Tanıt Kendini!Merhaba Arkadaşlar

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

HamzaOzen
Ad: Hamza

Merhaba Arkadaşlar

Mesaj gönderen HamzaOzen »

Merhabalar ben Hamza Özen yaklaşık 10 yıllık uçuş simülasyonu geçmişim var ve artık sıkışmaya başlamıştım Falcon Bms, M flight sim ve P3D kullandım.
Ama arada ps4 ve PC de moto gp gibi oyunlar oynarken yarış simlerini keşfettim henüz çok yeniyim bu konuda doğru ekipman nedir başlangıç ekipmanları nedir gibi bir çok soru var kafamda. İracing çok hoşuma gitti ama çok detaylı olduğunu fark ettim onun yerine raceroom indirdim raceroomda kendimi pişirip iracing kulvarına öyle geçmeyi planlıyorum. Yardımlarınızı ve görüşlerinize her zaman açığım yanlışlarım olacak beni doğru şekilde yönlendirirseniz çok memnun olurum hepinize iyi günler dilerim.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Merhaba Arkadaşlar

Mesaj gönderen Boundless »

Aramıza hoşgeldin.
Lisans almak için Akademi ligine girmen lazım. Akademi ligi ocak sonu gibi başlayacak. Akademide kullanılan simler RaceRoom ve Assetto corsa. Bu iki sime sahip olman lazım en azından. Lisans almazsan şampiyonalara katılamıyorsun yalnızca lisans istemeyen özel etkinliklere girebilirsin. Raceroom'da içerik almadan akademiye girebilirsin, Free araçlar ve pistlerle yapılıyor.
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Re: Merhaba Arkadaşlar

Mesaj gönderen MUE »

Hoş geldin :)
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön