Tanıt Kendini!YARIŞLAR HAKKINDA BİLGİ?

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
FATIH-YAZ
Ad: Fatih Yazgeldi

YARIŞLAR HAKKINDA BİLGİ?

Mesaj gönderen FATIH-YAZ »

Merhaba herkese, ben bu platformu bugün keşfettim ve yarın bir direksiyon seti alacağım. Her zaman yarış oyunlarına ayrı bir ilgim vardı ve burası benim oldukça dikkati çekti. Olaylardan anlayan birilerine birkaç soru sormak istiyorum. Assetto Corsa' daki server'a nasıl girebilirim birkaç araç eksik bende henüz hiçbir dlc almadım zamanla hepsini almış olacağım. Server için gereken araçlar modlar aracılığıyla mı yükleniyor yoksa herhangi bir dlc almamız mı gerekiyor? Bazı yerlerde okuduğuma göre yarışlar için lisans gerekiyormuş acaba nasıl lisans sahibi olabilirim? Bana diğer oyunlarda ve Asseto Corsa konusunda yardımcı olabilecek ve bu yarış meseleleri hakkında beni bilgilendirebilecek birileri varsa çok memnun olurum. Bu güne kadar açılmış önemli konular ve yazılar varsa lütfen bana yollayın öğrenmem gereken şeyler vs okuyayım hepsini. Teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
Harun A.
Ad: Harun Aydin
Has thanked: 135 time
Been thanked: 28 time

Re: YARIŞLAR HAKKINDA BİLGİ?

Mesaj gönderen Harun A. »

Selam hoşgeldin aramıza. Assetto corsa da dlc ya da bazı olmayan araç ve pistler için modları var. Direksiyon setini aldıktan sonra sahip olduğun araçlar ile antrenman yapabilirsin. Ac de şuan Serverımız var mı bilmiyorum yönetimdeki arkadaşlar yazabilir. Akademi ligi açıldığında kaydını forumdan yapabilirsin gerekli koşulları sağladığında lisans alabilirsin. O zamana düzenlenecek special event Yarışlarına katılabilirsin. Hiç tecrüben yoksa seti aldıktan sonra bir pist seçip netten turları izleyip yarış çizgisi mantığını öğrenebilirsin.
Kullanıcı avatarı
FATIH-YAZ
Ad: Fatih Yazgeldi

one mo

Mesaj gönderen FATIH-YAZ »

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön