2016 DTM ŞampiyonasıSpa Yarışı pilot yorumları (TURKF1.COM)

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
TurkF1
Ad: Buğra Sezer
Been thanked: 27 time

Re: Spa Yarışı pilot yorumları (TURKF1.COM)

Mesaj gönderen TurkF1 »

Arkadaşlar çok teşekkürler bu kadari kafidir şimdi bu yazılanları belki komple yada içlerinden parçalar alarak haberi tamamlayacağım.

Resim video ve haberin geri kalanı tamamdı ama siz eksiktiniz haliyle bu haber siz olmadan benim gözümde hiçbir kıymet taşımıyor çünkü pistin kahramanları sizlerdiniz.

Bana düşen şimdi meşhur pilotlarımızın haberini en tepeden yayın vermek binlerce kişiye okutmaktır.

Bazı konularda gerç kalma yada yayın yapamama vs gibi sorunları yaşadık zamanla bunlarda çözülecektir.

Hepinize çok teşekküler :D
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

Haberi tamamladım fakat öylesine uzun olduki inanın insanlar yarısından sonra okumayı bırakacaktır.

Bende işin kolayına kaçıp copy paste ile durumu geçiştirmemek ve sizden gelen bu güzel yorumları en iyi şekilde kullanmak için farklı bir şey yapmaya karar verdim.

Yarış haberini standart olarak yayına alıp yarışta yaşananlar sonuçlar ve podyuma çıkan takımların bilgisi ile geçeceğim.

Sonrasında ise bu yorumlarınızın her birini tek tek bir haber yapıp sanki gerçek bir yarış sonrasında pilotlar açıklama yapiyormuşcasına araçlarınızın resimleri ile haber çıkacağım. Başta benim eklediğim kısa bir açıklama sonrasında ise sizin cümleleriniz olacak. Aynı takım pilotlarından gelen açıklamaları tek bir haberde birleştireceğim.

Bu süreç Pazar akşamına kadar devam edecek bu sebeple LÜTFEN YAZABİLEN HERKES yarış deneyimlerini yazmaya devam etsin ki mümkün olduğunca çok tanıtımınızı yapabileyim.

Birde sizden ufak bir ricam olacak ben yazım hatalarını vs düzeltiyorum ama sanırasam bazı pilotlarımız cepten paylaşımda bulunmuşlar ve türkçe karakter olamayan türkçe kelimeler kullanılmış (siralama turlari vb) buna dikkat etmenizi rica ediyorum baya uğraştıyor onlar çünkü.

Özetle yorumlara devam kıymetli pilotlarımız tek tek haberlerinizi girip forumdan linklerini göndereceğim :D
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

Emre Doğan - EVC

Yarışa iyi hazırlanabilmek için uzun süre antremanlar yaptım.Takım olarak tam anlamı ile istediğimiz ayarları bu piste yansıtamadık.Buna ilave olarakta yarış günü sabahı kullandığım direksiyon setinin kalibrasyonu kaydı ve belli bir kullanıştan sonra gittikçe ayarı bozulmaya devam etti.FFB ayarlarını düşürüp yarışa katıldım.Bu seferde direksiyon hiç alışmadığım şekilde yumuşak oldu ve tüm sürüş düzenim bozuldu.Bu şekilde de anca 5 tur filan idare edebilmişimdir.Sonra yine direksiyonun kalibresi kaymaya başladı.Direksiyonun neredeyse 30 derecelik sola doğru açısıyla düz gittiğinizi düşünün.:)Yaklaşık 16 turu hatalarla dolu geçirdim.Daha da kötüsü olmaması için bırakmak zorunda kaldım.

Direksiyon setine gelince garantiye gönderdim.Onarım yapılabilirse yapılacak .Olmadı iade yada değişim dendi.Umarım iade olurda bende bu bahane ile Fanatec sisteme geçerim.Umarım önümüzdeki yarışa kadar direksiyon yetişir diyelim.

Selamlar.
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

Her gün iki takım olacak şekilde haberlerinizi çıkmaya başlıyorum.

Yoğunluktan dolayı ilgilenemedim şirketleşme süreçleri içindeyiz kusura bakmayın.
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

Dream team dışında hala pilot yorumu atabilirsiniz elde çok yorum olanalardan az yorum olanlara gideceğim fırsat varken yazmayan arkadaşlar yazsın derim.

Yarın en çok yorumu olan ikinci takımı yayımlıyacağım.

“2016 DTM Şampiyonası” sayfasına dön