2016 DTM ŞampiyonasıTurkF1.com'da yayımlanan haberleriniz.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: TurkF1.com'da yayımlanan haberleriniz.

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Emeğine, diline sağlık @TurkF1 (Buğra). Güzel bir yarıştı gerçekten güzel anlatmışsın. Taner ile olan geçişlerimizi izlerken tekrar heyecanlandım resmen.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Buğra muhteşem bir anlatım süper bir yarış olmuş. Sanki 2003 yılı f1 yarışı izliyomuş gibi oldum. Biraz karışık ve hızlı aksiyonlu yarış olması seni bile ters köşe yapmış bazen ama çok profesyonel ve gerçekçi anlatım olmuş.
Ellerine sağlık ekibinede teşekkür ederiz :D
Kullanıcı avatarı
TurkF1
Ad: Buğra Sezer
Been thanked: 27 time

Mesaj gönderen TurkF1 »

Arkadaşlar sağolun yani elimden geleni yaptım iki kişi geldik ben anlattım ettim yanımdaki kişide diğer araçları gezip aksiyon olması ihtimali olan zamanlarda beni uyardı bide pistin haritası server'da çıkmıyordu iyice sıkıntı yaşadık ama siz beğendiyseniz sevindim.

Zaten facebook + youtube 3000 izlenme aldı sanırsam ufak ufak işi yapa yapa bende tecrübe kazanıyorum.

Yani iş yazmaya geldiğinde ben her türlü kalemimin gücüne güvenirim, konuşmaya geldiğinde de öleyimdir ancak kayıt ve anlatım işin içine girince bu bambaşka bir alan ve dürüst olayım bu alanda benim önceden hiçbir tecrübem yoktu.

Uzunca bir süre bu işin layığı ile yapılması için sizlere bir youtuber aradım ancak istenen rakamları duysanız şok olursunuz bir yarış anlatımına 1000 TL istendiğine bile şahit oldum (şaka değil) hal böyle olunca iş başa düştü ama iyide oldu sanırsam ufak ufak öğrendik gibi duruyor :D

Hatta bundan sonra birkaç tane daha video çektim onlarda oyun anlatımları hem bana farklı bir haber oldu hemde extra tecrübe...

Sizin yüzünüzden youtuber oldum resmen koca yönetmeni ne hallere getirdiniz zalımlar :D
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

Bana ilettiğiniz içerikleri sadece düzeltip dokunmadan girdim.

Çok uzun olduğu için iki parçaya böldüm.

Yarış videosuda yolda lakin onu dışarı açacak mıyız yoksa sadece size mi özel olacak mehmet karar verecek ben bu seferlik size özel olması taraftarıyım çünkü server istatistikleri sunum kalitemin içine etti.

http://www.turkf1.com/Hbr-1775-Arda-Ayd ... aldi-.html
http://www.turkf1.com/Hbr-1776-TurkF1-D ... ajlar.html
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

Arkadaşlara videoyu yolladım koyacağım demişlerdi ama unutmuşlar video dışarıya açık değil ve siteye gitmedi çünkü server istatistikleri anlatımımı mahfetti yinede araçları bol bol çektim buyrun.

https://www.youtube.com/watch?v=_FWF4QzTdQI

“2016 DTM Şampiyonası” sayfasına dön