Tanıt Kendini!Selamlar

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

tekkral
Ad: Yusuf G.
Has thanked: 6 time
Been thanked: 3 time

Selamlar

Mesaj gönderen tekkral »

Ordu Fatsa'dan hepinize selamlar olsun Yusuf GÜL 28 yaşındayım. Xbox One ile gelen forza horizon 4 çılgınlığa dayanmayıp ilk önce G920 i ,sonra Atakan Tarkan,Yiğit Tezcan , Hüseyin Dağlı ile sim dünyasına giriş yapmaya başladım . G920 mim var şimdilik shifter yok bakalım ilerleyen zamanlar da neler olacak . Her türlü bilgiye açığım forumu turlamaya başladım ,bana apex direksiyon kontrolü ,gaz ,fren ayarlama konularında konu vs. var ise atarsanız okumaktan ve izlemekten haz duyarım . Hepinize saygılar sevgiler . Bol yarışlar .
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Selamlar

Mesaj gönderen Boundless »

Selam Yusuf aramıza hoşgeldin. xbox ile etkinliğimiz yok malesef en kısa zamanda bir pc sahibi olup bu işlere daha profesyonel devam edebilirsin.
SimRacersTR Akademi bölümümüze bakabilirsin :

viewforum.php?f=29
tekkral
Ad: Yusuf G.
Has thanked: 6 time
Been thanked: 3 time

Re: Selamlar

Mesaj gönderen tekkral »

Boundless yazdı:Selam Yusuf aramıza hoşgeldin. xbox ile etkinliğimiz yok malesef en kısa zamanda bir pc sahibi olup bu işlere daha profesyonel devam edebilirsin.
SimRacersTR Akademi bölümümüze bakabilirsin :

viewforum.php?f=29

Hocam teşekkür ederim hoş buldum. Yukarı da yazmayı unutmuşum iracing değilde şimdilik : Assetto Corsa,rFactor 2,Automobilista,RaceRoom Racing Experience oyunlarına sahibim :) Arada bir de spintires mudrunner,ets2 takılıyorum .

Bilgisayar aldım hatta vardı köklü biraz değişiklik yaptım . Amd ryzen 2600x,16gb ddr4 ram,rx570 vs. Rekabetçi işi zor şimdilik benim için ama geliştirmeye devam kendimizi .

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön