Tanıt Kendini!Herkese merhaba

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

tracer
Ad: Süha Kozbey
Has thanked: 3 time
Been thanked: 1 time

Herkese merhaba

Mesaj gönderen tracer »

Merhaba arkadaşlar ben Süha, 33 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Bilgisayar programcısıyım, hem özel bir şirkette uygulama geliştiricisi olarak çalışıyorum hem de kendi iş çözümlerimi geliştirip bağımsız olarak satıyorum dolayısı ile de vakitle ilgili zaman zaman esnek olamayabilirim bunun için şimdiden özür dilerim. Sim racinge 2004 senesinde başladım, live for speed oynadığım tek oyundu uzun bir süre. Daha sonra GTR serileri ile birlikte ilk direksiyon setimi aldım ve online yarışlardan çok tek tur derecelerimi geliştirmek üzere sürekli sürüş yaptım. GTR serisinden sonra Project Cars ve Assetto Corsa, kısa bir süre de iRacing oynadım. Şu anda daha çok Assetto Corsa ile RSR'ın zaman turlarında derece yapmaya çalışıyorum. Keyifli forumlar ve sürüşler dilerim.
umitybekar
Ad: Ümit Bekar
Been thanked: 9 time

Re: Herkese merhaba

Mesaj gönderen umitybekar »

Hoş geldin Süha. Discord kanalına girmeyi ihmal etme. Hem forumda hem de Discord'da (çok aktif kullanılıyor) birçok bilgi edinebilirsin. Şu anda aktif iki lig var. Biri bu akşam da yarışı olan Platin Lig (rfactor2), diğeri de WTCR ligimiz (RaceRoom). Yarışları izlersen olası rakiplerin hakkında bilgi de toplamış olursun. :) Yayınlar Youtube üzerinden yapılıyor. (SimracersTr) Eski Akademi liglerine de bir göz atmanı tavsiye ederim. (Özellikle 7 ve 8. Akademi ligi)

Akademi ligi Assetto Corsa ve Raceroom platformları üzerinden düzenleniyor ve genelde aynı pistler oluyor. Şimdiden antrenman yapabilirsin bence :) Çok çekişmeli ve eğlenceli geçiyor akademi ligleri. Sana yardımcı olacak yarışçılar da olacaktır ayar ve tecrübe paylaşımı konusunda.

Hoş geldin aramıza. Umarım güzel vakit geçirirsin.

Sevgiler.
tracer
Ad: Süha Kozbey
Been thanked: 1 time

Mesaj gönderen tracer »

Teşekkür ederim. Bunun gibi yönlendirmeler hızlı şekilde olayın içine girmemi sağlar o yüzden önemli. Fırsat buldukça forumda yeni başlayanların okuması gerekenleri de okuyacağım.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

aramıza hoşgeldin
mss

Mesaj gönderen mss »

Selamlar diacord a nasıl girebiliyoruz? Davetiye linkini bulamadım bir türlü

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

mss yazdı:Selamlar diacord a nasıl girebiliyoruz? Davetiye linkini bulamadım bir türlü

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

viewtopic.php?f=2&t=947

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön