Tanıt Kendini!Tecrübelerinize ihtiyacım var

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Legolaris
Ad: Mert
Has thanked: 2 time
Been thanked: 1 time

Tecrübelerinize ihtiyacım var

Mesaj gönderen Legolaris »

Selamlar, 97 doğumluyum adım Mert yıllarca LFS çöplüğünde süründüm daha sonra Assetto Corsa'yı keşfettim LFS'de kendimi racer hissederken aslında hiç bişey bilmediğimi anladım. İşin artık profesyonel kısmına yoğunlaşmak istiyorum, imkanım şuan DFGT'ye el veriyor. 2 hafta içerisinde almış olacağım. Sizce yeterli olur mu ? Nereden nasıl başlayabilirim ?
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Tecrübelerinize ihtiyacım var

Mesaj gönderen Boundless »

DFGT başlangıç için gayet iyi bir seçenek. Aktif yarışıp dfgt kullanan bir çok pilot mevcut hala. Direksiyon geldikten sonra serverlarımızda antrenman tırlarıyla başlayabilirsin. Akademi kayıtları açıldı grid dolduysa bile yedek pilot olarak adını yazdırırsan yer olduğu zaman sende yarışabilirsin. Ama dediğim gibi öncelik bol bol antrenman yapmalısın
Kullanıcı avatarı
Legolaris
Ad: Mert
Has thanked: 2 time
Been thanked: 1 time

Re: Tecrübelerinize ihtiyacım var

Mesaj gönderen Legolaris »

Boundless yazdı:DFGT başlangıç için gayet iyi bir seçenek. Aktif yarışıp dfgt kullanan bir çok pilot mevcut hala. Direksiyon geldikten sonra serverlarımızda antrenman tırlarıyla başlayabilirsin. Akademi kayıtları açıldı grid dolduysa bile yedek pilot olarak adını yazdırırsan yer olduğu zaman sende yarışabilirsin. Ama dediğim gibi öncelik bol bol antrenman yapmalısın

Serverlarınız hangi oyunlarda mevcut? Şuan Assetto Corsa sahibiyim fakat diğer oyunları bilmiyorum. Yedek pilot olarak yazdırayım adımı bu esnada antremanlara başlayayım ben.

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön