Tanıt Kendini!Merhabalar

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
walektr
Ad: Murathan
Has thanked: 3 time
Been thanked: 4 time

Merhabalar

Mesaj gönderen walektr »

Arkadaşlar Merhaba,

Ben Murathan Aksoy. İngilizce Uluslararası ilişkiler mezunuyum. Yurtdışı Satış ve Franchise alanlarında özel bir şirket için çalışıyorum. 30 yaşını aşmış meraklı bir motor sporu tutkunuyum, öyle ki Benotton'lu F1 zamanlarını hatırlayacak kadar yaşlı sayılırım, tabi burada benden daha eski etkinlikleri hatırlayan büyüklerim de vardır :D Sonrasında Rally Yarışları, Moto GP ve LeMans etkinliklerine ilgim oldu.

Her şey; "en azından deneyeyim ne olacak ki?" diyerek satın aldığım ikinci el bir Logitech G27 ile başladı. (Direksiyon seti? Gereksiz bir masraf gibiydi. Satan kişiye öyle bir fiyat teklif ettim ki o fiyata satmayacağından %100 emindim, nasılsa satmaz para bende kalırdı. Tam tersi oldu, adam elinde fazlalık olan bu direksiyon setini sattı ve bende satın alıp o parayı harcadım :D ) İyi ki de harcamışım, ilerleyen zamanlarda ekipman yükseltmeyi bile düşünüyorum. Amatör simracer olarak bu alanda yeniyim, yerli/yabancı forum ve Youtube kanallarını takip ederek kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Amacım öncelikle simülasyonlardan keyif almak.

Genelde çok canın istemezse simülasyon oyunlarını ve eklentilerini indirimleri bekleyerek almayı tercih ederim ama illa oynayacaksam da hemen alabilirim. Şu an elimde RaceRoom, ACC, AC, Rfactor 2, AM2 ve PCARs 2 bulunmaktadır, en sık RaceRoom ve ACC'yi tercih ediyorum. Bir ara İracing'de deneyip D lisansına çıkıp bir süreliğine virgül koydum oyuna, biraz daha geliştikten sonra para ve zaman harcamayı planlıyorum.

Uzun bir yazı oldu, anlayışınız için teşekkürler, etkinliklerde görüşmek üzere.

En son walektr tarafından 25 Nis 2020, 02:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Re: Merhabalar

Mesaj gönderen sensei »

walektr yazdı:
Şu an elimde RaceRoom, ACC, AC, Rfactor 2, AM2 ve PCARs 2 bulunmaktadır, en sık RaceRoom ve ACC'yi tercih ediyorum bu aralar.

Hoşgeldin, yaş konusunu çok sıkıntı etme.Hepimiz yetişkiniz :)
Eğer elinde raceroom için WTCR serisi varsa, veya alırsan yarın başlıyacak olan seriye kayıt olabilirsin.
Detaylar linkte.
viewtopic.php?f=11&t=1774
Resim
Kullanıcı avatarı
walektr
Ad: Murathan
Has thanked: 3 time
Been thanked: 4 time

Mesaj gönderen walektr »

Evet katılmak isterim, teşekkürler başvurdum.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Aramıza hoşgeldin hepimizin ortak tutkusu motorsporları umarım yarışlarda aramızda görürüz senide. şuan için raceroom ve ac de lisans istemeyen katılabileceğin kısa şampiyonalarımız mevcut fırsatı kaçırmadan kayıt olabilirsin :)

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön