimle temas yaşamışız ondan sonra 4 lü grubun gerisinde kaldım ilerleyen turlarda Mehmet Erdem Hondasıyla beni bayağı bi zorladı son turlarda geçti ilk yarışta olduğu gibi bu yarısıda 4 cü sırada tamamladm Önümüzdeki yarışlarda fren ve lastiklere biraz daha dikkat edicem çok blokaj yasamısım son olarak yarışa katılan katılamayan herkeze teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: RE: Re: 2. Yarış RaceRoom RACEWAY 21.07.2016

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Annabal yazdı:Herkeze teşekkür ediyorum gerçekten çekişme dolu bi yarıştı yarışın başında sayamadım ama 5-6 araç kaza yaşadı ne olduğunu anlamadm yoluma devam ettim replay tekrar izledim şimdi Efe Can kardeşimden özür dilerim viraj çıkışında geçtiğimi zannedip duvara doğru sıkıştırmışım kör noktadaydı göremedim benim hatam tabi orada 4 kişi viraja girmeye çalışmışız :D Melih kardeşimle temas yaşamışız ondan sonra 4 lü grubun gerisinde kaldım ilerleyen turlarda Mehmet Erdem Hondasıyla beni bayağı bi zorladı son turlarda geçti ilk yarışta olduğu gibi bu yarısıda 4 cü sırada tamamladm Önümüzdeki yarışlarda fren ve lastiklere biraz daha dikkat edicem çok blokaj yasamısım son olarak yarışa katılan katılamayan herkeze teşekkürler

Valla heralde bi 10 tur falan attik beraber. Gecit vermedin resmen :) en sonunda lastiklerin sanirim bana gore daha fazla asindigi icin virajlarda disarida kalmaya baslamistin hemen degerlendirdim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Evet mükemmel bir yarışı geride bıraktık benim görüşüm. Kendi açımdan mükemmel bir keyif aldım. Bir yarım saat daha olsa kesinlikle bıkmadan devam ederdim. Yalnız olmucak yerlerde gereksiz zorlamalarla birbimizin yarışını riske atıyoruz. Bunlara dikkat etmekte fayda var. Mustafa görmedin ok orada bir şeye çarptığını da mı hissetmedin :D . Aynısını yarışın başında Oğuz' da yaptı yanlış hatırlamıyorsam ama o en sonunda beni geçmeden üstüme kırınca spin attı ondan sonra arkası karıştı :D .

Şimdi burda belirteyim herkes lütfen Crew Chief uygulamasını kursun. Sistem çok güzel verdiği detaylar dışında en çok işimize yarayan aracın nerede olduğu bilgisini de bize aktarıyor. Kurulumu çok kolay ve ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Araç sağında sağın temiz sağda kal şeklinde direktifler veriyor.

Son olarak oyunun pilotları koruyan bir mekanizması var. Yüksek pinglerde rakip araçlar veya pingi çok olan araç kayboluyor ve siz güvenli bir mesafeye gelene kadar o aracı göremiyorsunuz. O yüzden araçları görmüyorsanız panik yapmayın. Qual ayarında bir şeyi atlamışız galiba server açarken o sebep ile hotlap tarzında çıktı. Öbür yarış düzelicek önemli olan trafikte iyi derece yapabilmek :D
Kullanıcı avatarı
Btoyer
Ad: Burak TOYER

Mesaj gönderen Btoyer »

Kesinlikle ve kesinlikle cok eğlenceli, bol takipli, hızlı bir yarısı daha geride bıraktık. Startta olan kaos olmasa belki tüm grup birbirini takip ederdi. ( kopup gidenler haric ). Start sonrası pitten geçme cezam olmasına rağmen yarıstan kopmadım. Yarış devaında ise Taner abi ile bizde uzun uzun arka arkaya devam ettik. Oguza yetişmemiz ile 3 lü takip başladı. Taner abi bi ara spin ile arkama düştü. Daha sonra ben oğuzu yakaladım ve geçtim. Tabi oğuzun bana teması ve spin ile ben 2 sıra geriye düşene kadar. Lastiklerim çok aşındığını söyleyebilirim. Sonunu zor getirdim. Ama kesinlikle çok eğlendim.

Herkese çok teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Painkiller.
Ad: Arda
Has thanked: 64 time
Been thanked: 49 time

Mesaj gönderen Painkiller. »

Dün yazma fırsatım olmadı. Mezuniyet eglencem oldugu icin yarisa katılamadım. Gelecek yarışlarda görüşürüz..
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Arkadaşlar Direksiyon setini sattım yeniside kargoda daha gelmediğinden klavyeyle katıldım yarışa. İstemeyerekte olsa belki önünüzü falan kestiysem kusura bakmayın bir süre sonra ellerim uyuştu parmaklarım karıncalandı :)
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Röportajlar ve video ile sizlerleyiz.
Kullanıcı avatarı
Msc96
Ad: Melih Çakmaklı
Has thanked: 14 time
Been thanked: 16 time

Mesaj gönderen Msc96 »

İşlerim ve çeşitli sebeplerden ötürü ancak yazma fırsatı buluyorum, yayınınızı da biraz önce izledim çok güzel olmuş, yayında da bir ara bahsettiğiniz üzere röportaj vs. yaparsanız katılmak isterim.

Yarışa dönersek; cezama rağmen oldukça iyi bir yükseliş gösterdiğimi düşünüyorum Ahmet'e zaten yetişebileceğimi düşünmüyordum Alper abi de son iki günde temposunu arttırınca ona yetişmem de imkansız hale geldi. Pitten geçtiğim için yaklaşık olarak 25 saniye civarı bir zaman kaybettim, geçişlerde arkadan bana temas eden birkaç arkadaş da oldu, böyle şeyler olabilir kimseyi suçlamıyorum yanlış anlaşılmasın, bu nedenle de epey zaman kaybetmeme rağmen Alper abinin sadece 23 saniye arkasında yarışı tamamladım. Bence oldukça iyi bir sonuç. Genel olarak tempomdan memnundum, Citroen'ler olarak da duble yaparak oldukça iyi puanlar aldık, sonuçtan memnunum. Katılan herkese teşekkürler, Slovakiaring'de görüşmek üzere
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

Msc96 yazdı:İşlerim ve çeşitli sebeplerden ötürü ancak yazma fırsatı buluyorum, yayınınızı da biraz önce izledim çok güzel olmuş, yayında da bir ara bahsettiğiniz üzere röportaj vs. yaparsanız katılmak isterim.

Yarışa dönersek; cezama rağmen oldukça iyi bir yükseliş gösterdiğimi düşünüyorum Ahmet'e zaten yetişebileceğimi düşünmüyordum Alper abi de son iki günde temposunu arttırınca ona yetişmem de imkansız hale geldi. Pitten geçtiğim için yaklaşık olarak 25 saniye civarı bir zaman kaybettim, geçişlerde arkadan bana temas eden birkaç arkadaş da oldu, böyle şeyler olabilir kimseyi suçlamıyorum yanlış anlaşılmasın, bu nedenle de epey zaman kaybetmeme rağmen Alper abinin sadece 23 saniye arkasında yarışı tamamladım. Bence oldukça iyi bir sonuç. Genel olarak tempomdan memnundum, Citroen'ler olarak da duble yaparak oldukça iyi puanlar aldık, sonuçtan memnunum. Katılan herkese teşekkürler, Slovakiaring'de görüşmek üzere

Röportajlar ilk mesaja eklendi Melih. Rastgele seçilerek yapılıyor genelde.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

O sohbetten bahsediyor tahminen